Montaż

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8996
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8996

Guest
Witam!

Chciałbym abyście mi pomogli, ponieważ chciałbym zrobić jakiś fajny montaż na youtube, żeby fajnie się go oglądało, zrobiłem już nawet dwa montaże zwiastunów gier, ale chciałbym zrobić coś takiego fajniejszego.

W sumie mógłbym zrobić: People are Awesome, ale tego i tak jest już pełno na YT, więc dlatego piszę tutaj, bo nie mam wcale pomysłu jakoś. Wena mnie opuściła :)
 

DeletedUser3

Guest
To może kompilacja ludzi wykrzykujących wulgaryzmy podczas grania na kompie? :p
 

DeletedUser8996

Guest
Ee, nie takie coś to nie bardzo, wolałbym jednak odczuwać przyjemność podczas montażu także chyba jednak zrobię coś związanego z grami albo może zrobię coś o FoE, ale nie jestem pewien :)
 

DeletedUser9756

Guest
Dzięki :) Ja napisałem pierwsze co mi przyszło do głowy :]
 

DeletedUser3

Guest
Uprasza się, żeby za najładniejsze nie uznawać tych najbardziej poukładanych w równe rządki ;]. 4 cyrki, 5 kościołów i 12 dwuspadów po kolei - nie wygląda to zbyt naturalnie.
 

DeletedUser8996

Guest
Vendral, twoje całkiem, całkiem :)

Nie wiedziałem, że poszukiwania pięknych miast będą aż takie trudne, na razie znalazłem tylko miasto na Cirgardzie należące do gracza wuwu, wg mnie zasługuje na miano pięknego :)

Ale jak tyle czasu mi zajęło znalezienie tylko jednego miasta, to jeszcze długa droga przede mną :)

Także jeszcze raz proszę, jeżeli ktoś uważa swoje miasto za piękne, niech zgłasza się w tym temacie, a jeżeli ktoś uważa czyjeś miasto za piękne, też niech zgłasza :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9461

Guest
zobacz moje na dinegu, nick w grze taki sam jak na forum
 

DeletedUser8996

Guest
No cóż, krystian, to jeszcze nie to, ale możesz jeszcze pokombinować trochę :)

Znalazłem jeszcze:

wuwu - cirgard
bobolak- Dinegu
wojsmnich - Dinegu

Kurde, strasznie żmudna robota
 

DeletedUser9756

Guest
Ja mogę ci na E trochę poszukać jak chcesz ;)

Ale nie wiem jakie uznajesz za piękne :D
 

DeletedUser9461

Guest
na East jeszcze zobacz moje
a na dinegu zobacz miasto gracza Ormus tylko zrób to tak żeby nie było widać rzędu studni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
Ja mogę ci na E trochę poszukać jak chcesz ;)

Ale nie wiem jakie uznajesz za piękne :D

Jakbyś mógł, to byłbym wdzięczny :)

- - - Zaktualizowano - - -

na East jeszcze zobacz moje
a na dinegu zobacz miasto gracza Ormus tylko zrób to tak żeby nie było widać rzędu studni

Zobaczyłem, nie jest złe :)

A Ormus, hmm... sam już nie wiem, na początku chodziło mi o coś takiego jakie ma bobolak na Dinegu, ale takich miast to za dużo nie znajdę raczej, a jak jest wszystko poukładane w sposób, o którym powiedział Bryfft, to rzeczywiście niezbyt naturalnie to wygląda, a jak jest totalnie wszystko porozrzucane jak się da, to jeszcze gorzej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Jakbyś z 3 miesiące temu założył ten temat to bym miał dwóch graczy, ale ograniczenie miejsca z powodu nowych budynków zmusiło ich do kasacji. :D
 

DeletedUser8996

Guest
Jakbym wiedział, to bym założył, zresztą 3 miesiące temu miałem problemy z internetem :)
 

DeletedUser8996

Guest
Dobra wznawiam temat, tak długo zajmuje mi ten montaż, ponieważ nie mogę znaleźć zadowalających mnie miast, mam tylko z 10 najwyżej, więc to trochę chyba przymało, także prosze o pomoc w znajdowaniu pięknych miast :)

W temacie, który podał Ellesar to tylko unpxre się nadaje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
A pytałeś właścicieli o prawa do opublikowania ich miast? Mogą mieć problem i Cię jeszcze do sądu podadzą. :D
 

DeletedUser8996

Guest
A tam się będę rozdrabniał
Na przypale albo wcale jak to mawia pewna duża grupa społeczna :p

Albo chociaż sami zgłaszajcie swoje miasta, jak nie macie ekranu HD, to ja już sobie screena zrobię :)
Ale jak ktoś uważa, że ma ładne miasto, to pisać w tym temacie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9756

Guest
Ja bym zgłosił swoje ale nie jest ukończone :p
A jak dotąd żadnego ciekawego ci nie znalazłem :)
 

DeletedUser8996

Guest
Wiem, fajne miasto, ale nadal brakuje mi co najmniej 10 miast :/
 
Do góry