Loteria Alladyna III - 5-11.09

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Co za pech! Dżin nadal pozostaje zamknięty w swej lampie i trochę go to już drażni. Podpowiedzcie mu: jaki psikus powinien sprawić właścicielowi lampy za te wszystkie lata i nudne wieczory spędzone samotnie w zakurzonym, małym więzieniu?
Spróbujcie też odpowiedzieć na nową zagadkę: ilu właścicieli miała lampa do tej pory?


Zadanie: Zgadnij ile osób było już w posiadaniu lampy i podaj pomysł na psikus.

Nagrodą w loterii jest: 264 Diamenty dla każdego ze zwycięzców

Edycja postów na forum: Wyłączona

Zasady:
1. Należy podać liczbę od 1 do 80.
2. Należy w minimum 10 słowach opisać swój pomysł na mały psikus.
3. Zgłoszeniem jest post w tym temacie zawierający: Wytypowaną liczbę, pomysł na psikus i login z gry Forge of Empires. Post bez jednego z wymienionych elementów nie będzie traktowany jako zgłoszenie do konkursu!
4. Liczy się pierwsze zgłoszenie użytkownika zgodne z zasadami.
5. Nagrodę otrzyma każdy, kto w zgłoszeniu poprawnie wytypował liczbę.
6. Konkurs trwa do wtorku 11.09 do 13:30. Odpowiedzią będzie wylosowana liczba "Plus" z losowania MultiMulti we wtorek 11.09 o 14:00.
7. Podanie listy zwycięzców i przyznanie nagród nastąpi w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu.
8. Jeśli w wyniku przeprowadzonego konkursu nie zostanie wyłoniony żaden zwycięzca, nagroda w następnej Loteria Alladyna zostanie powiększona o 264 Diamenty.

Pamiętajcie o podaniu swojego dokładnego loginu z gry!

Życzymy powodzenia!
FoE Team
 

DeletedUser

Guest
Liczba - 38

Dżin powinien przemienić na jakiś czas właściciela lampy w dżina - by ten zakosztował przyjemności siedzenia w lampie.

Michał I Mocny
Arvahall
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze nikt nie posiadał lampy biednego dżina!

1. 78
2. Kiedy tylko szanowny dżin wyjdzie powiem mu, że to pomyłka, że ja wcale nie wygrałem, że nic przecież nie pocierałem, ledwie przypadkiem kopnąłem jego domek. I niech go to drażni dalej, wygram jak się uzbiera giga diamentów :)
3. Login: Custo
Świat: Dinegu
 

DeletedUser

Guest
76
wszystkie zyczenia powinien rozumiec doslownie, (chce miec kase - dostaje kase fiskalna, etc)
Kaczyński
Arvahall
 

DeletedUser2802

Guest
1. 36

2. Dżin po wyjściu z lampy dla psikusu zmieni płeć osoby która ów lampę potarła zostawiając jej poprzednią barwę głosu na kolejne 36 lat.

3. Aleyou

4. A dlaczego tym razem konkurs tak długo będzie trwał? :)
 

DeletedUser

Guest
52
Dżin po wyjściu z lampy, powinien zamienić właściciela lampy w złotą rybkę i nirch spełni 3 życzenia dżina.
EkropkaO
Dinegu
 

DeletedUser

Guest
1. 32
2. Aaaaaaaaaaaaaaa... to bardzo proste. Przy użyciu skomplikowanego oprogramowania (np. Firefox) założę sobie konto na forum Bryfft_, przy użyciu drugiego skomplikowanego softu zrobię sobie awatarek pt. diabełek z cm powyżej i odpowiednim podpisem i zrobię apokalipsę Apocalypto i mirolbn
3. Sromotnik
4. Dinegu
 

DeletedUser2611

Guest
7
Dżin po wyjściu z lampy powinien zmusić jej właściciela do słuchania disco polo przez miesiąc 24h na dobę.
ramka
Cirgard
 

DeletedUser3093

Guest
1
Dżin po wyjściu z lampy zamienił się z właścicielem na miejsca dżin bił pkt w FOE a a właściciel patrzył jak dżin usuwa jego konto.
twixteer
Brisgard
 

DeletedUser2657

Guest
35

Oczywiście dżin po uwolnieniu się z nieszczęsnego jażma powinien rzucić na nieszczęśnika magiczne zaklęcie, po którym to ów nieszczęsnik będzie przez 9 dni i nocy, bez przerwy, tańczył. Ponad to z upływającym czasem będzie odczuwał narastające zmęczenie oraz pragnienie jedzenia i picia, ale nie będzie mógł przestać tańczyć! HAHA

