Masowa produkcja.

  • Rozpoczynający wątek Rudy569
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tym pomyśle??

  • Fajny

    Głosy: 3 60,0%
  • Obojętny

    Głosy: 0 0,0%
  • Do bani

    Głosy: 2 40,0%

  • W sumie głosujących
    5
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chodzi o narzędzie które ułatwiało by rozkaz produkcji zaopatrzenia we wszystkich wskazanych budynkach jednocześnie. Może to być ewentualnie budynek dający taką możliwość. Ułatwiło i przyśpieszyło by to zarządzanie oraz wszystkie budynki kończyły by produkcje jednocześnie (te którym wydano rozkaz), a nie w odstępach np. 5 sek jak to ma miejsce teraz gdyż każdy rozkaz musi być wydany osobno.

Wyglądało by to tak:
- klikamy na narzędzie/budynek
- pojawia się lista budynków zopatrzeniowych dostępnych oraz lista, na którą trzeba dodać budynki, w których ma nastąpić produkcja
- dodajemy budynki (klikając na każdy lub klikając dwukrotnie na jeden i automatycznie zostają dodane wszystkie dostępne tego samego rodzaju lub klikając na ikonkę ''dodaj wszystkie'')
- wyskakuje okienko czasu produkcji (ze standardowymi czasami i jakąś ogólną grafiką np. młotki)
- wybieramy czas, następuje produkcja

Pomysł powstał nagle na spontanie, myślę, że jest przydatny i chodź wiele nie zmienia to w przyszłości mógł by się pojawić taki gadżet (mam nadzieje, że nie za diamenty).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser426

Guest
Jeszcze żeby samo sie zbierało i samo ustawiało :)

Narazie mamy tylko automatyczne zbieranie dostępne za diamenty. Moge Cie zapewnić ze takiego czegos nie wprowadza. A nawet jesli to wyłącznie za diamenty
 

DeletedUser1724

Guest
Przytoczę tutaj refren piosenki Maryli Rodowicz:

Ale to już było i nie wróci więcej
I choć tyle się zdarzyło to do przodu
Wciąż wyrywa głupie serce


Ale to już było, znikło gdzieś za nami
Choć w papierach lat przybyło to naprawdę
Wciąż jesteśmy tacy sami.


Tak więc pomysł już był takowy tylko szukać mi się nie chce ^^

A od siebie dodam, że mi się to nie podoba ponieważ wchodząc na serw chce poklikać, a nie żeby coś za mnie komp robił..... Tak więc mój głos leci na "Do bani" :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2383

Guest
Jeszcze żeby samo sie zbierało i samo ustawiało :)

Narazie mamy tylko automatyczne zbieranie dostępne za diamenty. Moge Cie zapewnić ze takiego czegos nie wprowadza. A nawet jesli to wyłącznie za diamenty


Jeszcze by się przydało, żeby samo nam wydawało punkty rozwoju ;]

Ustawiamy raz na to by zbierało/ ustawiało na 5 min. wracamy za 2 dni i budujemy nowe budynki ;]
 

DeletedUser8

Guest
Taka opcja w pewnej postaci już istnieje: Po masowym zebraniu produkcji (w tym zaopatrzenia) pokazuje się okno z wyborem czasu dla następnej produkcji zaopatrzenia, która startuje automatycznie. Opcja jest dostępna jako bonus za "Zbierz całą produkcję" za 5 diamentów.
 

DeletedUser

Guest
Refrenu czytać mi się nie chce...

Tak czy inaczej byłby to tylko ''gadżet'', nikt by Ci nie kazał z niego korzystać (@ Apocalypto). Ten pomysł jest rzucony tak o sobie więc nie spodziewałem się, że od razu będzie chwalony ;p
 

DeletedUser2383

Guest
Taka opcja w pewnej postaci już istnieje: Po masowym zebraniu produkcji (w tym zaopatrzenia) pokazuje się okno z wyborem czasu dla następnej produkcji zaopatrzenia, która startuje automatycznie. Opcja jest dostępna jako bonus za "Zbierz całą produkcję" za 5 diamentów.


:o ktoś z FoE Team zajrzał do działu pomysły od niepamiętnego czasu ...
 

DeletedUser8

Guest
Spokojnie, zaglądam prawie codziennie ; )
Temat przenoszę do zrealizowanych, ponieważ zaproponowana opcja już istnieje.
 

DeletedUser1724

Guest
Ehhhh znów pomysł przeniesiony do zrealizowanych tylko szkoda, że to nie pomysł o którym gracz pisał......

Bez sensu ten dział jest i tyle.... Myślałem, że dział jest stworzony po to by przenosić tutaj pomysły graczy, a nie właścicieli gry...

- - - Zaktualizowano - - -

Temat przenoszę do zrealizowanych, ponieważ zaproponowana opcja już istnieje.

Nic nie istnieje i dziwi mnie podejście takie, że pomysł już jest ale co z tego jak jest za Diamenty !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2383

Guest
Sorry, za szczerość ale to wygląda odrobinę na to, że ktoś sobie podbija ego ;/
"Patrzcie ile już pomysłów waszych zrealizowano, więc nie narzekajcie, że nic nie robimy by żyło się lepiej"
 

DeletedUser3

Guest
Apocalypto napisał:
Myślałem, że dział jest stworzony po to by przenosić tutaj pomysły graczy, a nie właścicieli gry
Jak jest zgłaszane coś, co jest już zrealizowane, to właśnie tutaj będzie trafiało :). Dla porządku właśnie.

Zdajemy sobie sprawę, że Rudy569 miał na myśli taką opcję za free, ale jak już coś za free nie jest, to nie należy się spodziewać, że szybko będzie (choć wiadomo, że cuda się czasem dzieją).
Tym samym tego typu propozycje, to pomysły w rodzaju "niech Diamenty będą tańsze". Bez urazy - ja wiem, że to dobry pomysł, ale raczej dobrze wiadomo, że nie zmieni się wiele w tej sprawie :).

Miłego wieczoru!
 
Status
Zamknięty.
Do góry