Masowe Błędy.

Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jeżeli poprzedni temat był do suportu to ten kieruje do graczy.

Czy nie uważacie że uczciwiej by było ogłosić "fatal error" związany z grą jak są ogłaszane niektóre eventy przez specjalną wiadomość. Żeby potem gracze nie musieli codziennie pisać do suportu o zwroty a po 2 tygodniach dowiedzieć się że że nie bo wszyscy tak mają.

Skąd gracz ma wiedzieć że wszyscy to mają.

Czy nie fajnie by było drodzy gracze jak w innych grach online dostawać notki np "serwer zajęty" a w foe by to mogło być "Nasi programiści pracują nad błędem zacinającego się oblężenia, prosimy o cierpliwość"


Czy tylko świat pierwszy ma błąd oblężenia czy inne też, może to jednak nie jest problem ogólnoświatowy, skąd mamy to wiedzieć.


P.S. Dlaczego nie pisze do suportu, ponieważ suport poprosił nas o pojedyncze pisanie, jednak nie wywiązał się z "słowa" dlatego pisze na forum, forum założonym dla graczy.
 

DeletedUser

Guest
Do chwili obecnej ..nie ma nigdzie KOMUNIKATU o tym iż występuję bug zacinania się walk na GvG..i że support w porywie "sprawiedliwość dla wszystkich"..nie będzie zwracał ani surowców ani jednostek wojska z Alcatraz.
Czy Twórcy gry poprzez support nie są odpowiedzialni za błędy ?? Czy strata jednostek wojskowych oraz towarów wynikła z naszej winy ? NIE..więc OBOWIĄZKIEM supportu jest zwrot naszego woja i naszych towarów. I tego się domagamy !!
I słusznym tu jest nasze oburzenie że jakoby chcemy WYKORZYSTAĆ ten błąd do zasilenia Skarbca..bo znacznie fajniejszą sprawą jest zdobycie sektora niż pisanie do supportu o zwroty..dajcie nam GvG..bez bug-ów..to nie będzie pisaniny do Was !
Coraz więcej jest zawieszeń w walkach nie wynikających z naszej winy...pytamy jak długo jeszcze ten błąd będzie nas prześladował ???
 

DeletedUser3

Guest
Lady in Black napisał:
Do chwili obecnej ..nie ma nigdzie KOMUNIKATU o tym iż występuję bug zacinania się walk na GvG
Nie będzie takiego komunikatu. Póki nie jest to błąd, który w jakiś sposób wpływałby na bezpieczeństwo kont, użytkowników czy gry, nie jest to błąd krytyczny. Jest jednak znaczący, i tak też jest spriorytetyzowany. Czyli będzie naprawiony gdy tylko będzie to technicznie możliwe i nie zostanie "zepchnięty na bok" przez inne rzeczy.

Lady in Black napisał:
Czy Twórcy gry poprzez support nie są odpowiedzialni za błędy ?? Czy strata jednostek wojskowych oraz towarów wynikła z naszej winy ? NIE..więc OBOWIĄZKIEM supportu jest zwrot naszego woja i naszych towarów.
Support nie ma takiego obowiązku.

Lady in Black napisał:
dajcie nam GvG..bez bug-ów..to nie będzie pisaniny do Was !
Podzielam Twoją opinię w tym zakresie i również liczę na szybką naprawę.

Lady in Black napisał:
Coraz więcej jest zawieszeń w walkach nie wynikających z naszej winy...pytamy jak długo jeszcze ten błąd będzie nas prześladował ???
Dopóki nie zostanie naprawiony. To nastąpi gdy tylko będzie taka możliwość, jak napisałem wyżej.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jest to poważny błąd,
Nie ma sie pewności czy sektor nie zatnie sie podczas ataku, obrońca może dołożyć obronę, a atakujący nic nie może.
Łamie to zasady GVG można nazwę zmienić na GvBug.
Nikt nie prosił suport o jakieś zwroty surowca, chcemy to rekompensaty za błąd z nie naszej winy, nie powinno to być trudne oddać armie atakującym broniącym i po sprawie, zdarza się.
Jednak jak od 2 tygodni walczymy i mamy na kłońcie 8 zacięć to sobie proszę wyciągnąć średnia.

