Medale PvP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser452
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser602

Guest
Odp: Medale PvP

Od czego zalezy ile punktow sie dostanie za bitwe? Czy od tego, ze im wiecej pkt ma przeciwnik tym wiecej punktow w wiezy Ty dostaniesz?

Gosciu ode mnie z epoki na drugim miejscu ma 2 walki i ponad 2k pkt. Ja mam 20 walk i 4,5k dopiero.
 

DeletedUser222

Guest
Odp: Medale PvP

Punty dostajesz za każda zniszczoną wrogą jednostkę, im silniejsza tym więcej za nią punktów.
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Medale PvP

tym więcej zabijesz w bitwie wrogich jednostek to masz pkt;) niby za przegraną nie piszę ile dostajesz ale prawdopodobnie się też dostaje :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

tym więcej zabijesz w bitwie wrogich jednostek to masz pkt;) niby za przegraną nie piszę ile dostajesz ale prawdopodobnie się też dostaje :p

nie prawdopodobnie, tylko na pewno :) swoją drogą to ciekawy motyw na pierwszą wieże i początek gry. Robisz 8 włóczników, pierwsza czy druga prowincja i specjalnie przegrywasz tak żeby kompowi została z 1 jedonstka. Dostawałem za to ok. 1k pkt. Robisz znowu 8 włóczników i to samo. I tak w koło Macieju. Liczyłem, jakieś 4 minuty jedna seria zajmowała. Czyli co cztery minuty 1k pkt do wieży. Ale to tylko sie sprawdza na pierwszej, potem budowanie jednostek trwa zbyt długo.
 

DeletedUser754

Guest
Odp: Medale PvP

Z innej beczki - mam od dawna dostęp do wieży, ale gdy w nią wchodzę niczego tam nie ma. Komunikat "nie ma jeszcze mistrza" i nawet nie ma kogo skubnąć, bo lista pusta. Pewnie czegoś nie dostrzegłem, ale liczę na Waszą podpowiedź. Nie przypuszczam bym był jedyny, który ma odkrytą wieżę. Istotne może być, ze gram na Arvahall - czyli wersja beta i stąd taki efekt.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Z innej beczki - mam od dawna dostęp do wieży, ale gdy w nią wchodzę niczego tam nie ma. Komunikat "nie ma jeszcze mistrza" i nawet nie ma kogo skubnąć, bo lista pusta. Pewnie czegoś nie dostrzegłem, ale liczę na Waszą podpowiedź. Nie przypuszczam bym był jedyny, który ma odkrytą wieżę. Istotne może być, ze gram na Arvahall - czyli wersja beta i stąd taki efekt.

Jeśli jest się pierwszą osobą z kontynentu, która uzyskała dostęp do wieży pvp z danej epoki, to aby rozpocząć w niej turniej trzeba zaliczyć bitwę używając w niej przynajmniej 1 jednostki z tej epoki. Inaczej przy każdym wejściu na tą wieżę i braku mistrza turnieju, czas do końca turnieju będzie aktualizowany na 7 dni. Również może się zdarzyć tak, że kilka osób będzie miało już podbitą prowincję z tą wieżą, ale dopóki ktoś pierwszy nie uzyska w niej pktów, to turniej w tej wieży nie zostanie rozpoczęty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser754

Guest
Odp: Medale PvP

(...) to aby rozpocząć w niej turniej trzeba zaliczyć bitwę używając w niej przynajmniej 1 jednostki z tej epoki. (...)

Jak rozpocząć ? - nie widzę w menu żadnej opcji wyzwania czy wystawienia wojska do turnieju...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Jak rozpocząć ? - nie widzę w menu żadnej opcji wyzwania czy wystawienia wojska do turnieju...

Aby rozpocząć turniej w wieży pvp wystarczy odbyć bitwę używając przynajmniej 1 jednostki z tej samej epoki. Po zdobyciu pktów, turniej zostanie rozpoczęty. W turnieju uczestniczy się po prostu biorąc udział w bitwach podbijając prowincje i atakując innych graczy z kontynentu. Nie trzeba nigdzie się zapisywać aby wziąć udział w turnieju.
 

DeletedUser754

Guest
Odp: Medale PvP

Dziękuję za wskazówki. Najwyraźniej w wersji beta to nie działa, bo odbywam bitwy regularnie - także z użyciem jednostek z epoki - i efekt jak wyżej...:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Nie jest ważne ile walk odbędziesz żeby zacząć się bić w danej wieży pvp,trzeba spełnić 2 warunki żeby zaliczało do danej wieży pvp:

a)mieć całą prowincję podbitą z wieżą pvp-samo jej odkrycie na mapie nic nie daje
b)mieć choć 1 jednostkę z epoki w której chcesz brać udział i walczyć z graczami z kontynentu lub zdobywać sektory w prowincjach
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Medale PvP

prościej napisz jaka to wieża i jakich jednostek używasz:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

SaSaSa. 20 medali za wczesne średniowiecze:)

nie trzeba miec podbitych all prowincji z danej epoki,przeciez wieze stoja na poczatku epoki a nie na koncu,wiec same jednostki wystarcza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser526

Guest
Odp: Medale PvP

a masz wszystkie prowincję zdobyte tam gdzie się znajduje ta wierza?



SaSaSa. 20 medali za wczesne średniowiecze:)

nie trzeba miec podbitych all prowincji z danej epoki,przeciez wieze stoja na poczatku epoki a nie na koncu,wiec same jednostki wystarcza

musisz podbić prowincję wszystkie tam gdzie się znajduje wieża
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser754

Guest
Odp: Medale PvP

Prowincja zajęta, ale chyba zaczynam rozumieć...legiony zdobyte w misji, a nie zbudowane. Zajrzałem do pierwszej podbitej - brązowa - i tam mam ranking i całość możliwości 8>
Jak pisałem wcześniej - brak doświadczenia...nadrobię, a wtedy klękajcie narody! Dzięki za podpowiedzi.
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Medale PvP

Prowincja zajęta, ale chyba zaczynam rozumieć...legiony zdobyte w misji, a nie zbudowane. Zajrzałem do pierwszej podbitej - brązowa - i tam mam ranking i całość możliwości 8>
Jak pisałem wcześniej - brak doświadczenia...nadrobię, a wtedy klękajcie narody! Dzięki za podpowiedzi.

to chyba nie ma różnicy co zdobycia ich w zadaniach czy tm zbudowanych
 

DeletedUser754

Guest
Odp: Medale PvP

no najwyraźniej ma, bo w żelaznej nic a w brązowej...hulanki i swawole;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

Chyba nie w tym problem. Ja jak zdobyłem dwóch najemników w zadaniu to zaczęło mi naliczać punkty w turnieju.
 

DeletedUser754

Guest
Odp: Medale PvP

Chyba nie w tym problem. Ja jak zdobyłem dwóch najemników w zadaniu to zaczęło mi naliczać punkty w turnieju.

Jeszcze możliwość jedna, najpiękniejsza - nikt dotąd nie ma nawet legionisty (przynajmniej w obronie). Krótki zwiad helikopterowy to potwierdza:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Medale PvP

To że nikt inny nie ma jednostek z danej epoki nie ma znaczenia. Skoro ty masz legionistów i wystawiasz ich w ataku to powinieneś być jedyną osobą biorącą udział w danym turnieju.
 

DeletedUser754

Guest
Odp: Medale PvP

Skoro tak, to nie wiem - wszystko puste i "brak mistrza"
 
Do góry