Loteria Wakacyjna I - 30.07-06.08

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1. Moje wakacje się kończą i jutro wracam do pracy na PRZĘDZALNI, a dokładniej na oddział wstępny/przygotowawczy :D
2. 21
3. Apocalypto
 

DeletedUser7261

Guest
roba55
27
Zostaję w domu pracując - jak wiadomo FoE to praca, młotki i kasa haha :D
 

Fatherland

Książę
1. Twierdza Przemyśl, bo kojarzy się z walkami tak jak w FoE, a podczas niedawnego konkursu na nazwę nowej perły była również jedną z propozycji jakiegoś gracza ;)
2. 29
3. Fatherland
 

DeletedUser8962

Guest
1. Ja może odwiedzę Chichén Itzá w te wakacje.
2. Liczba 23
3. Kruk90
 

DeletedUser

Guest
Witam, Ja byłem w Szczecinie na Regatach żaglowców i Esce, gdzie w hotelu było SPA , gdzie na myśl o nim przypomniały mi się Łaźnie publiczne :)

Wybrał bym sobie liczbę 13

Crixus I
 
Ja wybieram się do Sopotu, gdzie znajduje się wiele pięknych, secesyjnych kamienic, na myśl o których od razu przypomina mi się wojna secesyjna, która miała miejsce także na FoE.

Moja liczba - 24

Iselut
 

DeletedUser6516

Guest
1. Nigdzie się nie wybieram, pooglądam sobie asfaltowe drogi w moim mieście, od czasu do czasu znaki i drzewa:)
2. Liczba: 17
3. Nick: irs2
 

DeletedUser

Guest
Miejsce: Londyn, Paryz- Albert Hall, Notre dame. Rok temu bylem w rzymie i ogladalem Coloseum. Miesiac temu bylem w deal ale dzieki waszej grze dowiedzialem sie ze jest tam Taki Piekny zamek. Napewdo podjade jeszcze raz. Dziekuje
Liczba: 13
Login; TRYMER
 

DeletedUser7048

Guest
1. zamierzam odwiedzić muzeum wsi radomskiej,
kojarzy mi się z drewnianymi chatami z epoki brązu i wiatrakiem za diax'y:D
2. numerek 26
3. nick: Dupcny
 

DeletedUser3

Guest
Wylosowana liczba, to 43.
Niestety nikt nie zwyciężył. W związku z tym nagroda w kolejnej rundzie wakacyjnej loterii wyniesie 400 Diamentów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry