Masowe Błędy.

Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bo tłumaczenie jest takie ze jak sup pisał ze da rekompensatę, to to robił, bo błąd nie był taki masowy.
???

To tłumaczenie typu wszystkim coś zabrano wiec odszkodowań nie będzie.
Masowe zwolnienie=nie wypłacamy pensji bo każdy stracił prace.
Problem opisywany wcześniej Toyota=Jej tłumaczenie ze jeżeli ten model samochodu ma błąd z brakiem hamulca, który występuje tak często to sobie naprawcie właściciele to sami.

Może suport niech się postawi troszkę w naszym miejscu, zastanówmy sie jak by wyglądała mapa jak by nam sie udało te 9 sektorów przejąć? Czy fer jest że inni teraz zyskują prestiż a my nie możemy się ruszyć? Nie ma NPC do podbijania a na gildiach się zacina. NIE wspominając że nazwa GvG może się schować.

Za to słyszymy, nie piszcie już, piszcie pojedynczo, taka decyzja a nie inna = bujajcie się, nie to nie, sobie walczcie,

Czy nikt z suportu nie sadzi że jesteśmy tutaj POKRZYWDZENI!
 

DeletedUser8110

Guest
Z tego co mi wiadomo to najpierw podjęliście decyzje że będzie zwrot utraconego wojska i nawet kazaliście nam podliczać utracone wojsko i robić listę strat.
Następnie zmieniliście zdanie tłumacząc się masowością błędu i tym że błąd jest przez nas wykorzystywany celowo, a nie tym że ktoś z góry dał wam takie polecenie.

Uwielbiam doprawdy jak ktoś przekręca moje słowa :) A dzieje się tak, gdy wiadomości są przekazywane tak zwaną "pocztą pantoflową".
Nikt nigdzie nie napisał, że konkretna Gildia wykorzystuje błąd. Nikogo nie oskarżamy i nie wiem dlaczego tak odczytaliście stwierdzenie brzmiące mniej więcej "zapobiegnie to ewentualnemu wykorzystywaniu błędu".

A co do zgłaszania błędów do Supportu - oczywiście, że odsyłamy Was z forum do Supportu. Tam mamy odpowiednie narzędzia, żeby sprawdzić przyczyny błędu i go od razu potwierdzić lub nie. Jednak zgłaszanie jednego i tego samego błędu milion razy tylko po to, żeby zrobić za złość, ponieważ podjęto decyzję, która Wam się nie podoba. Hm. No szkoda mi komentować.

Edit:
Ponieważ pisanie tego samego na forum jak i w systemie Supportu nie ma sensu, w związku z tym zamykam temat i proszę o nie otwieranie kolejnych tego typu wątków. Dyskusja o błędach zamieniła się w masę zarzutów i krytyki dotyczącej Supportu. Forum nie służy do takich rozmów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry