[Jednostki] Mega broń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15684
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za ?


  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser15684

Guest
Witam
Kolejnym pomysłem jest jednostka, którą można mieć jedną na przykład na 48 godzin (tyle by trwało szkolenie kolejnej), która miała by siłę zabicia wszystkich jednostek wroga tej samej epoki. Oczywiście jak ktoś ma na przykład 100% do obrony to wtedy całe wojo traciło by połowę energii itp. Tak samo do obrony.
Przydało by się to głównie do wypraw na 4 poziomie, gdzie gracz nie ma już sposoby, żeby przejść dalej. Zdarzało się mi już nie raz, że straciłem pełno woja żeby przejść kolejną walkę, gdzie następna była dużo łatwiejsza. Taka jednostka kosztowała by sporo, żeby nie było za łatwo. Też była by dobra przy atakującym nas przeciwniku, który ma dużo większy bonus do ataku niż my i nie daje nam żyć. Wtedy była by jakaś szansa.
Mogła by to być bomba atomowa, wodorowa, samolot z napalmem, gaz zagłady, koń trojański itp. odpowiednie do epoki.
 

DeletedUser15684

Guest
A Alkatraz?
A ankieta?
Zdecydowanie NIE.
Alcatraz nie produkowałby więcej takich jednostek, wtedy nie miało by to sensu. Wystarczy, że była by opcja podczas bitwy "użyj mega broń". Nawet dobry pomysł, nie musiałaby to być jednostka, tylko bonus, który daje budynek raz na jakiś czas. Jeszcze łatwiej dla programistów
 
Do góry