Tak więc może zamknąć mapę? Gdyż gvg nie działa poprawnie.
 

DeletedUser

Guest
Bryfft ..powiadasz że support nie ma takiego obowiązku..?
Gra jest produktem ..jeśli produkt jest ZNACZĄCO wadliwy..to przepraszam kto ma zwrócić nam poniesiony koszty za tenże produkt.?
Skoro support zobowiązał się do tego wcześniej ..dlaczego teraz nagle zobowiązanie nie jest wypełniane? To nie nasza WINA że coraz więcej jest tych zacinek..skoro nie nasza..dlaczego mamy ponosić straty z tego tytułu ?
 

DeletedUser3

Guest
Natalia napisał:
Tak więc może zamknąć mapę? Gdyż gvg nie działa poprawnie.
Dołożymy raczej wszelkich starań, aby problem został usunięty jak najszybciej :).

Lady in Black napisał:
Gra jest produktem ..jeśli produkt jest ZNACZĄCO wadliwy..to przepraszam kto ma zwrócić nam poniesiony koszty za tenże produkt.?
FoE, jak każde oprogramowanie, nie jest wolne od błędów. Problemy są usuwane w miarę możliwości szybko, niestety nie zawsze tak szybko, jak byśmy sobie życzyli.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Czyż nie lepiej było Zwrócić wszystkim walczącym jednostki i surowce włożone w walkę, napisać ze pracujecie nad błędem, że czekacie na programistów, niż pisać tekst o tym ze obawiacie się że może dojść do korzyści z naszej strony na BŁĘDACH?
Czy nie lepiej było zrobić to 2 tygodnie temu, a nie kazać liczyć nam jednostki (???) żeby po wysłaniu listy odpisać, nie będzie zwrotu?
Czy nie lepiej jest podchodzić troszkę jak do człowieka a nie jak do kolejnego gracza który coś chce?
Czy my dostosowując się do wszystkich waszych próśb dostarczając wam screeny czas ataków sumy NIE MAMY prawa czuć się oszukanymi przez SUPPORT ?
Czy tylko ja przetłumaczyłam z Ang nazwę Support?

Zwodziliście nas za nos, ponad 30 osób, a teraz odsyłacie nas do pisania do was osobiście byle nie na forum...

Ja osobiście o tym błędzie daje znać od 2 miesięcy?


Dziękuję za umilanie rozgrywki, która już zbugowana dostarcza nam ENERGII za to wasza postawa sprawia ze CHCE nam sie jeszcze bardziej ;/
 

DeletedUser11683

Guest
Szkoda, że Bryfft zamknął temat http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=10307 , bo chciałem mu podziękować (to nie ironia) za to, że Support wreszcie napisał to, co powinien napisać już nie raz, przy okazji różnych (mniejszych czy większych) błędów w grze. Wreszcie nie jest to wmawianie, że błąd jest zamierzoną funkcją, tylko przyznanie że problem występuje, przeprosiny i deklaracja rozwiązania w możliwie krótkim czasie.
Brawo.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Szkoda, że Bryfft zamknął temat http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=10307 , bo chciałem mu podziękować (to nie ironia) za to, że Support wreszcie napisał to, co powinien napisać już nie raz, przy okazji różnych (mniejszych czy większych) błędów w grze. Wreszcie nie jest to wmawianie, że błąd jest zamierzoną funkcją, tylko przyznanie że problem występuje, przeprosiny i deklaracja rozwiązania w możliwie krótkim czasie.
Brawo.


Torq przeprosiny nie zwrócą za wiele, tym bardziej że są często wysyłane kopiuj wklej.
 

DeletedUser475

Guest
Torq przeprosiny nie zwrócą za wiele, tym bardziej że są często wysyłane kopiuj wklej.

Bryf napisał:

"Nie będzie takiego komunikatu. Póki nie jest to błąd, który w jakiś sposób wpływałby na bezpieczeństwo kont, użytkowników czy gry, nie jest to błąd krytyczny. Jest jednak znaczący, i tak też jest spriorytetyzowany. Czyli będzie naprawiony gdy tylko będzie to technicznie możliwe i nie zostanie "zepchnięty na bok" przez inne rzeczy".

Chciałbym tu podkreślić słowa:

"gdy tylko będzie to technicznie możliwe".

