[Perły Architektury] Medale

Status
Zamknięty.

zupusiex

Szlachcic zagrodowy
Po wykorzystaniu wszystkich rozszerzeń za medale stają się one prawie zbędne w grze. Może je jakoś lepiej wykorzystać, np. stworzyć nowa perłą która rozwijano by za pomocą medali i mogła by ona dawać dodatkowe rozszerzenia.
 

Azzie

Baron
Jak zrobisz ostatnią epokę i podrasujesz perły, to w zasadzie wszystko staje się zbędne. Wielu graczy z topu już specjalnie się nie wysila, bo nie ma po co. Sam znam kilku, którzy tłuką jeszcze GvG i GPCh, ale poza tym we grze niewiele robią. Od pewnego momentu liczą się tylko bonusy do ataku i obrony w ataku. Reszta nie ma znaczenia. Gra się coraz bardziej spłaszcza.
 

Ferdinand

Baron
Ta sama historia z setkami i tysiącami planów... jeżeli kiedyś planowany jest end game i brak nowych epok to mam nadzieję, że Inno znajdzie też sensowne rozwiązanie by jakoś... używać ten nadmiar
 

Azzie

Baron
Brak nowych epok to byłby koniec gry, przynajmniej dla starych graczy, bo jedynymi celami zostały by wówczas walki w GPCh i GvG i kolejne poziomy pereł za absurdalne ilości PR.
 

zupusiex

Szlachcic zagrodowy
Jak zrobisz ostatnią epokę i podrasujesz perły, to w zasadzie wszystko staje się zbędne. Wielu graczy z topu już specjalnie się nie wysila, bo nie ma po co. Sam znam kilku, którzy tłuką jeszcze GvG i GPCh, ale poza tym we grze niewiele robią. Od pewnego momentu liczą się tylko bonusy do ataku i obrony w ataku. Reszta nie ma znaczenia. Gra się coraz bardziej spłaszcza.
Ale to nie jest gra tylko dla "graczy z topu" inni mogli by wykorzystać medale, są gracze którzy chcą szybko przeskoczyć epoki i tam się kisić a inni spokojniej grają krok po kroku, jeszcze inni nie koniecznie rozwijają wszystkie perły na maksa tylko kilka a resztę traktują jako normalna grę w budowanie miast i osiąganie postawionych celów. A co mnie interesuje, że ktoś po jakimś czasie gry się znudził i się nie udziela, jego sprawa, za to Ty opisujesz tylko "graczy z topu" (nie wiem czy to się tyczy też Ciebie).
Powinieneś napisać albo dobry pomysł i mogli by coś pomyśleć albo nie, a nie zacząłeś dyskusję nie na temat. Myślę, że ten pomysł to jest rozwój gry w dobra stronę, ponieważ medale nie stają się zbędnym towarem tylko czymś co można wykorzystać, wielu graczy by to wykorzystało do rozwoju a tych z topu których opisujesz to nawet jak byś dał milion pr to nie skorzystają albo jak by zabrać od całkiem. Gra ma przyciągnąć nowych graczy a tych którzy są umożliwić dalszy rozwój ...
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Ale to nie jest gra tylko dla "graczy z topu" inni mogli by wykorzystać medale, są gracze którzy chcą szybko przeskoczyć epoki i tam się kisić a inni spokojniej grają krok po kroku, jeszcze inni nie koniecznie rozwijają wszystkie perły na maksa tylko kilka a resztę traktują jako normalna grę w budowanie miast i osiąganie postawionych celów. A co mnie interesuje, że ktoś po jakimś czasie gry się znudził i się nie udziela, jego sprawa, za to Ty opisujesz tylko "graczy z topu" (nie wiem czy to się tyczy też Ciebie).
Powinieneś napisać albo dobry pomysł i mogli by coś pomyśleć albo nie, a nie zacząłeś dyskusję nie na temat. Myślę, że ten pomysł to jest rozwój gry w dobra stronę, ponieważ medale nie stają się zbędnym towarem tylko czymś co można wykorzystać, wielu graczy by to wykorzystało do rozwoju a tych z topu których opisujesz to nawet jak byś dał milion pr to nie skorzystają albo jak by zabrać od całkiem. Gra ma przyciągnąć nowych graczy a tych którzy są umożliwić dalszy rozwój ...
Ci "z topu" mają "milion razy więcej" medali od Ciebie ;)
Jeśli nie masz co z nimi robić, to wpłać je do skarbca gildii - zmieści się tam dużo więcej niż posiadasz :haha:
 

zupusiex

Szlachcic zagrodowy
Brak nowych epok to byłby koniec gry, przynajmniej dla starych graczy, bo jedynymi celami zostały by wówczas walki w GPCh i GvG i kolejne poziomy pereł za absurdalne ilości PR.
A Ty dalej swoje tylko o starych graczach, ale teraz zauważasz, że jak by nic nie robić to byłby koniec, a właśnie dodatkowe wykorzystanie medali mogło by rozwinąć Ger, piszesz o absurdalnych ilościach pr na perły to można by wykorzystać medale. Można stworzyć no. jakaś perłę którą rozwijać można za medale, mogła by dawać dodatkowe rozszerzenia, albo w wyższych epokach tych kosmicznych zbudować taka perłę rozwijać za medale a po osiągnięciu 10 levelu można było by się "przenieść" do wyższej epoki jeśli nie rowiniesz perly to Cię nie przeniesie
 

zupusiex

Szlachcic zagrodowy
Ci "z topu" mają "milion razy więcej" medali od Ciebie ;)
Jeśli nie masz co z nimi robić, to wpłać je do skarbca gildii - zmieści się tam dużo więcej niż posiadasz :haha:
Ale mi nie chodzie, że nie ma co z nimi zrobić, jeśli twórcy gry nic nie wykombinują to trudno, ale można by je lepiej zagospodarować a tym samym dalej rozwijać grę nie tylko poprzez dodawanie epok
 

Markiz.

Książę
Zamysłem Twórców gry jest przechodzenie kolejnych epok. Dlatego normą jest dodawanie nowych. Jednak nie da się graczy do tego zmusić.
A potem rodzą się głupie pomysły takich co siedzą w żelazie lub niewiele wyżej i wydaje im się że gra jest nudna ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry