minecraft

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11650

Guest
Minecraft to dość fajna gra zapraszam na serwery craftboard (s1.craftboard.pl jest najlepsze)
 

DeletedUser4428

Guest
kiedyś umiałem zrobić serwa, ale to było jakoś na wersji 1.7, wiec trochę dawno
wie ktoś może gdzie ściągnę pirata najnowszego minecraft'a? planuje kupić w końcu premium, ale nie mam czasu i 18 lat ):
 

DeletedUser55

Guest
A ja nie rozumiem fenomenu tej gry, lubię "kanciaste gry" w końcu na takich się wychowałem (atari, amiga, Pegasus). Ale nie rozumiem co tu jest takiego fascynującego:)
 

DeletedUser8457

Guest
Wszystko! Wszystko! Wszystko!





PS: Żeby to zrozumieć trzeba mieć kwadratowy mózg :)
 

DeletedUser11165

Guest
Stare czasy minecrafta minęły i nigdy nie wrócą od kiedy został opanowany przez dzieci neostrady i hackerów.Istnieje niewiele godnych grania serwerów.Większość to serwery typu Dostajesz super przedmioty jak wplacisz 20 zl na konto admina,lub za sma diaxy.
 

riko17526

Wicehrabia
Ja osobiście gram w mc tylko na skkfie a teraz jak dodali non-premium też się grać nie chce bo cofa jak cholera
 

DeletedUser8

Guest
Ja lubiłam i lubię grać czasem w minecrafta ale zawsze grałam ze znajomymi w kilka osób lokalnie, nie ciągnie mnie jakoś banda przypadkowych ludzi z neta i płatne opcje na serwerze :p
 

DeletedUser4428

Guest
Ja lubiłam i lubię grać czasem w minecrafta ale zawsze grałam ze znajomymi w kilka osób lokalnie, nie ciągnie mnie jakoś banda przypadkowych ludzi z neta i płatne opcje na serwerze :p

Ja nie mam niestety wyboru, bo moi znajomi nie grają w minecraft
 

DeletedUser14

Guest
Oj, grało się mnóstwo czasu w Minecrafta, gdyż na rynku było to w sumie coś nowego i ciekawego.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Grało, grało i się przegrało... Kiedyś, kiedy gra była jeszcze w stanie dość "surowym" była dla mnie fajna, ciągnęło mnie do niej i grało się w nią godzinami. Ale jakoś zaczęła mnie odpychać, kiedy zaczęto wprowadzać udziwnienia, bez których się grać nie dało i w końcu znudziła się :( Serwery też były kiedyś "z klimatem", darmowe (!) dla wszystkich, a teraz nie płacisz - nie masz, komercjalizacja...
 

DeletedUser9456

Guest
Ja przez majnkrafta w sumie. (Błąd celowy) Zrezygnowałem z uczestnictwa na youtube, bo nie szło wyrobić.

Logowałeś się na stronie główną a tu co? Majnkraft. Aktywność znajomych? Majnkraft. Wyszukiwarka? Majnkraft!
 

Hikari36

Polonista
Polonista
No niestety :/ Na początku nie było co oglądać poza tą grą, ale teraz coraz więcej ludzi chce nagrywać wszystko poza nią :D I to się chyba sprawdza, gra się powoli "przejada"...
 

DeletedUser13910

Guest
Minecraft fajna gra. Z kolegami przez całą wycieczkę się wygłupialiśmy. A najbardziej w Kopalni w Wieliczce xD
 
Do góry