mirolbn

  • Rozpoczynający wątek mirolbn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,

jestem Adrian, lat 19. Mieszkam w Lublinie, aktualnie będę uczęszczał do klasy maturalnej na profilu Technik Informatyk. Jednak w zawodzie mam nadzieję, że pracować nie będę ;>

Grałem w takie gry jak KA, Ogame, Fazigame, Europe1400. Nie gram, bo były nudne :p
Zresztą ogólnie mało czasu na granie, jednak z FoE jest inaczej. Mam wielką nadzieję, że
nie zepsują tej gry, bo ma potencjał! :)

Oprócz FoE jestem łapalny także w GG Empire, oraz The last stand: dead zone.

Oprócz grania byłem także, szefem portalu o grach x-gamer, strona ta miała też sklep dla graczy.

Do zobaczenia w Arvahall ;D
 

DeletedUser

Guest
Witam :) Czemu nie chciałbyś pracować w zawodzie? Znudziło ci się to po tylu latach nauki? ;)
 

DeletedUser

Guest
W gimnazjum zafascynowałem się informatyką, w technikum nie nauczyłem się nic nowego. To co mi tam mówili, to nauczyłem się sam podczas fascynacji wszechpojętą infą. Zresztą siedzenie przed kompem to nie dla mnie, na kierowce wolałbym ]:->
 

DeletedUser

Guest
A tam jeszcze nic straconego :D

Boli tylko to, że system nauczania w PL jest tak słaby... że właściwie nic nie daje.

Wybacz, że przejdę na ty ^.^

A więc na jakim profilu ty jesteś? ;>
 

DeletedUser

Guest
W tym roku skończyłam TZN na ochronie środowiska i czekam na wyniki egzaminu :) No niestety system szkolnictwa pozostawia wiele do życzenia... Dodatkowo trafiłam na nauczycieli niezbyt zainteresowanych swoją pracą :/
 

DeletedUser

Guest
Skądś to znam ;>

Ochrona środowiska... mhm...

Gdzie możesz pracować z takim profilem?

Ogólnie jest popyt na osoby z takim wykształceniem? Czy trzeba studia?
 

DeletedUser

Guest
Hmmm na stronie szkoły piszę tak: absolwenci tego kierunku znajdą zatrudnienie w służbach ochrony środowiska przedsiębiorstw przemysłowych, stacjach uzdatniania wody, oczyszczalniach ścieków, ośrodkach badań i monitorowania środowiska lub mogą prowadzić własne biuro projektowe ochrony środowiska... Tsa... Czy jest popyt to nie wiem, nie mam zamiaru iść dalej w tym kierunku :)
 

DeletedUser

Guest
a w jakim? ;>

twoje wykształcenie w każdej większej fabryce jest potrzebne. :)
 

DeletedUser

Guest
Złożyłam papiery na masażystę, planuję potem otworzyć swój gabinet :) Może i jest potrzebne ale żeby dostać się do takiej fabryki to trzeba mieć znajomości ^^
 

DeletedUser

Guest
Złożyłam papiery na masażystę, planuję potem otworzyć swój gabinet :) Może i jest potrzebne ale żeby dostać się do takiej fabryki to trzeba mieć znajomości ^^

Jak wszędzie w dzisiejszych czasach... Ja to myślę o złożeniu papierów do straży granicznej tam niestety to samo.

Co do gabinetu to w Anglii byś zarobiła na tym nieżly $$$ ;D
 

DeletedUser

Guest
Teraz tak jest praktycznie wszędzie...
Hmmm wyjazd za granicę jest moim ostatecznym pomysłem i mam nadzieję że nie będę musiała z niego korzystać :)
 

DeletedUser

Guest
Teraz tak jest praktycznie wszędzie...
Hmmm wyjazd za granicę jest moim ostatecznym pomysłem i mam nadzieję że nie będę musiała z niego korzystać :)

Wiadomo zawsze to jednak obczyzna. Fajne masz plany, bd trzymać kciuki :)

Pamiętaj o dotacjach unijnych :D
 

DeletedUser

Guest
A dziękuję :) Ja potrzymam kciuki za twoją straż graniczną.
Pamiętam pamiętam :)
 

DeletedUser

Guest
Słyszałem, że dostaje się ok. 20k zł zależy od interesu. Jeśli biznes przez rok nie upadnie, to nie trzeba zwracać dotacji ;d

Nie wiem, ile w tym prawdy :)
 

DeletedUser

Guest
Jak na razie o tym nie myślę :) Będę się martwić jak skocze szkołę i zdam egzamin :)
 

DeletedUser

Guest
Uda się zobaczysz, wystarczy samozaparcie i konsekwentne dążenie do celu.

ps. Częstochowa piękne miasto. ;>
 

DeletedUser

Guest
Wiem że się uda :) Jestem optymistką i wierzę w prawo przyciągania ;) Nie mieszkam w samej Częstochowie tylko na wsi położonej niedaleko od niej. Szczerze nie chciałabym mieszkać w mieście :)
 

DeletedUser

Guest
Szczerze ja żałuje, że mieszkam w mieście...

Choć ja mówię na to wieś :D hehe

Na wsi cicho spokojnie i wgl ;>
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie... Własny dom z wielkim podwórkiem ;) W mieście pewnie mieszkałabym w blokach...
Dobra ja lecę spać. Kolorowych koszmarów życzę ^^
 

DeletedUser

Guest
Ja tam mam mieszkanko w Kamienicy (wyremontowanej) i jest cacy ^^ Nie wiem czy bym na bloki się zamienił mając tutaj 55m2, a w blokach średnia 30m2 jest ^^

Mam tak samo. Duże mieszkanie w kamienicy, ale z chęcią wolałbym mieszkać no choćby w blokach. Chociażby dla balkonu :D
 

DeletedUser1724

Guest
aaa to tak jeżeli chodzi o balkon to supcio sprawa :D Ale do tego mieszkanka co mam w sumie mam też za darmola strych (ok 15m2) bo mieszkam na poddaszu ^^
 
Do góry