Loteria Wakacyjna I - 30.07-06.08

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Trwają wakacje. Dla wielu to czas odpoczynku, dla innych - wytężonej pracy. My nie odpoczywamy, dlatego specjalnie dla Was chętnie oddamy 300 Diamentów każdemu, kto poświęci chwilę na stworzenie posta w niniejszym temacie i wytypuje poprawną liczbę :).

Zadanie:
1. Napisz jakie okolice odwiedziłeś/aś lub planujesz odwiedzić w czasie trwających wakacji i uzasadnij dlaczego może kojarzyć się ono z Forge of Empires.
2. Wybierz liczę od 1 do 49 i wpisz ją w tym samym poście.
3. Nie zapomnij o wpisaniu swojego nicka z gry (także w tym samym poście).

Nagrodą w loterii jest: 300 Diamentów dla każdego zwycięzcy

Edycja postów na forum: Wyłączona



Zasady:
1. Należy wpisać w swoim poście elementy wymienione w zadaniu powyżej,
2. Zgłoszeniem jest post w tym temacie zawierający wszystkie elementy wymienione w zadaniu. Post bez jednego z wymienionych elementów, bądź zawierający plagiat uzasadnienia innej osoby, nie będzie traktowany jako zgłoszenie do konkursu!
3. Liczy się pierwsze zgłoszenie użytkownika zgodne z zasadami,
4. Nagrodę otrzyma każdy, kto poprawnie wypełni zadanie i poprawnie wytypuje liczbę,
5. Konkurs trwa do wtorku 6.08 do 21:00. Odpowiedzią będzie pierwsza wylosowana liczba z wieczornego losowania Lotto we wtorek 6.08,
6. Podanie listy zwycięzców i przyznanie nagród nastąpi w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu,
7. Jeśli w wyniku przeprowadzonego konkursu nie zostanie wyłoniony żaden zwycięzca, nagroda w następnej rundzie Loterii Wakacyjnej wyniesie 400 Diamentów.

Pamiętajcie o podaniu swojego dokładnego loginu z gry!

Życzymy powodzenia!
FoE Team
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Login : Hikari36
Liczba : 13
Miejsce : Park miejski. Dlaczego mi się kojarzy z FoE ? Ponieważ mam podobny w swoim mieście w grze :haha: A także dlatego, że znajduje się tam piękny amfiteatr ( nie, nie ten za diamenty :p ) oraz masa drzew :]
 

DeletedUser9096

Guest
1. Planuje się wybrać do Gracji zwiedzić Hagię Sophie , chce zobaczyć moją perłę w realu :)
2. 7
3. PawełSzym
 

szachimat

Wicehrabia
1. Byłem nad bałtyckim morzem, które oblewa caaały świat FoE przedstawiony na mapkach do podboju :)
2. 27
3. szachimat
 

DeletedUser9285

Guest
1. Pojadę do JuraParku w Bałtowie zobaczyć jak wyglądały dinozaury. W FoE w Muzeum Historii Naturalnej też można zobaczyć dinozaury.
2. 35
3. artur87
 

DeletedUser

Guest
Wybieram się na Ukrainę; z mojej trasy wystarczy wspomnieć Kamieniec Podolski i Złotą Bramę w Kijowie, żeby już być przenikniętym duchem historii - i to tej najbliższej nam, Polakom. FoE zawsze traktowałem jako taką mini-historię (Średniowiecze! <3), więc skojarzenie jest nieuniknione :)

Liczba: 31

ofal
 

DeletedUser8996

Guest
Login: SkyThane
Liczba: 21
Miejsce: Francja - Paryż
Zamierzam udać się do Paryża, w którym stoi Katedra Notre Dame, chciałbym zobaczyć jak wygląda ta perełka FoE naprawdę
 

DeletedUser

Guest
login: piana1987
liczba 9,
Berlin-Niemcy,
były propozycje do pereł z tego miasta.
 

DeletedUser9581

Guest
1. Zamierzam zwiedzić Zamek Ogrodzieniec w Podzamczu. Jego wygląd przypomina mi ratusz z epoki wczesnego średniowiecza.
2. 37
3. ShereKhan
 

DeletedUser9586

Guest
1. Zamierzam odwiedzić polskie morze, które przypomina mi wody otaczające pierwszy kontynent i podróż statkiem przez nie.
2. 5
3. Damianor13
 

DeletedUser

Guest
1. Mam nadzieje wybrać się do Rzymu i chociaż przez moment pooglądać Koloseum
2. 10
3 Kolienek
 

DeletedUser

Guest
1. Wybieram się do Włoch w tym roku. Na mojej mapie zabytków, które zamierzam zobaczyć, napewno znajdzie się Castel del Monte- jedno z najdoskonalszych dzieł architektonicznych średniowiecza.
2. Wybrana liczba to: 13
3. Nick: Arathoroh

Podrawiam!
 

DeletedUser

Guest
1. Byłem na Zawodziu koło Kalisza, które wtedy przypominało mi moje miasto z epoki brązu (dopiero zaczynałem grę)
2. 35
3. ktoZjarany
 

DeletedUser4175

Guest
1) Niestety, w te wakacje "zwiedzam" tylko własne mieszkanie w bloku. Ale w FoE też są już bloki mieszkalne ;)
2) 48
3) Graalion
 

DeletedUser6174

Guest
1. Wybieram się do Moskwy gdzie jak wiadomo można zobaczyć Cerkiew Wasyla Błogosławionego.
2. liczba 9
3. Remington
 

DeletedUser8981

Guest
1. Wybieram się zobaczyć w realu Drezdeński Kościół Mariacki.Niedługo go postawie:).
2.23
3. login: karolek12474
 

DeletedUser4744

Guest
Byłem na wyspie nieopodal Stralsundu w Niemczech (nie pamiętam nazwy). Wyspa także jest w FoE a po za tym skarpy są z wapnia, a na brzegach leżą kamienie w części z bazaltu. Oba surowce są w FoE :D.

Liczba: 45

Nick: Gonumen
 

DeletedUser8457

Guest
Byłem we włoszech i widziałem koloseum
liczba 9
nick: stilo
 

DeletedUser3306

Guest
37
tomcisto
Wybieram się do warsztatu samochodowego, trzeba ryse zlikwidować w końcu mamy "postęp" ;)
 

DeletedUser7112

Guest
1. Postanowiłem sprawdzić w realu co jest poniżej pierwszej mapy z epoki Brązu - w sumie nieźle - weekend w Maladze;p
2. Liczba: 49 (bo ostatnia i pewnie jej smutno)
3. Yodus
 

DeletedUser9461

Guest
1.Działka nad jeziorem, kojarzy mi się ponieważ trzeba pływać statkiem na inne kontynenty.
2. 37
3. krystian stoosiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry