Masowe przenoszenie

Pomysł jest:

  • Dobry i potrzebny.

    Głosy: 3 27,3%
  • Dobry, ale do poprawki.

    Głosy: 0 0,0%
  • Zły, nie powinno się go wprowadzać.

    Głosy: 8 72,7%

  • W sumie głosujących
    11

Hikari36

Polonista
Polonista
Witam
Ja mam tutaj taki mały pomysł dla osób, które mają mnóstwo dekoracji, a także mało czasu. :)
Otóż mnie na przykład męczy przenoszenie dekoracji jedna po drugiej, jedna po drugiej ....
A innych, którzy chcą grać, męczy brak czasu.
Czemu nie wprowadzić by w opcjach budowy opcji "Masowe przenoszenie" ?
Byłyby trzy możliwości :
a) Wybieramy tą opcję i mamy narzędzie do "narysowania" prostokąta na ziemi. Wszystko co się w nim znajdzie, ma możliwość przeniesienia
b) Wybieramy tą opcję i możemy zaznaczyć pojedyncze budynki lub dekoracje, które chcemy przenieść. Wedle naszego wyboru po przeniesieniu ustawią się w rządku, kwadracie lub prostokącie ( do wyboru )
c) Opcja zamiana. Tylko dla budynków o tej samej szerokości i długości. Wybieramy 2 budynki i klikamy "Zamień". Budynki zamieniają się miejscami.
Jak dla mnie ta opcja oszczędzałaby czas osobom, które mają dużo dekoracji, zmieniają układ miasta lub chcą je po prostu uporządkować.

Proszę o opinie :)
 
Ostatnia edycja:

chudya

Hrabia
Cześć!
Czy mógłbyś mi powiedzieć dokąd Tobie się spieszy?
Przecież granie w tej grze powinno dawać przyjemność a nie patrzenie na zegarek. Najlepiej wymyśl program, który za Ciebie będzie grał.
Dosyć pędu jest w życiu to tutaj wrzuć na luz.
Mam nadzieję, że ten pomysł nie przejdzie.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wiem, że gra powinna cieszyć. Ale weź pod uwagę także to, że niektórzy nie mają dużo czasu. Mogą wejść tylko na chwilkę, nawet nie myśląc o reorganizacji miasta, bo po prostu brak im czasu. A tak mieliby ułatwienie przy rozbudowie, co równoważyłoby się z brakiem możliwości gry :)
Mi się nigdzie nie spieszy, ale ten pomysł jest stworzony z myślą o tych, którzy nie mogą poświęcić godziny lub dwóch na grę. Może trochę źle się wyraziłem w pomyśle :)
 

DeletedUser8644

Guest
Mam pytanie po co masowo jak już wiele razy było mówione trzeba planować co gdzie się buduje. Więc to tylko bezsensowne ułatwienie dla graczy którzy nie umieją dobrze planować
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Dlatego są 3 opcje do wyboru w pomyśle. Tu nawet nie chodzi o planowanie. Ale jak ktoś, załóżmy gracz z 100 tyś punktów, ma mnóstwo dekoracji mniejszych lub większych. A jak wiadomo, to usunąć, to dodać żeby więcej miejsca było. Obecnie trzeba przenosić dekorację/budynek jeden po drugim, i tak w kółko. A to jest pomysł dla osób, powtarzam się, o ograniczonym zasobie czasu, które nie mogą tym samy przebudowywać miast i ogólnie przez to gorzej wychodzą. A dzięki temu mogliby się częściowo zrównać z rozwojem z graczami, którzy mają więcej czasu :)
 

DeletedUser314

Guest
A dzięki temu mogliby się częściowo zrównać z rozwojem z graczami, którzy mają więcej czasu

Samo przenoszenie nie potrzebne, dobre ułatwienie ale jest dużo fajniejszych rzeczy którymi mogli by się zając.

Właśnie o to chodzi żeby nie było równości..
 
Do góry