Mass Effect

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8996
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8996

Guest
Witam!

Jak ktoś grał niech wypowie się na temat swoich odczuć.

Według wyśmienita gra, istny miód, gdy sie gra w Mass Effect można przeżyć przygodę wraz z bohaterem, można się wczuć, odczuwać emocje razem z nim. Programiści z BioWare zrobili przepiękną grę.
:)
 

DeletedUser6586

Guest
Mass Effect- bardzo zachwalana gierka. Nie grałem w jedynke,za to kilka miesięcy temu kupiłem Mass Effect 2. Pograłem trochę,przeszedłem kilka misji i... ...jakoś mnie nie wciągneła,czegoś chyba mi brakowało,a może za wcześnie zrezygnowałem. Leży teraz w pudełeczku,lekko zakurzona... ...może kiedyś do niej wrócę i przejde wszystkie misje do końca;)
 

DeletedUser8996

Guest
Mass Effect- bardzo zachwalana gierka. Nie grałem w jedynke,za to kilka miesięcy temu kupiłem Mass Effect 2. Pograłem trochę,przeszedłem kilka misji i... ...jakoś mnie nie wciągneła,czegoś chyba mi brakowało,a może za wcześnie zrezygnowałem. Leży teraz w pudełeczku,lekko zakurzona... ...może kiedyś do niej wrócę i przejde wszystkie misje do końca;)

Co kto lubi :)
Ale serdecznie polecam wszystkie części :)
 

DeletedUser9456

Guest
Mass Effect- bardzo zachwalana gierka. Nie grałem w jedynke,za to kilka miesięcy temu kupiłem Mass Effect 2. Pograłem trochę,przeszedłem kilka misji i... ...jakoś mnie nie wciągneła,czegoś chyba mi brakowało,a może za wcześnie zrezygnowałem. Leży teraz w pudełeczku,lekko zakurzona... ...może kiedyś do niej wrócę i przejde wszystkie misje do końca;)

Jakbyś zagrał wcześniej w jedynkę, mimo że grafikę ma gorszą od ME2 ale lepszy dubb. To był się przekonał do obu części, i może nawet do ME3, ale w ME3 głównie multi które już nie jest supportowane przez Bioware.

Co ja mam powiedzieć? Spójrzcie na mój avatar i oceńcie sami. :D W multi grywam ostatnio rzadziej, ponieważ nie ma już balansów, operacji czy nowych DLC do multi. ;/
 

DeletedUser8996

Guest
Dokładnie, 1 jestem oczarowany i chcę więcej, 2 i chcę jeszcze więcej, no 3 już trochę gorsza, ale jednak też bardzo dobra wg mnie. Ta historia w którą gracz się wczuwa, przeżywa wszystko razem z bohaterem, coś pięknego po prostu, a teraz czekam na 4, zobaczymy co z tego będzie, mam nadzieję, że pożre trochę czasu z mojego życia :D
 

DeletedUser9456

Guest
Wczoraj czytałem artykuł, że kolejne gry z serii miałyby być spin offem, i opowiadać historie postaci z serii, czyli Garrusa, Arii itp.

To nie było by wcale takie głupie, patrząc na przykład z Shrekiem, Kot w Butach przyjął się też dobrze jak poprzednie części. Ale z racji tego że Bioware narobiło syfu wokół zakończeń, to stracili u mnie zaufanie. Prędzej im znowu zaufam, jeśli KOTOR3 będą robić, a jest duża szansa na to.
 

DeletedUser8996

Guest
Masz rację, dali ciała z tymi zakończeniami, a co do Garrusa, zawsze go lubiłem i fajnie by było poznać jego historię :)
Powinni dać jeszcze Wrexa, to by była moc i te jego zarąbiste teksty :)
 

DeletedUser426

Guest
Bardzo Dobra Gra :D Co prawda niedawno zakończyłem pierwszą częśc ale już zaczynam 2 :D
Jak dla mnie fabuła i rozgrywka wyśmienita.
Gra wciąga niczym Dragon Age :)
 

DeletedUser9456

Guest
N7 Dzień nadchodzi wielkimi krokami! To już drugi raz w tym roku, fani Mass Effecta będą obchodzić to święto już w 7 listopada!

Jedną z atrakcji, będzie możliwość po raz kolejny, zagrać z członkami Bioware w ME3 Multiplayer! Na Xbox360, PS3 i PC. Niestety WiiU się nie łapie. ;/

Inne atrakcje? Po raz kolejny konkurs graficzny.
Event odbędzie się też w Minecraft.
Akcja charytatywna dla dzieci + maraton charytatywny.
Mass Effect Risk pierwsze informacje o grze planszowej.

Jesteście gotowi? 7 listopada nadchodzi!
 
Do góry