Mobilizowanie i nagrody

majciex

Szlachcic zagrodowy
Chcemy w jakiś fajny sposób mobilizować członków mojej Gildii do aktywności i udziału w GPC i Wyprawach. Niestety twórcy gry nie wpadli na to żeby założycielom Gildii dać takie narzędzie jak np medale lub innego rodzaju wyróżnienia dla najlepszych.
Ma ktoś jakiś pomysł jak nagradzać ? Myśleliśmy nad PR lub surowcami ale co zrobić z graczmi którzy mają duuużo więcej punktów od założyciela ?? Czym go zmobilizować ??
 

Valhan

Wójt
A ja myślę że skoro dają nagrody dla całej gildii za zajęcie konkretnego miejsca w swojej grupie ligowej to równie dobrze mogliby nagradzać powiedzmy pierwszych 5-10 miejsc wewnątrz gildii dla najbardziej aktywnych członków w danej edycji GPC. A może by tak na wysokość nagród w gildii miał wpływ również poziom gildii... ( tak tylko głośno myślę :p )
Z tym że to bardziej nadaje się do działu "pomysły"
 

majciex

Szlachcic zagrodowy
Samo bicie na 4/5 obozach jest mobilizacją jeśli gildia jest ogarnięta i wie o co chodzi ;)
Cała gama mobilizatorów:
View attachment 5095

I jak zawsze masz PR.
Tak dawałem przywileje , ale to nie zawsze jest dobry pomysł . Kiedyś odblokowałem polowego oficera w nagrodę kilku osobom po za zarządem , nie pytaj co się działo w GPC :) masakra każdy sobie znaczył co chciał i bałagan był straszny i koniec końców musiałem pozabierać :p:p
 

Blade1984

Książę
Mobilizacją sa pr i diamenty które można zgarnąć za wykonane podejscia na polach, im wiecej podejść tym wiecej zgarniasz pr i diaxow. Chociaż mogłaby być dodatkowo nagroda dla najaktywniejszych na koniec.
 

mayder

Baronet
Jeśli dla kogoś możliwość zdobycia diamentów plus dużej ilości PR nie jest wystarczającą nagrodą to nie wiem po co w ogóle robi GPC.
 
Do góry