mlotki jak domki

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Czy tego chcecie

  • WERSJA 1 - Tak

    Głosy: 1 7,7%
  • WERSJA 1 - Nie

    Głosy: 8 61,5%
  • WERSJA 1 - Nie wiem

    Głosy: 0 0,0%
  • WERSJA 2 - Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • WERSJA 2 - Nie

    Głosy: 1 7,7%
  • WERSJA 2 - Nie wiem

    Głosy: 0 0,0%
  • WERSJA 3 - Tak

    Głosy: 1 7,7%
  • WERSJA 3 - Nie

    Głosy: 2 15,4%
  • WERSJA 3 - Nie wiem

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
kiedy budujemy domki sa ona ustawione automatycznie na to w jakim czasie ile monet wyprodukuja a potem my musimy recznie kliknac zbior.

moj pomysl jest nastepujacy

Wersja 1:

Wprowadzic te sama zasade do produkcji mlotkow. Unikamy wtedy co chwile klikania w budynek produkcji i nie musimy bawic sie w ustawianie czasu produkcji.

Mozna by tez zrobic to inaczej:

Wersja 2:

W ratuszu ustawiamy czas MM , GG, DD

system oblicza ile surowcow bedzie produkowane w podanym przez nas czasie i po sklikaniu wyprodukowanych "mlotkow" proces zaczyna sie automatycznie na nowo jak w przypadku domkow.

Wersja 3:

W ratuszu ustawiamy z listwy rozwijanej czas produkcji (ta sama ilosc minut / godzin / dni jaka jest po kliknieciu w budynek produkujacy mlotki)

my jedynie musimy recznie zebrac mlotki a ratusz sam wstawi nowa produkcje

OGOLNIE DO KAZDEJ WERSJI

Aby nie bylo zbyt latwo czas produkcji niezaleznie od wersji mozna zmienic "za darmo" raz na 96 godzin, a kazda kolejna zmiana bedzie koztowac o 5 diamentow wiecej(0 dla pierwszego ustawinia, 5 dla drugiego, 10 dla trzeciego, 15 dla czwartego itd)

Dzieki temu Inno games dalej bedzie moglo zarabiac na produkcji przez diamenty a nam ulatwi to prace i ograniczy niepotrzebnosc klikania jak pajac. Wilk syty i owca cala
 

DeletedUser8996

Guest
Kurde, weź mi to wytłumacz łopatologicznie, chodzi o to, żeby produkcja sama się ustawiała?
 

DeletedUser

Guest
Chodzi o to by moc ustawic czas produkcji np w ratuszu wg obecnego schematu:
- 5 min
- 15 min
- 1 h
- 4 h
- 8 h
- 1 D

a my tylko zbieramy i ustawienie mozna zmienic raz na 96 h lub placac diamenty

lub w przypadku wersji 1 my ustawiamy czas produkcji calkowicie dowolny od 5 min do 1 d a ratusz sam liczy ile "mlotkow bedzie wyprodukowane w podanym czasie.
 

DeletedUser8996

Guest
Aha, czyli żeby jednorazowo ustawić wszystkie budynki produkcyjne?
W sumie czemu nie ;)
 

DeletedUser7261

Guest
I za chwila gra sama sobie będzie grała za nas? Odpada. Ja lubię klikać. gdzie opcja ogólnego "nie"?
 

DeletedUser8996

Guest
Kurde teraz to nie wiem, a jeszcze nie zagłosowałem :/
 

chudya

Hrabia
NIE
To może gra niech sama sobie, a właściwie Tobie wszystko robi.
Lenistwo przekracza już wszystkie normy u niektórych.
Pytanie, po co w to grać, przyjemnością chyba jest dużo ruchów samemu robić.
 

DeletedUser3876

Guest
(...) a my tylko zbieramy i ustawienie mozna zmienic (...) placac diamenty(...)

No i w tym zdaniu odpowiedziałeś sobie, dlaczego Twój pomysł nie przejdzie.
Te udogodnienie jest zarezerwowane dla wersji premium, więc nie licz, że wprowadzą ją za free ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Autor jest chyba sporym leniem.
Gdzie jest opcja " NIE " w ankiecie dotycząca całego pomysłu a nie tylko jego części ?

NIE
To może gra niech sama sobie, a właściwie Tobie wszystko robi.
Lenistwo przekracza już wszystkie normy u niektórych.
Pytanie, po co w to grać, przyjemnością chyba jest dużo ruchów samemu robić.

Gra jest tak zrobiona abyśmy sami ustawiali produkcję towarów i zaopatrzenia. Myślę, że twój pomysł - autorze - nie przejdzie.
Szkoda... Może zróbmy tak, że wszystko samo będzie się produkować i zbierać (automatyczna rekrutacja i zbieranie jednostek, zaopatrzenia i towarów).
Autorze - nie chce Ci się? To niech Ci się zachce.
 

DeletedUser8996

Guest
Czytając opinie na temat tego pomysłu jestem coraz bardziej na nie...
I chyba przy tym zostanę.
 

DeletedUser7795

Guest
Ja przeczytałem tylko tytuł i już wiedziałem, że będę na NIE
 

DeletedUser

Guest
Jestem na NIE, pomysł wg mnie kompletnie bez sensu. Wszystkie powody już są podane ale przypomnę, że to my mamy grać, a nie gra sama z siebie.
 

DeletedUser

Guest
Tak - my mamy grac - racja - ale bawny sie tez w syzyfowe prace - teraz to nie mozna spokojnie odejsc.

teraz np potrzeba sporej ilosci mlotkow i trzeba jak jelen siedziec i klkac 1h produkcje jak pajac by bylo szybciej bo dlugo terminowa produkcja jest malo oplacalna.
gdyby np produkcja 1 godzinna byla oplacalna tak samo jak 4h 8h czy 1d to by nie bylo problemua sek w tym ze im dluzzy czas produkcji tym mniej oplacalna jest produkcja - to jest bez sensu wiec staram sie tylko uprzyjemnic gre i troche ja zautomatyzowac
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Obklikanie moich produkcji trwa maksymalnie 30 s...
Możliwe że mam szybkość myszki większą, już mi się oko wyćwiczyło gdzie dane okienko produkcji wyskoczy, i jest jeszcze tak z 5 s na załadowanie tyle gra mniej więcej zamula. Budynki mam różne w różnym miejscu miasta.
Jedyne 30s...

W twoim pomyśle brakuje opcji również dla graczy takich jak ja którzy robią misje 5x 24h tylko w wybranych budynkach. Po za tym produkcja każda ma inny przyrost oczywiście ze bardziej się opłaca 1h robić, ale np mi na noc 1h nie jest potrzebne i tarce przez twój automat.

P.S. Masz wiele pomysłów i zawsze robisz nieodpowiednią ankietę, zrób na każdą wersje tylko (WERSJA 1, WERSJA 2) a na koniec opcja na nie... Albo zostaw tak jak masz tylko daj wielokrotny wybór ankiety :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Boże, dobrze że są tylko 3 wersje, a nie 5, bo ankieta by była na cały ekran (serio? Nie może być jedno TAK i jedno NIE na cały pomysł? A jak już tyle to wielokrotnego wyboru? ech..)

Jestem na nie.
Budynki produkcyjne są ustawiane ręczne (od samego początku) i lepiej, żeby to się nie zmieniało :)
Tak mi się wydaje, że wchodzimy w strefę lenistwa... Nie chce mi się ustawiać aż tylu produkcji - to stworzę 1 przycisk i mamy automatyczną farmę? Co to to nie. Gra wymaga trochę naszego wkładu, naszych wysiłków aby nastawić te kilka budyneczków na 5 minut, 1h czy 1 dzień, a nie po 1 przycisku do wszystkiego...
 