- - - Zaktualizowano - - -

35

Oczywiście dżin po uwolnieniu się z nieszczęsnego jażma powinien rzucić na nieszczęśnika magiczne zaklęcie, po którym to ów nieszczęsnik będzie przez 9 dni i nocy, bez przerwy, tańczył. Ponad to z upływającym czasem będzie odczuwał narastające zmęczenie oraz pragnienie jedzenia i picia, ale nie będzie mógł przestać tańczyć! HAHA

GregAdek
Cirgard
 

DeletedUser2550

Guest
71
Wybawca: Dżinie uwolniłem cię, miałeś spełnić moje życzenie, że w sierpniu spędzę wczasy na Karaibach. Już wrzesień a ja ciągle w Polsce
Dżin: Spaaaadaj, w lipcu ogłosiłem bankructwo
xoveles
Dinegu
 

DeletedUser314

Guest
1. 7
2. Dżin winien zamienić właściciela, w pedofila odbywającego kare w więzieniu, by ten również zaznał potrzeby wydostania się z potrzasku.
3. Login: unpxre
4. Świat: Arvahall
 

DeletedUser

Guest
69 ;)
to jest jedenaście słów opisujących nie za duży psikus w metajęzyku

nexter
Dinegu
 

DeletedUser3085

Guest
Liczba 29

Po potarciu lampy dżin powinien się z niej odezwać: "Nikogo nie ma w lampie, jestem na wakacjach, po usłyszeniu sygnału zostaw wiadomość piiiip"

Login: Berti
Świat: Cirgard
 

DeletedUser

Guest
50
Dżin powinien sprawić, żeby zniknęły wszystkie klamki w drzwiach domu właściciela. Niech nauczy się współczucia i altruizmu!
moabie
Dinegu
 

DeletedUser2383

Guest
1. Tradycyjnie 47
2. Dżin powinien zanudzać właściciela lampy kawałami o Żydach ...
3. Rutrr
4. Cirgard
 

DeletedUser

Guest
1.77
2.Dżin powinien sprawić, żeby właściciel nie mógł przez 24 godziny skłamać...
3.arturomax
4.Cirgard
 

DeletedUser

Guest
1. 17
2. Dżin powinien wstapić do Platformy Obywatelskiej i przemianować nazwę na "Kaczor Donald & Spółka Zoo" :)
3. Fumikoo
4. Brisgard
 

DeletedUser

Guest
51

Dżin powinien zamienić właściciela lampy w kota, a następnie teleportować go na środek 100 hektarowego pola bez żadnych drzew, gdzie czekałby na niego rozwścieczony doberman.

SIRMIRON
 

DeletedUser

Guest
65

Po uwolnieniu dżin powienien umiescić wszystkich swoich właścicieli w ciasnych pomieszczeniach, z których wyjdą po długim czasie męczenia. Niech wiedzą, co czuł on sam.
 

DeletedUser

Guest
1. 44
2. Dżina tak suszyło od tego siedzenia, że wypił wszystką wodę z oceanów, mórz, jezior, stawów i rzek.
3. RolandGilead
 

DeletedUser

Guest
1. 56
2. Dżin powinien właściciela przemienić w dżina i umieścić go w lampie.
3. Mirolbn
 

DeletedUser1228

Guest
1.65
2.Dżin powinien zamienić złych panów w włócznika i wysłać go przeciw berkserkom :D
3. Gryf001
4. Arvahall
 

DeletedUser2776

Guest
1. 42
2. To juz zdecydowanie za dlugo - stwierdzil dzin. Co oni sobie wyobrazaja? Tyle czasu biednego dzina w lampie trzymac? Zaden z poprzednich czetrdziestu dwoch wlascicieli nie byl tak wredny. Juz on im pokaze. Jak tylko wyjdzie na zewnatrz wsadzi swojego "wybawiciela" do lampy na swoje miejsce - niech zobaczy jak to jest siedziec w takiej ciasnocie.
3. ucel, swiat Cirgard
 

DeletedUser

Guest
65

Po uwolnieniu dżin powienien umiescić wszystkich swoich właścicieli w ciasnych pomieszczeniach, z których wyjdą po długim czasie męczenia. Niech wiedzą, co czuł on sam.

nick: Makpolny
 
Status
Zamknięty.
Do góry