[Gildie] Maksymalny poziom gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17245
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł się podoba

  • Tak

    Głosy: 17 85,0%
  • Nie

    Głosy: 2 10,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 5,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser17245

Guest
Pomysł jest taki, żeby zwiększyć maksymalny poziom gildii z 60 do np 80? moze 100?
Skąd taki pomysł?

1. Jest coraz więcej gildii, które posiadają maksymalny poziom (w tym gildia, w której jestem ja) i po prostu gracze przestają mieć motywację do zdobywania dodatkowego potencjału gildii, rozszerzenie maksymalnego poziomu sprawi, że zdobywanie potencjału będzie się po prostu opłacać. Dynamika gry wzrośnie :)
2. Wszedł 4 poziom wypraw, a co za tym idzie, gildie szybciej zdobywają poziomy (do tej pory z Wypraw Gildyjnych dostawaliśmy 16 koron, a na dzień dzisiejszy - sobota - mamy 20 koron), także wkrótce 60 poziomych gildii powstanie tyle co grzybów po deszczu.

Bonusy za kolejne poziomy tak jak było do tej pory, czyli niewielkie... Co kilka poziomów kolejny pr z ratusza, szybsza produkcja jednostek etc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14757

Guest
Jeżeli mnie pamięć nie myli to przy zwiększaniu poziomu do 60 pisano, że zwiększenie o kolejne poziomy nie jest problemem.
 

DeletedUser16965

Guest
zwiększyli jakiś czas temu do 60, w sumie to ciekawi mnie czemu sztucznie hamują kolejne poziomy ?? czemu nie może być nieskonczonej liczny poziomow?? proszę suport o odppwoedź
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
@siorprajs
@Zyleta1991
Moze ktos z administracji sie wypowie? Widac, ze pomysl sie raczej podoba, wiec moze by go tak przepchnac?
Tutaj nie ma administracji. A co do pomysłu:
Proszę nie pisać do mnie (ani kogokolwiek innego z Teamu) z prośbą o zajrzenie do czyjegoś pomysłu i skomentowanie go - żaden Wasz pomysł nie pozostanie niezauważony, jeśli będzie miał szanse na zgłoszenie/wprowadzenie, to zostanie zgłoszony bez względu na to, czy się w nim wcześniej wypowiem czy nie
Zmieniła się osoba zajmująca działem, ale reszta pozostała bez zmian :)
 

DeletedUser17245

Guest
Dzieki za odpowiedz, bede mial to na uwadze na przyszlosc. Pozdrawiam
 
Do góry