DeletedUser7795

Guest
... gdyby np produkcja 1 godzinna byla oplacalna tak samo jak 4h 8h czy 1d to by nie bylo problemua sek w tym ze im dluzzy czas produkcji tym mniej oplacalna jest produkcja - to jest bez sensu wiec staram sie tylko uprzyjemnic gre i troche ja zautomatyzowac

Rozwaliłeś mnie tym tekstem :haha::haha::haha:
Wiadomo, że nastawiając produkcję zaopatrzenia 2 x 4h dostaniemy więcej niż 1 x 8h.
Twój pomysł nie przejdzie choćby miał i 1000 głosów na tak. Nie możesz siedzieć długo przy kompie to nastawiasz na 8h albo 1d - proste?
 

HuanMing

Książę
Caelian, krotszy czas produkcji jest bardziej oplacalny zeby w pewien sposob "nagrodzic" osoby poswiecajace wiecej czasu grze. To jak najbardziej ma sens.
 

chudya

Hrabia
Caelian, krotszy czas produkcji jest bardziej oplacalny zeby w pewien sposob "nagrodzic" osoby poswiecajace wiecej czasu grze. To jak najbardziej ma sens.

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią, właśnie tak jest.

- - - Zaktualizowano - - -

Tak - my mamy grac - racja - ale bawny sie tez w syzyfowe prace - teraz to nie mozna spokojnie odejsc.

teraz np potrzeba sporej ilosci mlotkow i trzeba jak jelen siedziec i klkac 1h produkcje jak pajac by bylo szybciej bo dlugo terminowa produkcja jest malo oplacalna.
gdyby np produkcja 1 godzinna byla oplacalna tak samo jak 4h 8h czy 1d to by nie bylo problemua sek w tym ze im dluzzy czas produkcji tym mniej oplacalna jest produkcja - to jest bez sensu wiec staram sie tylko uprzyjemnic gre i troche ja zautomatyzowac

Leniuszek się w Tobie obudził, czy już po paru dniach grania, nuda? Pytanie retoryczne bo widać, że tak.
 

DeletedUser3876

Guest
Czytając jeszcze raz Twój pomysł nie potrafię sobie wyobrazić, jak w domkach (monety) chciałbyś mieć możliwość ustawiania zbiorów jak w budynkach produkcyjnych. Na tym cały urok polega, że każdy rodzaj domku posiada adekwatny czas jego zbioru. Jeżeli siedzisz na grze cały dzień - poustawiaj sobie domki godzinne, jeżeli zaglądasz raz na dobę, postaw sobie domki 24h.
 

DeletedUser11337

Guest
Tak - my mamy grac - racja - ale bawny sie tez w syzyfowe prace - teraz to nie mozna spokojnie odejsc.

teraz np potrzeba sporej ilosci mlotkow i trzeba jak jelen siedziec i klkac 1h produkcje jak pajac by bylo szybciej bo dlugo terminowa produkcja jest malo oplacalna.
gdyby np produkcja 1 godzinna byla oplacalna tak samo jak 4h 8h czy 1d to by nie bylo problemua sek w tym ze im dluzzy czas produkcji tym mniej oplacalna jest produkcja - to jest bez sensu wiec staram sie tylko uprzyjemnic gre i troche ja zautomatyzowac

Czy gdzieś jest napisane, że ta gra nam ma się opłacać ? Teoretycznie zautomatyzować można wszystko, a potem praktycznie raz na dobę wejść na grę i zmienić ustawienia, ale chyba nie o to chodzi w grze. Jestem na NIE dla wszystkich opcji, chociaz zagłosować mogłem tylko w jednej.
 

DeletedUser13596

Guest
Nadmierne ułatwianie gry nie jest dobre. Rozdział na młotki i domki jest celowy i dodaje pewnego uroku tej grze. W ankiecie brakuje opcji - tak jak jest, jest dobrze.
 

Mikekun

Książę
chyba stworzę inny temat bowiem gracz podpowiedział mi całkiem fajny pomysł co do zaopatrzenia. Natomiast co do propozycji to należy wrzucić ją do niszczarki aby nim się zajęła.

pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry