Miedziany zwój - konkursy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8

Guest
etap II jest otwarty nadal :)

//Jeśli nie będzie 3 poprawnych odpowiedzi to wieczora to ruszy III etap.
 

DeletedUser4259

Guest
etap II jest otwarty nadal :)

//Jeśli nie będzie 3 poprawnych odpowiedzi to wieczora to ruszy III etap.

"to wieczora"?
musi Kierowniczka silnie czymś zaabsorbowana jest

//Wzruszająca jest Twoja troska :)//Dani

//też sam siebie nie poznaję :)//riki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8

Guest
Takie się wymyśliło :) Mam jeszcze na jedne puzzle pomysł, może w przyszłym tygodniu coś się zrobi.
 

DeletedUser

Guest
A ja się nie spodziewałem, że to jest jakiś fragment obrazu.:(
Myślałem sobie:
"Takie dziwne te puzzle dała-jakieś nie polskie szaro-bure. Dała by Kierowniczka "Bitwę pod Grunwaldem"!"
Na szczęście dałaś :) ALE FRAGMENT ŚWIĘTEGO NA KTÓRY NIE ZWRACAŁEM NIGDY UWAGI!!! :( Taki pech...:(

Ale nie do Ciebie mam żal :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja teraz czekam na cegłę na ścianie i więcej torów oraz nieba ;)

- - - Zaktualizowano - - -

Nikt nie wie skąd te tory!

Ja wam podpowiem zmierzmy odstęp między szynami, w Rosji mają szersze a w Hiszpanii węższe jak dobrze pamiętam :p
A wiecie ze tory (w europie) mają szerokość na dwa końskie zady :haha: a przez to że i tunele są na taką szerokość robione to i promy kosmiczne są na 2 końskie zady :p
A wszystko przez Rzymian! Jak drogi robili! Bo stwierdzili ze droga na 2 końskie zady to norma :D


Nadal nikt nie wie skąd te tory z puzzli :p
 

DeletedUser

Guest
Taka głucha cisza w tym temacie... A ja chciałam zapytać czy planowana jest w najbliższym czasie kolejna edycja Spadku po Mędrcu?
 

DeletedUser625

Guest
Noo już nie mogę się doczekać, żeby pogłowić się nad pytaniami i w nagrodę dostać 5 diamentów. :) Mało warta moja wiedza. :p
 

DeletedUser

Guest
Ja oczywiście jestem jak najbardziej za, stąd moje pytanie, tęsknię za tymi cotygodniowymi emocjami ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
ooo teraz w puzzlach można zamaskowane nagie zdjęcia celebrytek wstawić z napisem Kto To :p

Okaże sie kto tam po złej stronie internetu biega :p
 
Do góry