Majówka - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

demoniusz

Rycerz
Ostatecznie nie opłacałoby się w ogóle mieć "zwykłych" budynków w mieście, tylko iść raczej w bajkowe miasteczko rodem z baśni - pełne domków z piernika, drzew miłości, śnieżnych kul, fontann i świątyni.
+ mocny alcatraz i 2 bud wojskowe (no to ze 2 bud mieszkalne jeszcze)
ale za to jak slicznie by wygladalo takie miasteczko, chociaz juz takie lub podobne sie zdarzaja :)
moze tylko 1 jedyna rzecz mi sie w eventach nie podoba na FOE ze nie wiadomo kiedy startuja i caly misterny plan robienia koleczka zadan powtarzalnych sie wali, nie liczac zbiorow :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7425

Guest
Szybko siem wam wysypało, 2 dzień i mamy zadania po ichniemu:"Build 3 decorations from your age
or 5 from the prevoiourst age". czy jakoś tak ;).

Nasz język jest be ,eh , poprawcie tłumaczenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11123

Guest
a ja tam lubię te małe eventy. Im więcej nagród losowych, tym więcej szans na diamenty. w poprzednim się nie udało ale teraz już trochę wpadło. pamiętajcie żeby minusy Wam plusów nie przysłaniały :haha:
 

DeletedUser

Guest
Czy zadania majówkowe przepadają tak jak to było w przypadku eventu wielkanocnego?
 

DeletedUser7112

Guest
Świetny Event;-)

mnie pasuje:p 332 diaxy wpadły o poranku:-)
 

DeletedUser16599

Guest
Czy komuś poza mną nie zlicza poprawnie punktów zadowolenia? W zadaniu do zdobycia 250, wybudowałam Kartografa (ma 320) i nic się nie zliczyło :/ To już druga taka sytuacja w tym evencie
 

DeletedUser3

Guest
Tak, przepraszamy za to. Skontaktuj się z supportem, tam udzielimy pomocy.
 

DeletedUser7795

Guest
Pamiętam, że rok temu w którymś evencie też miałem problem z takim zadaniem. Teraz na szczęście nie mam problemów.
 

DeletedUser13591

Guest
W sumie nie mam za dużo czasu więc event jest ok. Zadania prawie że same się robią ;)
 
Do góry