Panie Bryf. Nie może Pan wprost powiedzieć, że jest to błąd gry z którym programiści nie mogą sobie na obecną chwilę poradzić i Polski suport WRĘCZ BOI się wszystkim powiedzieć:

- Moi drodzy skończcie z atakami na sektory innych gildii bo sektory w oblężeniu się zawieszają. - Nie traćcie wojska bo ich Wam nie zwrócimy.
ZA BŁĄD nie z winy gracza tylko z winy Systemu-
My mamy DOSYĆ waszych skarg na ten temat-...przestańcie pisać do nas zażalenia.

Panie Bryf - tak jak większość osób uważam, za niemoralne co Pan pisze.

To po co jest epoka współczesności? Żeby patrzeć na nią jak nie można przejąć sektorów bez zacinania się ich?
Ładna mapa... i co dalej?
.................................................
PATRZYMY na nią czy WALCZYMY na niej?
.......................................................
Czekamy z niecierpliwością na odpowiedź co mamy robić. Patrzeć? czy walczyć?
 

DeletedUser11683

Guest
Szanowni: Natalio i Rogowski.
Daleki jestem od bezkrytycznego popierania Bryffta. Więcej, zazwyczaj mamy zupełnie różne opinie na poruszane na forum sprawy :)
Jednakże w przypadku błędu, o którym piszecie, Bryfft zrobił znacznie więcej niż w przypadku innych zgłaszanych błędów - przyznał, że błąd występuje, przeprosił i zadeklarował, że zostanie on naprawiony możliwie szybko (niby działania oczywiste, ale bynajmniej nie typowe dla FoE :) ). Co więcej - Bryfft zrobił (prawie*) wszystko, co mógł w tej sprawie zrobić. Obawiam się, że siadanie przy kodzie gry i naprawianie błędu może wykraczać nieco poza jego kompetencje :)
A że błąd jest - to wiecie (a ja nie - mamy 20 sektorów we wsp i żadnej zawiechy). Jeśli zbytnio przeszkadza, to wstrzymajcie kampanię w GvG do czasu jego usunięcia, gromadząc towar i wojsko. Poza tym błąd występuje tak samo dla wszystkich, więc nie faworyzuje on jednej gildii czy drugiej. Ot, jeśli czegoś zmienić nie można, to trzeba to polubić :)

*) Moim zdaniem można byłoby informację o błędzie (dokładnie to co Bryfft napisał) zamieścić w widocznym miejscu na forum tak by każdy wiedział na jakie ryzyko naraża się walcząc w GvG - kiedyś postulowałem temat informacyjny o zidentyfikowanych i naprawianych błędach. Byłby to taki odpowiednik znaku "uszkodzona nawierzchnia", czyli wjeżdżasz (wchodzisz) na własną odpowiedzialność :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Torq tak samo my prosiliśmy żeby o błędzie poinformować to nie, za to usłyszeliśmy że na błędzie możemy czerpać korzyści?

Ja rozumiem ze sup w tej sprawie może tyle co z nami popisać, jednak jaka jest sprawiedliwość że my poczekamy na mapie (co już robimy) kiedy może się okazać ze owy najbliższy czas jest kolosalnie nieokreślony. Ba pierwszy taki błąd zgłaszałam 2 miesiące a może już 3 temu.

Najgorsze jest to ze my poszkodowanie mający na 14 dni 8 zawiech czyli praktycznie co akcja zawiecha usłyszeliśmy że to masowy błąd... To proszę mi podać skale problemu? Bo niby nie jest to błąd krytyczny ani błąd wpływający znacząco na gre zeby zamknać mape itd itp Ale jest na tyle masowy zeby nie zwrócić nam i broniącym jednostek straconych ze współczesności zbieranych od początku tej epoki a łotry zbierane jeszcze przed epoką.
Teraz rozumiem ze każda zawiecha daje broniącemu ulgę i może się z nas pośmiać, "patrzcie znów stracili armie"
Rozumiem też że decyzja nie oddawania czegoś straconego w grze przez błąd jest uczciwa?

Więc dlaczego suport oddaje diamenty np za zawieszoną skrzyneczkę zbiorów, JEST TO MASOWY BŁĄD a jednak te 5 diamentów gracze dostają jak tylko opiszą sytuacje.

Proszę im nie oddawać :haha:
 

DeletedUser11683

Guest
Torq tak samo my prosiliśmy żeby o błędzie poinformować to nie, za to usłyszeliśmy że na błędzie możemy czerpać korzyści?
Jeśli błąd jest powtarzalny, a Support faktycznie jakąś rekompensatę dawał, to potrafię sobie wyobrazić sytuację, że ktoś (i nie mam na myśli Ciebie) mógłby celowo prowokować zawieszenie walki, żeby uzyskać rekompensatę (coś w rodzaju wyłudzenia ubezpieczenia za fikcyjne zdarzenie).
Najgorsze jest to ze my poszkodowanie mający na 14 dni 8 zawiech czyli praktycznie co akcja zawiecha usłyszeliśmy że to masowy błąd...
To podziwiam Waszą wytrwałość - ja po drugiej dałbym sobie spokój.
To proszę mi podać skale problemu? Bo niby nie jest to błąd krytyczny ani błąd wpływający znacząco na gre zeby zamknać mape itd itp Ale jest na
Chyba faktycznie nie jest krytyczny, bo ja na mapie wsp. E nie widziałem ani jednej zawiechy (przez kilka miesięcy widziałem dwie takie sytuacje, obie w pm).
tyle masowy zeby nie zwrócić nam i broniącym jednostek straconych ze współczesności zbieranych od początku tej epoki a łotry zbierane jeszcze przed epoką.
A jesteś w stanie określić ile jednostek, towaru, diamentów straciłaś? A może zyskałaś? Bo gdyby nie zawiecha, to może straciałbyś więcej wojska, towarów i diamentów, a sektor i tak zostałby obroniony? Na jakiej podstawie Support miałby określić rekompensatę?

Teraz rozumiem ze każda zawiecha daje broniącemu ulgę i może się z nas pośmiać, "patrzcie znów stracili armie"
A ja nie rozumiem - dlaczego problem dotyka w takiej skali tylko Was? Może w tym jak walczycie jest coś,co zwiększa prawdopodobieństwo błędu?

Rozumiem też że decyzja nie oddawania czegoś straconego w grze przez błąd jest uczciwa?
Nie, nie jest uczciwa. Moim zdaniem IG powinno brać odpowiedzialność za swoje błędy (nie tak dawno sam postulowałem rekompensatę w postaci odtworzenia sytuacji na mapie do czasu sprzed błędu - wtedy gdy przeliczenie GvG przesunęło się o kilkanaście godzin i tarczki spadły ok.10 rano, zamiast o 20 dnia poprzedniego), ale tego nie robi. Taka jest zapewne polityka firmy i nawet Bryfft tego nie zmieni.

Więc dlaczego suport oddaje diamenty np za zawieszoną skrzyneczkę zbiorów, JEST TO MASOWY BŁĄD a jednak te 5 diamentów gracze dostają jak tylko opiszą sytuacje.
Nie wiem, ale mogę się domyślać - dlatego że bez problemu da się określić jaką dokładnie stratę poniósł gracz.
 

DeletedUser

Guest
Przypomina się tekst który kiedyś usłyszałem: Równie dobrze można strzelać z procy do nadjeżdżającej lokomotywy...

Dyplomacja jak widać działa. Zostanie to naprawione w najbliższym czasie. Nie jako przypomina mi to kiełbasę wyborczą która zakończyła się w sobotę wieczorem...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Torq poproszono nas o policzenie jednostek, które miały być porównane z Suportowska wersją strat.
A potem napisano ze nie będzie owego zwrotu i przeproszono uzasadniając ze błąd jest masowy.
Tak można myśleć że wyłudzano by odszkodowanie, ale nam nie chodzi o odszkodowanie tylko oddanie poniesionych strat.

Wiele razy zbiliśmy sektor do 2, 5, itd walk do końca, 80 armii z dokładkami zbijało ok 17 graczy do 5 w ostatnim sektorze i tu zawiecha. Czy mam pisać jakie jest prawdopodobieństwo że 17 osób zbiło by te 5 armii?

Jeszcze raz pisze nie chodzi o surowce, surowców mamy 20 tys możemy sobie atakować co chcemy... A nie czekaj nie mozemy bo w co 2 ataku zawiecha pod koniec i poszła w piz... Armia. Nie damy rady podbić następnego sektora 80 deffa, a nawet jak damy rade prawdopodobieństwo wystąpienia zawiechy ma 50%...

Może jesteśmy wybitnie błędotwórczy, jednak to dalej nie nasza wina ponieważ zawiecha występuje : podczas usuwania armii, podczas zakładania oblężenia, występuje gdy oblężenie jest zbijane, jak i gdy ma wiele kresek, występuje gdy walczy 2 graczy, jak i 20, występuje w postmodermie, współczesności itd, występuje na chwile, jak i na wiele godzin, w róznych godzinach ataku, na rózne sektory jak i podczas atakowania kolejny raz tego samego sektoru, na różnych gildiach nawet na NPC.. Proszę więc powiedzieć mi jak gracz ma czerpać korzyści z BŁĘDU który jak napisał sup nawet oni nie wiedzą jak powstaje.

Ja wszytko przesyłałam na bieżąco, screeny dostosowaliśmy się do sugesti zeby nie usuwać armi obleżniczej i jej zastępować, ale to nic nie dało dalej jest ten problem.


To co mamy się bujać bo nam ten błąd występuje, ten masowy błąd który mamy głównie my?

Mamy atakować czy zrezygnowac z jednego z głównych aspektów gry.


A może mamy zadowolić się przepraszam i dalej głową w ściane walić?
 

DeletedUser3876

Guest
Natalia, szczerze mówiąc dość mam już tych Twoich wątków ciągle o tym samym. Ciągle też dostajesz te same odpowiedzi. Liczysz na inne? Problem jest "masowy" a tylko Ty i osoby z Waszej Gildii ciągle o tym piszą. Gildia Dorten (LiB) nie miała tego problemu, więc prawdopodobnie jej posty to po prostu koleżeńskie przyznanie Ci racji.
Temat ciągniesz - po co? Daj mi stosowny argument. Napisałaś, dostałaś odpowiedź. Potem znów. I jeszcze raz. Kiedy koniec?

Ja rozumiem ze sup w tej sprawie może tyle co z nami popisać, jednak jaka jest sprawiedliwość że my poczekamy na mapie (co już robimy) kiedy może się okazać ze owy najbliższy czas jest kolosalnie nieokreślony. Ba pierwszy taki błąd zgłaszałam 2 miesiące a może już 3 temu.(
Pierwsze Twoje zgłoszenie z tego tytułu miało miejsce 2014-11-04 o 20:10. A to chyba troszkę mniej niż 2-3 miesiące.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Natalia, szczerze mówiąc dość mam już tych Twoich wątków ciągle o tym samym. Ciągle też dostajesz te same odpowiedzi. Liczysz na inne? Problem jest "masowy" a tylko Ty i osoby z Waszej Gildii ciągle o tym piszą. Gildia Dorten (LiB) nie miała tego problemu, więc prawdopodobnie jej posty to po prostu koleżeńskie przyznanie Ci racji.
Temat ciągniesz - po co? Daj mi stosowny argument. Napisałaś, dostałaś odpowiedź. Potem znów. I jeszcze raz. Kiedy koniec?
Możliwe że piszemy tylko my, bo tematy na ten temat znikają lub problem wcale nie jest masowy?
Dorten przeszła do nas i zaciął się sektor a nawet dwa przy niej, a to gracz który kupuje diamenty więc NA PEWNO ma prawo wyrazić swoje oburzenie bo poniósł realne koszta.
Po co ciągnę temat? Ponieważ jestem na tyle odważna, po drugie siorp odesłała mnie na forum, po trzecie forum jest po to by dyskutować, po czwarte połowa mojej gildii czuje się oszukana domaga się i walczy, po piąte możliwe ze nie zadowalają mnie wasze odpowiedzi, po szóste kolejny temat o tym samy pierwszy nie zamknięty tego samego dnia, po siódme nie możemy nic zrobić na mapie bo się zacina, po ósme trudno nam uwierzyć w słowa będzie zrobione więc będziemy robić huk jak górnicy pod sejmem, po dziewiąte chcę poinformować innych graczy że coś takiego istnieje, po dziesiąte nie mam nic lepszego do robienia niż bronienie swojej racji, a wręcz uważam ze każdy tak powinien ale może się boją wypowiadać? Tym bardziej że postawa twoja a ty reprezentujesz suport adekwatnie mówi że ma dość moich wątków, zgłoszeń w suporcie o błędzie też macie dość?

Pierwsze Twoje zgłoszenie z tego tytułu miało miejsce 2014-11-04 o 20:10. A to chyba troszkę mniej niż 2-3 miesiące.

2014-10-03 10:01:15 dokładnie pierwsze zgłoszenie nie dotyczyło mojej gildii ale zakonu w mapie postmoderm, wyraziłam zaniepokojenie i to wielkie ponieważ zepsuło to nam rozgrywkę, mimo ze przegrywaliśmy.

Przepraszam czy Supporter Grający AKTYWNIE NA ŚWIECIE A nie powinien mieć zakazu badanie gracza z tego świata?! Tym bardziej ze to na gildii w której on jest zacinają się oblężenia, MOŻE się nie znam ale bez przesady ja pisałam o planowanych atakach i innych sprawach sądząc że nie zostanie to wykorzystane przeciwko mnie?!

Jeszcze raz CZY SUPORTER Z A może sobie mnie sprawdzić tym bardziej ze ja gram Tylko na A... BEZ JAJ.


P.S. i jeszcze źle sprawdzić.

P.P.S Zawiodłam się twoją postawą w tym wszystkim, to już osobiste wyznanie, bo jak wiesz można w tej grze walczyć ale nie trzeba od razu sobie brudzić rąk...

//PablooS
Supporter z A nie ma dostępu do sprawdzania kont graczy z A. Zgłoszenia to nie wgląd w konta graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Natalia, szczerze mówiąc dość mam już tych Twoich wątków ciągle o tym samym. Ciągle też dostajesz te same odpowiedzi. Liczysz na inne? Problem jest "masowy" a tylko Ty i osoby z Waszej Gildii ciągle o tym piszą. Gildia Dorten (LiB) nie miała tego problemu, więc prawdopodobnie jej posty to po prostu koleżeńskie przyznanie Ci racji.
Temat ciągniesz - po co? Daj mi stosowny argument. Napisałaś, dostałaś odpowiedź. Potem znów. I jeszcze raz. Kiedy koniec?
Odniosę się do tego postu..ponieważ tak naprawdę pojęcia nie masz Szczupak czy moja Gildia miała czy nie miała problemu na GvG z zawieszaniem się walk..ale Ty wiesz lepiej prawda ? :) Otóż wyprowadzę Ciebie z błędu..moja Gildia 3x miała taką sytuację walcząc z Zakonem w PSTM..ale wtedy jeszcze nie wiedziałam że support zwraca towary i wojsko..więc trwając w niewiedzy.. nie upomniałam się o zwroty..Tyle gwoli ścisłości..i podejrzewam że mniejsze Gildie również nic nie wiedziały..a to że pisze tu tylko Askalon..nie dowodzi że inne Gildie..nie piszą do supportu ( tego nam nie powiecie )..nie dowodzi że pogodziły się ze stanem rzeczy..jak dla mnie bardziej dowodzi iż są na tyle zniechęcone brakiem kompetencji supportu i swojej bezsilności w tym temacie..że wiedzą iż jest to walka z WIATRAKAMI..więc zaciskają zęby i milczą ..
Ta Gra Szczupak..polega na walkach..to jest SENS tej gry..a nie zbieranie młotków czy monet..nie po to jest też GVG..aby tylko patrzeć na mapy..skoro sami napisaliście że to jest błąd masowy..to jakim prawem oskarżasz Askalon o prym pisania o zwroty..skoro jest masowy..to wniosek jest prosty..nie jeden Askalon do Was pisze..a skoro forum służy do dyskusji..to również tu mamy prawo dyskutowania o tym co dla NAS WAŻNE ..a ważne są dla Nas walki, których Nas POZBAWIACIE..
Łotry to jednostka którą bardzo wiele osób w tym i ja..kupujemy za realne pieniądze..i nie po to żeby to szło w piach w wyniku błędu ze strony Twórców..i w wyniku tego że ktoś nie potrafi tego naprawić..a łotrów mi osobiście zginęło na 2 ZAWIESZENIACH około 30..mało ??? Mam prawo się dopominać o swoje..i będę to robiła zwłaszcza że to OBIECALIŚCIE..a widząc ogrom strat i widząc że Inno więcej musi oddać niż zapewne liczyliście..po prostu nie dotrzymujecie słowa i robicie szwindel w białych rękawiczkach.
Błąd musi być poważny skoro już czas dłuższy trwa..i pisanie że owszem trudzą się ludzie nad naprawą tego nie rekompensuje nam straconego wojska, towarów i czasu. Nawet nikt nie wie..kiedy zostanie usunięty..czyli co..mamy czekać ile..z walkami..TYDZIEŃ, MIESIĄC,ROK..i cieszyć się że support wkleja sztampówki? Tak to widzisz ? Jako supporter i jako gracz ?
A nam zależy na walkach i to UCZCIWYCH.. skoro coś tracimy NIE Z NASZEJ WINY..to mamy prawo żądać rekompensaty..i pisać o problemie..Jesteś zmęczony czytaniem takich postów..?? My JESTEŚMY ZMĘCZENI ciągłą walką o swoje..z supportem..bo już od dawna w tej grze support nie jest pomocą..ale kłodą pod nasze nogi. :(

Zadam jedno jak dla mnie podstawowe pytanie:
Dlaczego po obietnicy danej przez support że będzie zwracał Towary i Wojsko ( niezależne )..po sporządzeniu odpowiedniej listy w Gildii..i zweryfikowaniu jej przez support..obietnica została ot tak po prostu niedotrzymana ?


Tyle ode mnie..na forum.
Pozdrawiam.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Pewnie Lady ze nic nie ugramy teraz z supem :)
Ja jestem tego tak samo świadoma jak suport...

Ale to nie znaczy by sprawę zakopać tym bardziej ze teraz za każdym zacięciem które NA PEWNO będą się nam zdarzać do kogo mam skierować wkurzonych 20 atakujących osób, dodajmy dorosłych którzy przyszli oderwali się od zajęć i chcieli się pobawić?
Co mam zrobić by zachęcić do walk skoro sama się zniechęciłam...

Zaczniemy atakować w tym tygodniu i co? Mamy pisać do was bo błąd będzie? Czy może olać to... Bo odpowiedź "Zajmiemy się sprawią pozdrawiam Team" jest tyle mi potrzebna do walk co trąbka do pierdzenia.
 

DeletedUser3876

Guest
(...) Przepraszam czy Supporter Grający AKTYWNIE NA ŚWIECIE A nie powinien mieć zakazu badanie gracza z tego świata?! Tym bardziej ze to na gildii w której on jest zacinają się oblężenia (...)
Pojechałaś po całości. Twoim pięknym akcentem kończę swój udział w Twoim wątku.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
hę???
Ja pojechałam po całości:
Natalia, szczerze mówiąc dość mam już tych Twoich wątków ciągle o tym samym.
A dla mnie to jest pojazd, a dodajmy do tego to że jako suporter jeszcze sobie sprawdziłeś moje "wątki" w suporcie. To to nie jest pojazd? A jeszcze dodam, sorki ale dostawałam piękne wpisy z waszych grupówek gildyjnych jak to my lamersko atakujemy i że takie tam... Dalej ja jade?

Ale ten temat ma nie być o tym, o żadnych wojnach i sprzeczkach.

TYLKO O BŁĘDZIE.
 

DeletedUser3876

Guest
I wywołany do tablicy znów muszę napisać.
(...) A dla mnie to jest pojazd, a dodajmy do tego to że jako suporter jeszcze sobie sprawdziłeś moje "wątki" w suporcie. To to nie jest pojazd?
Nie - to raczej stwierdzenie, że robisz spam na forum. Zakładasz masę tematów o tym samym, pomimo otrzymania odpowiedzi.
(...) A jeszcze dodam, sorki ale dostawałam piękne wpisy z waszych grupówek gildyjnych jak to my lamersko atakujemy i że takie tam...(...)
Piszesz o mnie czy o Gildii (lub konkretnych Graczach) do której należę? U Was też byłem w Gildii, ale nie pamiętam, aby mi ktoś podpinał wypowiedzi Gildii.

Piszesz o błędzie. Nie pierwszy raz. I otrzymujesz odpowiedź. Za każdym razem. Założyłaś dyskusję okej, ale do czego ona prowadzi...? Do hejtu? Bo na pewno nie do szybszego naprawienia błędu bo nie jest to nasza (supportu) ani zasługa ani wina.

Jeżeli chcesz jeszcze pogadać na ten temat - zapraszam na priv, wcześniej nie miałaś problemu z odnalezieniem mojej skrzynki, więc sądzę, że nic się w tym temacie nie zmieniło.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Pisanie na priv nic nie zmieni, a wręcz nie chce tam pisać.

Piszesz o mnie czy o Gildii
Pisze o twoich wypowiedziach na temat naszej gildii jak przeszedłeś do konkurencyjnej gildii. Tym bardziej dołujących bo wiedziałeś że jest taki błąd (sam przyznałeś że na forum już o tym pisałam, jak i masz dostęp do wiadomości z supa) a piszesz nowym ziomkom że lamersko atakujemy itd itp. A dodam ze wszyscy wiedzą ze w supie jesteś, więc wypowiedź twoja zawsze jest czytana 2 razy, nam się zacina oblężenie, ty piszesz coś takiego.
Dlatego też nie pisze na pw do ciebie już nic, bo jakoś ty na pw nie miałeś mi odwagi lamerskich ataków wytknąć.

Piszesz o błędzie. Nie pierwszy raz. I otrzymujesz odpowiedź. Za każdym razem. Założyłaś dyskusję okej, ale do czego ona prowadzi...? Do hejtu? Bo na pewno nie do szybszego naprawienia błędu bo nie jest to nasza (supportu) ani zasługa ani wina.
Temat powstał po waszej decyzji, jednak nie odwołuje się on do niej, prowadzi do dyskusji co teraz jak się zatnie.
Gracze od nas za to odwołują się do suportu już odpowiednią drogom.
Czy nawołuje do hejtu? Co mamy hejtować błąd? Jak najbardziej!
Mnie? A czekaj mnie hejtują ci co nie leżą im moje wypowiedzi, na razie nie ma takich. No chyba ze ty?
Czy do hejtu suportu nawołuje? A co winni jesteście czegoś? :haha:
A poważnie w każdym temacie, nawet o stokrotkach, na tym forum jak innych, znajdzie się hejter suportu, policji, żydów, polityki itd itp. Pod pretekstem więc hejtu można zamknąć temat o stokrotkach :D
 

DeletedUser3876

Guest
(...) Pisze o twoich wypowiedziach na temat naszej gildii jak przeszedłeś do konkurencyjnej gildii. Tym bardziej dołujących bo wiedziałeś że jest taki błąd (sam przyznałeś że na forum już o tym pisałam, jak i masz dostęp do wiadomości z supa) a piszesz nowym ziomkom że lamersko atakujemy itd itp.(...)
Z pewnością masz wiadomości z pierwszej ręki. Bardzo poproszę o screeny w/w wiadomości, bo "pokazać palcem to każdy gupi umi" (powiedzenie, bez urazy).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Z pewnością masz wiadomości z pierwszej ręki. Bardzo poproszę o screeny w/w wiadomości, bo "pokazać palcem to każdy gupi umi" (powiedzenie, bez urazy).

Pewnie ze każdy głupi umi, ale jak 5 pokazuje? Może się więc zastanów kto im kazał pokazać mi i innym z naszej gildii? Kto ciebie tak nie lubi ze się zmówił, jak muszą ciebie uwielbiać w nowe gildii, oraz jak bardzo musi zależeć im na obaleniu ciebie. Już miałeś takie akcje, tz przeze mnie "nienawiść do kolorowych"
Dlatego też ja się wycofuje bo nie chce już wiedzieć co jest prawda a co nie, znając życie nie dowiem się, a i po co mi to? Nie grasz ze mną i od jakiegoś czasu nie wiem o co chodzi, jak i co ci po głowie chodzi...

Za to chce wiedzieć co dalej mamy począć z ta mapą... Mamy zalewać sup zgłoszeniami po to by dostać info że zajmujecie sie sprawą? Co my mamy teraz bez waszego wsparcia zrobić z błędem...
Rozumiem ze nic, pracujecie nad tym, znaczy programiści pracują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry