Miedziany zwój - konkursy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Srebrniki ewidentnie nie są przez nikogo rozchwytywanym towarem, stąd też moje pytanie do Was - jaką nagrodę (o wartości mniej-więcej 300 Diamentów) widzielibyście na liście następnej edycji tygodnia nagród?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Srebrniki ewidentnie nie są przez nikogo rozchwytywanym towarem, stąd też moje pytanie do Was - jaką nagrodę (o wartości mniej-więcej 300 Diamentów) widzielibyście na liście następnej edycji tygodnia nagród?
Hmm może mniejsza pula diamentów? 150 byłoby dodatkową zachętą :)
 

krzysw

Wicehrabia
dużo lepsze by było po prostu kilka razy po 300 diamentów, ja biorę udział tylko do momentu wylosowania tej nagrody przez kogoś, potem najzwyczajniej w świecie nie ma po co, bo inne nagrody dla mnie są bez wartości.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym najchętniej walczył o jeden z poniższych:
1). Rozszerzenie terenu
2). 50-100 PR
3). Kryjówka łotrów
4). Świątynia wiedzy
5). Studnia życzeń
6). 300 Diamentów
7). Wybrany plan perły, albo nawet dwa
Pozdrawiam! ;)
 

DeletedUser8110

Guest
dużo lepsze by było po prostu kilka razy po 300 diamentów, ja biorę udział tylko do momentu wylosowania tej nagrody przez kogoś, potem najzwyczajniej w świecie nie ma po co, bo inne nagrody dla mnie są bez wartości.
Mimo wszystko nie chcę robić po prostu 7x 300 Diamentów. ;) Ale może jedną z nagród mogłoby być np. 150 Diamentów...

rozszerzenie terenu ;)
Niestety, niemożliwe ze względów technicznych. Plus z czasem stają się one zdecydowanie droższe niż 300 Diamentów.;)

Ja bym najchętniej walczył o jeden z poniższych:
1). Rozszerzenie terenu
2). 50-100 PR
3). Kryjówka łotrów
4). Świątynia wiedzy
5). Studnia życzeń
6). 300 Diamentów
7). Wybrany plan perły, albo nawet dwa
Pozdrawiam! ;)
Niestety, wymienione budynki są zbyt wartościowe, żeby je rozdawać "za nic" na forum. ;) Może kiedyś, w przypadku konkursów wymagających większego wkładu własnego.
 

DeletedUser

Guest
W takim razie z miłą chęcią wezmę udział w konkursie wymagającym większego "wkładu własnego", jeśli o taki zadbasz? :)
I chyba niczego innego już nie widzę poza nagrodami, które już są w konkursie i tymi, które, ze względu na brak wystarczającego wkładu własnego, nigdy się w nim nie pojawią, zakładając że ma to zastąpić srebrniki, na które nikt się nie "rzuca" ;)
Za to jedno jest pewne, im częściej i więcej takich i podobnych konkursów tym lepiej! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
Niestety, niemożliwe ze względów technicznych. Plus z czasem stają się one zdecydowanie droższe niż 300 Diamentów.;)

tu nawet nie chodzi o cenę, bo ja sobie zapłacę rynkową cenę czy to w diamentach czy medalach, tylko po prostu odblokujcie rozszerzenie zanim wejdzie do gry tak na zapas :p a w momencie wejścia rozszerzenia do gry dla wszystkich ja (jako wygrany tej loterii) już go nie dostanę i wyrówna się ilość rozszerzeń względem Graczy, jedynym zaś handicapem będzie czas, że dostanę to rozszerzenie wcześniej ;) tak tak wiem, względy techniczne :(
 

DeletedUser17497

Guest
Dwie propozycje od pająka:
1) 500 medali (Tak, wiem że później jest ich nadmiar, ale srebrników przecież też. Poza tym twórcy cały czas obiecują że medale dostaną dodatkową funkcję.)
2) Budynek premium z epoki.
 

DeletedUser8110

Guest
tu nawet nie chodzi o cenę, bo ja sobie zapłacę rynkową cenę czy to w diamentach czy medalach, tylko po prostu odblokujcie rozszerzenie zanim wejdzie do gry tak na zapas :p a w momencie wejścia rozszerzenia do gry dla wszystkich ja (jako wygrany tej loterii) już go nie dostanę i wyrówna się ilość rozszerzeń względem Graczy, jedynym zaś handicapem będzie czas, że dostanę to rozszerzenie wcześniej ;) tak tak wiem, względy techniczne :(
Takie odblokowanie mogłoby prowadzić tylko do kłopotów i błędów. Nie będziemy ryzykować. ;)

Dwie propozycje od pająka:
1) 500 medali (Tak, wiem że później jest ich nadmiar, ale srebrników przecież też. Poza tym twórcy cały czas obiecują że medale dostaną dodatkową funkcję.)
2) Budynek premium z epoki.
1) O może medale...
2) Jest juz taka nagroda. :)
 

DeletedUser13199

Guest
Kiedy będzie losowanie nagród specjalnych zapowiedziany w czerwcowym tygodniu nagród?
 

krzysw

Wicehrabia
Będzie jeszcze kontynuowany Spadek po mędrcu IV? Bo jak nie to trzeba punkty wymienić i koniec, ale ogłoście coś wreszcie...
 
Do góry