Margonem

  • Rozpoczynający wątek Kacper155
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4738

Guest
Tylko na tamtejszym forum spamuje. Mam 77lvl i mi się expić nie chce. Nick:Jatutylkospamie.
 

DeletedUser5005

Guest
Ta gra szybko się może znudzić :/ Mam 37 lvl i po prostu NUDY!
 

DeletedUser

Guest
42 pal , miałem baaaardzo ładne eq za PH + 2/3 hera na 46/47/48/49/50 lvl ale przestałem grać , moje chęci do expenia spadły do zera :<
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś miałem ,, zaszczyt '' zagrać w tą grę, jednak po paru dniach się znudziła, dziecinna, ale jak by nie patrzył mi to nie przeszkadza chyba, że zbytnio cukierkowa grafika :) Monotonność jest bardzo nuda, bijesz i kilka razy to samo jedyna różnorodność to miejsca do zdobywania doświadczenia, o ile oczywiście jakieś dziecko się nie rzuci z wulgaryzmami bo to przecież jego farma na PD.

Z smoczymi coś tam to jakieś żarty, nie wiele lepszy przedmiot wymaga bicia tego samego bosa non-stop, ale po pewnym lvl. boss się zmienia i znowu trzeba bić następnego.

PvP, uśmiałem się, to jest niby to coś ? Jakieś cyferki i przemieszczająca się grafika postaci ? Ale potem były wulgaryzmy jak ktoś przegrał a jak napisałem, po przegranym pojedynku good job = dobra praca dostałem wyzwisko, że bluźnię na niego po angielsku, są również takie przypadki gdzie ktoś podaje się za dorosłego i pisze:

Spadaj ośle -.-

Dorosły nie mówi na kogoś osioł i nie dodaje emotek, no chyba, że to nowa odmiana pokemona co uciekła z pokeball'a :)


Streszczenie: Gra dla no-life, kasiastych, byłaby z tego dobra gra, ale administracja przydziela mod'a, który wchodzi raz dziennie na 1h ale to tylko w głównym mieście a lokacji jest z tysiące, może zamiast robić czat na każdą lokację może by się zrobiło jeden a za to ogarnięty ? Oraz zwiększyłoby się szanse na przedmioty, bo chyba nikt normalny nie zdobędzie kompletu rzeczy stojąc po 2h przy danym bossie, jest również konkurencja ale tego się już nie czepiam.


2D trochę denerwuje, mogłaby być ciut lepsza grafika nie mowa o 2D, lecz o czymś innym niż malowane pixele.
 

DeletedUser

Guest
Błagam. To jest najgorsza gra w jaką grałem. Dajcie spokój. Nie wspominam o grafice :mad:
 

DeletedUser11771

Guest
Ja grałem w margonem. Miałem 33lvl, ale później gdy inni nie chcieli grać w margo to zacząłem grać Hero Zero ( ale krótko bo ta gra jest bezsensowna) , aż nagle mój kumpel powiedział mi o FoE :D
 
Do góry