Menu zaopatrzenia [+-]

  • Rozpoczynający wątek jacek1j
  • Data rozpoczęcia

co o tym sądzisz?

  • fajny pomysł

    Głosy: 16 59,3%
  • do dopracowania

    Głosy: 0 0,0%
  • nie potrzebny dodatek/ nie podoba mi sie

    Głosy: 11 40,7%

  • W sumie głosujących
    27
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam mój pomysł polega na tym by dodać coś w stylu menu zaopatrzenia. Wyglądałoby to tak że po prawej stronie było by wysuwane menu.
50543029475028436028.png


wybieramy rodzaj budynków: domki, budynki z zaopatrzeniem, budynki specjalne (perły, studnia życzeń itp)
mamy liste budynków z informacjami które są zmotywowane, ile czasu zostało do końca produkcji itp. dzieki temu nie musimy szukać po całym mieście i sprawdzać ile jeszcze czasu zostało do końca produkcji. po najechaniu na ikone z nazwą budynku budynek zostaje podświetlony w mieście (lub podobna animacja), po kliknięciu na budynek na liście widok przenosi sie w miejsce gdzie wybudowany jest budynek
Jeśli komuś się nie podoba niech uzasadni dlaczego​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mogłoby też być tak że jak skończyła sie produkcja i można zebrać towary to ikona budynku na pasku była by inny. Inny odcień lub coś w tym stylu

- - - Zaktualizowano - - -​

Mogłaby też być 4 zakładka "śledzone" lub coś w tym stylu. Dodawalibyśmy do tej zakładki wybrane przez nas budynki. Mielibyśmy podgląd na najbardziej interesujące nas budynki

- - - Zaktualizowano - - -​

i jeszcze powinna być piąta zakładka "budynki wojskowe". śledzilibyśmy tam szkolenie wojsk w budynkach wojskowych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Według mnie jest to zbędne. Nie ma co "przedobrzać".

dzieki temu nie musimy szukać po całym mieście i sprawdzać ile jeszcze czasu zostało do końca produkcji.
Jeżeli ktoś rozstawia warsztaty w kilkunastu miejscach, zamiast w jednym lub dwóch skupiskach, to zakładam, że robi to z pełną świadomością konsekwencji, jaką jest "szukanie po całym mieście". Mówiąc szczerze, jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś specjalnie rozstawiał warsztaty w takim chaosie.

Ja daję "Nie".
 

DeletedUser426

Guest
Jak kolega wyżej , po co dodatkowe okno do wyświetlania informacji które są już wyświetlane ?
Chyba ze niektórzy są aż tak leniwi ze nie chce im się przelecieć dwa razy kursorem po mieście. Następnym pomysłem będzie żeby z tego okna ustawiać produkcje albo ze jeszcze lepiej sama się ustawiała i zbierała :)
 

HuanMing

Książę
"Niepotrzebny" niezmiennie piszemy razem, jak już kilka osób zwracało uwagę przy wielu z Twoich pomysłów...

Pomysł uważam za zbędny, miasto nie zajmuje aż tak olbrzymiej powierzchni żeby trzeba było "szukać" budynków, wszystko można szybko i bez większego problemu znaleźć. Pomysł kopiuje informacje, które już się wyświetlają i tylko umieszcza je w innym miejscu. Nie dostrzegam żadnej przydatności takiego rozwiązania.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki temu byłby lepszy przegląd budynków, przyśpieszyło by to gre
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser426

Guest
To już takie upraszczanie na siłę rzeczy i tak banalnych.
Następnym razem będzie (chociaż w sumie kiedyś było) automatyczne ustawianie i zbieranie produkcji.
 

DeletedUser8631

Guest
a ja bym chciał coś takiego. wiele budynków w moim mieście kończy produkcje o różnych godzinach a to menu przyśpieszylo by przegląd budynków w mieście
 
Status
Zamknięty.
Do góry