[Inne] Modyfikacje w najazdach

Czy jesteś za proponowanymi zmianami?


  • W sumie głosujących
    13

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Pierwsze najazdy zbliżają się do końca

Kilka pomysłów. Nie widzę sensu ich dzielenia na kilka wątków więc ankieta będzie wspólna i komentarze doprecyzowujące xd

1. Bardziej widoczne celowniki
2. Wprowadzenie zakazów jak na gpc - by członkowie wiedzieli na czym się skupić, a co olać.
3. Delikatna modyfikacja pojedynków korespondencyjnych - nic nie stoi na przeszkodzie by np. od poziomu V-VI pokazać ikonki innych gildii - jak aktualnie daleko są <jasne, ze można to punkami wyliczyć>
4. Mniej węzłów na walkę. Jest to wyjątkowo nieproporcjonalne, a pozostałe sposoby pokonywania węzłów powinny być powszechniejsze.
 

koordi

Wójt
Bardzo bym chciał żebyśmy nie musieli budować co chwila tych osad od nowa tylko zrobić 1 na sezon i mieć spokój
Cała mechanika by musiała wyglądać inaczej.

Pierwsze najazdy zbliżają się do końca

Kilka pomysłów. Nie widzę sensu ich dzielenia na kilka wątków więc ankieta będzie wspólna i komentarze doprecyzowujące xd

1. Bardziej widoczne celowniki
2. Wprowadzenie zakazów jak na gpc - by członkowie wiedzieli na czym się skupić, a co olać.
3. Delikatna modyfikacja pojedynków korespondencyjnych - nic nie stoi na przeszkodzie by np. od poziomu V-VI pokazać ikonki innych gildii - jak aktualnie daleko są <jasne, ze można to punkami wyliczyć>
4. Mniej węzłów na walkę. Jest to wyjątkowo nieproporcjonalne, a pozostałe sposoby pokonywania węzłów powinny być powszechniejsze.
1. True

2. Zakazy są bezcelowe. Najlepszy efekt jest wtedy kiedy gracze dostosowują swoje działania tak żeby mieć bonus x2, gildia zawsze korzysta

3. Chyba tylko dla top10?

4. Pozostałe sposoby na wyższych lvlach są dużo kosztowniejsze. Np walcząc tracę 0-2 jednostki, a tu np każe oddać 4.. boli bardziej niż walka.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
2. Zakazy są bezcelowe. Najlepszy efekt jest wtedy kiedy gracze dostosowują swoje działania tak żeby mieć bonus x2, gildia zawsze korzysta
wiesz co, tu chodzi o to jak są 2 drogi do wyboru i np. wolimy isć szybciej poziom dalej niż iść wszędzie. Na razie to sporadyczne przypadki, ale no może czasem się przydać. Nie jest to "must have"
3. Chyba tylko dla top10?
No dlatego dałem od 5 poziomu w góre, nie analizowałem tego kto gdzie dochodzi, ale może być ze dla pierwszej strony rankingu. Nie brzmi źle.
4. Pozostałe sposoby na wyższych lvlach są dużo kosztowniejsze. Np walcząc tracę 0-2 jednostki, a tu np każe oddać 4.. boli bardziej niż walka.
ja wybrałem szybkie i lekkozbrojne i o walce moge pomarzyć xd wszedzie ginie wszystko i tylko czekam na inne węzły.
 

koordi

Wójt
Czylinzalazy z możliwością olania zakazu? Czy nie bo to istotne

Jeśli będzie dalej żelazo, to pewnie pójdziesz w balisty ;)

Zadania gdzie oddaje się wojsko są najcięższe. Oddaj 5 balist. A to koszt w najlepszym wypadku 17500 złota I młotków. To się po prostu nie opłaca. Jestem wręcz zaskoczony ze ktoś w gildii to oddaje ;)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jeśli będzie dalej żelazo, to pewnie pójdziesz w balisty
będzie dalej żelazo
Zadania gdzie oddaje się wojsko są najcięższe. Oddaj 5 balist. A to koszt w najlepszym wypadku 17500 złota I młotków. To się po prostu nie opłaca. Jestem wręcz zaskoczony ze ktoś w gildii to oddaje
a czemu ma oddawac balisty? takie węzły robią Ci co mają śmieci, a nie wojsko. bonus x2 tu duzo nie zmienia, śmieci sie tak najlepiej pozbyc
 
Bardzo bym chciał żebyśmy nie musieli budować co chwila tych osad od nowa tylko zrobić 1 na sezon i mieć spokój
A ja odwrotnie, mam nadzieję że skoro już musimy budować nowe co chwila, to że będą z kolejnych epok. Żelazo, Wczesne, Rozkwit, itp., do odpowiedniego momentu, bo inaczej tydzień w tydzień robić to samo, przez kilka miesięcy, to znudzi się szybciej niż Moda na sukces.
 
Do góry