mirolbn

  • Rozpoczynający wątek mirolbn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1724

Guest
No ja na dworze było ponad 30 stopni to i w mieszkaniu podobnie i nawet wiatrak nie pomagał tylko chłodne okłady z żelu (kupione w Lidlu) ^^
 

DeletedUser

Guest
U mnie w Lublinie też słońce grzeje. :D

Mam nadzieję, że jednak 30stopni to nie ma ;d

Chyba trzeba dziś nad zalew, bo to mogą być ostatnie okazje do kąpieli tego lata ;d
 

DeletedUser1724

Guest
Ja jakoś nie mam zaufania do sztucznych zalewów, które są w okolicy Łodzi bo tamtego lata na jednym z najbardziej zaludnionych wystąpiły sinice i sporo osób w szpitalu wylądowało :D Wole jednak basenik + zjeżdżalnia :D
 

DeletedUser

Guest
Tu u mnie w zalewie co rok problem z sinicami haha ]:->

Ludzie później zieloooni z wody wychodzą :D
 

DeletedUser1724

Guest
I dziwić się, że UFO co nie którzy widzą i potem opowiadają nie stworzone rzeczy xD Dla tego wolę na basen iść, a poopalać się na jakąś łąkę poza łódź jechać :D
 

DeletedUser

Guest
nie... Ufo ludzie widzą, po grzybkach halucynkach znalezionych w okolicznych lasach :D
 

DeletedUser1724

Guest
o.O właśnie we wrześniu na grzybki by się do lasku skoczyło :D tylko nie te haluny tylko kurków na zalewajkę nazbierać hahha :D
 

DeletedUser

Guest
przypominam, że jestem z Lublina xdd

Ja mg też powiedzieć parę nazw i nie bd wiedziała co to :D

np. Lamieszka ? ;>
Flaki? ;>
Cebularz? ;>
Gryczak? :D
 

DeletedUser

Guest
To zależy kto z czym lubi... Zazwyczaj dodaje się ziemniaki, kiełbasę, trochę grzybów i wszystko zalewa się żurkiem :)
 

DeletedUser

Guest
Ej pierwsze słyszę, słowo daje xdd

Co województwo to jedzonko inne :D

A jakbym zalał ogórkową? ;> xD
 

DeletedUser

Guest
Do ogórkowej żurek? Jakoś nie mam ochoty sprawdzać co by z tego wyszło :)
 

DeletedUser

Guest
Aaaa... Ale to nie zalewasz tego żurkiem jaka zupą tylko żurem wiesz takim zwykłym który możesz kupić w sklepie :) Powinnam od razu napisać żur a nie żurek. Mój błąd :) Ale z ta ogórkową i tak radzę nie próbować... Miałbyś wtedy ogórkową z grzybami i kiełbasą ;)
 

DeletedUser

Guest
Ogórkowa z kiełbasą jest dobra :D

Kolejne pytanie:

Co to żur?? xdd
 

DeletedUser

Guest
Żur to taki zakwas, robi się z tego zalewajkę jak i żurek (zupę) :)
 

DeletedUser1724

Guest
Chodziło mi, że lubię obierać ziemniaki, a oczywiste jest, że potem je zjadać hehe xD
 
Do góry