Modyfikacja oznaczenia armii obronnych podczas oblężeń [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3373
  • Data rozpoczęcia

Czy warto wprowadzić modyfikację?

  • Tak

    Głosy: 33 91,7%
  • Nie

    Głosy: 2 5,6%
  • Nie wiem

    Głosy: 1 2,8%

  • W sumie głosujących
    36

DeletedUser3373

Guest
Witam,


Chciałabym zaproponować drobną modyfikację dotyczącą oblężeń w gvg
Gdy inna gildia zakłada oblężenie - strzałki na pustych polach zmieniają się na szare dzięki czemu wiadomo kiedy nie można wrzucić nowej armii, kiedy zaś oblężenie zostaje zbite strzałki znów zmieniają kolor i wtedy wiadomo że można armie uzupełnić.

1.jpg

Problem powstaje jednak gdy na wszystkich slotach mamy umieszczone armie - wówczas trudniej wychwycić moment pomiędzy dwoma oblężeniami, który
można by wykorzystać na podmienienie armii z 1-2 kropkami na świeże.

2.jpg

Dlatego proponuję aby również umieszczone armie podczas oblężenia zmieniały swoje tło na szare tak jak na załączonym zdjęciu.

3.jpg
 

DeletedUser6763

Guest
Prosty pomysł i widać jednoznaczny odzew - warto by go już dać do realizacji :))
 

DeletedUser11650

Guest
Mi tam osobiście to się nie przyda ale może komuś...
 

Mikekun

Książę
Powiem szczerze że na gvg się nie znam, więc sam pomysł nie robi mi różnicy. Jednakże byłem wielokrotnie świadkiem dyskusji albo jak kto woli kłótni na ten temat, więc sądzę że zmiana faktycznie jest potrzebna. Nie raz tak było że oblężenie jest zakładane w ostatniej chwili jak zostaje zdjęta choć jednia armia przez inną gildię, i w takim wypadku osoby wręcz krzyczały na siebie żeby je zdjąć. Dlatego też uważam iż sama zmiana jest potrzebna, co do propozycji do bym jeszcze porozmawiał na jej temat.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser6763

Guest
Wydaje mi się, że nie ma nad czym dyskutować bo nikomu to nic nie utrudni a niektórym pomoże
 

DeletedUser8110

Guest
Hm... Czemu nie? Warte zgłoszenia przy jakiejś większej ilości drobnych poprawek :)
Dodam plusik :)
 

DeletedUser3373

Guest
Dziękuję za plusik i mam nadzieję, że uda się w końcu wprowadzić ten pomysł ;)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł, nigdy sie z tymnie spotkałem, lecz jednak wole sie nie spotkać , jestem za :)
 

DeletedUser6763

Guest
oj leży ten pomysł i leży chociaż by można przenieść do perełek
 

DeletedUser3373

Guest
Jaka jest szansa, że mój pomysł który leży tyle czasu w perełkach i dodatkowo dostał plusik zostanie w końcu zgłoszony?
 
Do góry