Mały problem.

  • Rozpoczynający wątek Rudy569
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dzisiaj zupełnie od niechcenia spoglądając na moje miasto w FoE pokręciłem rolką od myszki i chyba coś w dodatku kliknąłem. Spowodowało to iż teraz na krawędziach widoku w grze mam paski do przewijania strony w bok i w dół, a sam widok gry nie mieści się w ekranie, wcześniej wszystko było ok. Nie wiem czy to rozdzielczość czy co ale są 3 opcje (chyba;p) zmieniłem coś w ustawieniach gry ale tam chyba nie ma nic takiego do przestawienia (nie gram na pełnoekranowym widoku), przestawiłem coś w przeglądarce (ale tylko gdy się zaloguje ten problem jest), przestawiłem coś w flashu jeśli tak się w ogóle da? Jeśli ktoś zna rozwiązanie problemu to proszę o pomoc. Relogowałem się, włączałem ponownie przeglądarkę (Google Chrome), resetowałem kompa i nie pomogło ;p
 

DeletedUser1724

Guest
Dzisiaj zupełnie od niechcenia spoglądając na moje miasto w FoE pokręciłem rolką od myszki i chyba coś w dodatku kliknąłem. Spowodowało to iż teraz na krawędziach widoku w grze mam paski do przewijania strony w bok i w dół, a sam widok gry nie mieści się w ekranie, wcześniej wszystko było ok. Nie wiem czy to rozdzielczość czy co ale są 3 opcje (chyba;p) zmieniłem coś w ustawieniach gry ale tam chyba nie ma nic takiego do przestawienia (nie gram na pełnoekranowym widoku), przestawiłem coś w przeglądarce (ale tylko gdy się zaloguje ten problem jest), przestawiłem coś w flashu jeśli tak się w ogóle da? Jeśli ktoś zna rozwiązanie problemu to proszę o pomoc. Relogowałem się, włączałem ponownie przeglądarkę (Google Chrome), resetowałem kompa i nie pomogło ;p

No cóż troszkę namieszałeś i w zasadzie trudno pomóc jeżeli ingerowałeś w Flasha i inne ustawienia Google Chrome. Najlepszym w tej sytuacji rozwiązaniem jest odinstalowanie Chrome i ponowna instalacja. Jeżeli to nie pomoże to napisz, a będziemy działać dalej i jakoś rozwiążemy ten problem :)
 

DeletedUser2337

Guest
o czym wy mu tu ludziska gadacie :D, jak pokręcił kółkiem myszki to zrobił zwykłe zbliżenie hahaha niech teraz pokręci w drugą stronę i tyle lol
 

DeletedUser

Guest
http://img195.imageshack.us/img195/1320/bad2d.png

1. @Apocalypto - nie wiem co przestawiłem ale podejrzewam jedną z tych 3 rzeczy, nie zrobiłem tego specjalnie.
2. @mirolbn - masz screena, chodzi o te paski do przesuwania ekranu w dół i w bok, wcześniej tego nie było i ekran gry ładnie pokazywał wszystko co trzeba (w tym momencie nie widać np. nazwy epoki, całego górnego paska i jeszcze paru rzeczy), teraz gdy poruszę rolką myszki ekran się przybliża i porusza dodatkowo w górę np.
 

DeletedUser

Guest
http://img195.imageshack.us/img195/1320/bad2d.png

1. @Apocalypto - nie wiem co przestawiłem ale podejrzewam jedną z tych 3 rzeczy, nie zrobiłem tego specjalnie.
2. @mirolbn - masz screena, chodzi o te paski do przesuwania ekranu w dół i w bok, wcześniej tego nie było i ekran gry ładnie pokazywał wszystko co trzeba (w tym momencie nie widać np. nazwy epoki, całego górnego paska i jeszcze paru rzeczy), teraz gdy poruszę rolką myszki ekran się przybliża i porusza dodatkowo w górę np.

CTR + Pokrętło myszki <- spróbuj

To rozwiąże twój problem ;)

o czym wy mu tu ludziska gadacie :D, jak pokręcił kółkiem myszki to zrobił zwykłe zbliżenie hahaha niech teraz pokręci w drugą stronę i tyle lol

To miałobyć smieszne? -.-
 

DeletedUser

Guest
Taka rada na przyszłość w każdej przeglądarce CTR + Pokrętło służy za zbliżenie oddalenie.

Pozdrawiam
 

DeletedUser1724

Guest
Taka rada na przyszłość w każdej przeglądarce CTR + Pokrętło służy za zbliżenie oddalenie.

Pozdrawiam

Też na to wpadłem na samym początku lecz u mnie na Chrome to nie działa temu nie pisałem o tym ^^

Ps. mirolbn jesteś wielki :D
 

DeletedUser1724

Guest
Haaaa jednak mi działa lecz tylko z otwartym jakimś wewnętrznym okienkiem bo normalnie z widoku wiochy się nie da bynajmniej u mnie ^^

Ps. A wiesz, że pijąc mleko co dziennie, możesz obudzić się pewnego dnia w łaty bo te lepsze od krów łaciatych pochodzi, a pewnie szajsu nie pijasz :D
 

DeletedUser1724

Guest
No pomaga tylko w okresie dojrzewania :D Ja tam mleko teraz tylko do kawy dodaje i raz może na 3 miesiące płatków zjem :D
 

DeletedUser

Guest
Człowiek nie ma enzymu mającego zdolność trawienia mleka krowiego. Niestrawione mleko leży w żołądku i gnije, wskutek czego powstają różne toksyczne substancje. I co utrudnia wchłanianie innych substancji odżywczych.

Taki mały OT, ale musiałem wyjaśnić czemu szkodliwe ^^
 

DeletedUser1724

Guest
No ja o tym nawet nie wiedziałem :D Dobrze wiedzieć czemu czasem mnie brzuch boli bo mi mleko skisło w żołądku hahaha :D
 
Do góry