Missin imposible

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18000
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18000

Guest
Już się nauczyłem że trzeba anulować wszystkie misje proponowane w zamian za ukrytą nagrodę, czyli 1 monetę od takiego nie za bardzo wzbudzającego zaufanie typka. Normalnie wezwał bym policje w takiej sytuacji, gdy ktoś próbuje mnie oszukać, ale co mam zrobić w takiej sytuacji gdy mam takie zadanie, że mam oddać 2500 zaopatrzenia i w zamian mam otrzymać 2500 monet.
Nie mogę z tej misji anulować, bo niema takiej możliwości.
Niepokoi mnie to że jest to "zadanie linii głównej" i dopóki tego nie zrobię, będzie mi to wisieć.
Dla świętego spokoju powinienem pewnie zapłacić te 2500 zaopatrzenia, skoro to jest jakaś klątwa, tylko jakoś nie jestem przyzwyczajony do tego że ktoś traktuje mnie jak idiotę.
Trochę się wciągnąłem w tą grę, ale to nie jest pierwszy raz, gdy gra wystawia na próbę moją cierpliwość.
Wcześniej wydałem 20 pr na dom wielopiętrowy, zanim się zorientowałem że na odblokowanie tej technologii potrzeba nie 6, nie 60, tylko 600 diamentów.
W nagrodę za 1-wszy poziom wyprawy gildyjnej dostałem garbarnie.... to tak jak bym dostał 1950 złota i 450 zaopatrzenia, ale nie mogłem jej sprzedać bo nie mogłem jej zbudować bo nie miałem wystarczającej ilości ludzi, więc pomyślałem że mogę sprzedać jedną ze swoich garbarni i postawić tą darmową. Prawie pękłem ze śmiechu jak się okazało że będę musiał 4h czekać aż garbarnia się zbuduje. :)
fajna nagroda :/
To nie wszystko, ale i tak pewnie nikogo nie obchodzą moje żale...
Grając od około 3 tyg, każdego dnia przytrafia mi się coś takiego że mam wrażenie jakby ktoś celowo próbował mnie zniechęcić do dalszej gry.
Czy tak powinno być?
A co to ma być przy wystawianiu ofert handlowych, gdy ilość towaru sama się zmienia? Czy to jest jakiś błąd czy ktoś celowo zrobił coś takiego żeby wkurzać ludzi?
Dlaczego nigdy nie mogę zbudować 2 budynków obok siebie, bo po zbudowaniu pierwszego pojawia się dymek, który uniemożliwia kliknięcie na mapę miasta?
Czy ktoś celowo sabotuje tą grę i stara się zniechęcić ludzi go grania w nią?
 

DeletedUser

Guest
Ja też chciałbym mieć tylko takie. :D
Chociaż ten przykład dobrze pokazuje, że ta gra, choć dobra i wciąga, ma naprawdę wiele rzeczy, które są niedopracowane i zwyczajnie źle zrobione, skoro przeszkadzają większości graczom na każdym poziomie ich rozwoju w niej i to z niepokojącą tendencją, że im się zajdzie dalej, tym są one jeszcze bardziej flustrujące, a nawet jest ich coraz więcej. :idiot:
 

DeletedUser17395

Guest
spróbuj się powiesić. W moim przypadku zadziałało
 

DeletedUser17497

Guest
Z powietrza te problemy. Jakoś nigdy nie odczułem tego wszystkiego jako niedogodności zniechęcających do gry, ale być może to dlatego, że pamiętam że gram w grę przeglądarkową, a nie Wiedźmina 3.
 

Kaluta

Wójt
...nie widziałam aby na linii głównej były zadania od tego typka spod ciemnej gwiazdy:? zazwyczaj są to zadania powtarzalne lub poboczne, które można przerwać;
domu wielopiętrowego nie musisz odblokowywać; jego odblokowanie nie jest potrzebne do odblokowania innych badań czy do przejścia do następnej epoki;
zawsze sprawdzaj co i ile kosztuję, nie musisz wszystkiego na raz robić;
garbarnie dostałeś pewnie dlatego, że akurat w tej epoce jesteś i jest to nagroda losowa ( to też można sprawdzić - zazwyczaj podane jest jakie jest prawdopodobieństwo otrzymania danej nagrody)
Powodzenia! :)
 

DeletedUser5256

Guest
Martwisz się 1 garbarnia a co powiesz ja na bram słońca. nagrody z wypraw ostatnio są żałosne, w tym tygodniu chyba raz 20 PR wpadło i nic ciekawego poza drobnymi diamentami i pełno medali. Mam wrażenie że obcieli te nagrody z wypraw bo to chyba 3 tyg. posuchy. Wczesniej wpadało albo 100Pr albo 100 towarów prawie co tydzień a świątynia relikwii coraz wyższa.
 

DeletedUser18000

Guest
...nie widziałam aby na linii głównej były zadania od tego typka spod ciemnej gwiazdy:? zazwyczaj są to zadania powtarzalne lub poboczne, które można przerwać;

Nie no to jest zadanie od smoczego języka.
Po prostu trzeba zapłacić, bo jest taka akcja żeby zapłacić i nie cwaniakować :p
 

Kaluta

Wójt
Nie no to jest zadanie od smoczego języka.
Po prostu trzeba zapłacić, bo jest taka akcja żeby zapłacić i nie cwaniakować :p

ten typek spod ciemnej gwiazdy nazywa się Smoczy Język :o nie zwróciłam na to uwagi...

tia, raz zapłaciłam to dostałam dosłownie 1 monetę! Jedną!!!!1111!!!!!11 :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
po kilku razach rekompensuje to diaxami zdaje się :p tylko trzeba wszystkie te jednomonetowe bolączki przejść
 

DeletedUser17497

Guest
No dajcie spokój! Przecież akurat to była do bólu oczywista podpucha! :p
 

DeletedUser17080

Guest
Zawsze można tych zadań nie wykonywać :) Chwilę już w to gram i uważam, że to jedna z lepszych gier online, w jakie miałam okazję grać, a trochę tego przerobiłam. I powiem szczerze, nawet do głowy mi nie przyszło, żeby zwrócić uwagę na niedogodności, o których piszesz. A jeśli nie zwróciły mojej uwagi - to znaczy, że nie są na tyle istotne, aby zniechęcić mnie do dalszej zabawy. Każdy widzi to tak jak chce widzieć :) Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry