Losowanie przeciwników PVP

Marcin88K-K

Szlachcic zagrodowy
Od czego zależy losowanie przeciwników na arenie PVP? Od kilku dni mam cały czas na 1 miejscu jakiegoś koksa z jednostkami wyprzedzającymi epokę i dodatkowo z mocnymi %. Nie ma szans go pokonać. W tym czasie może zrobiłem 30 walk i za każdym razem trafiam na tego samego gracza. Odświeżanie też nic nie daje. Dwaj pozostali się zmieniają. Trochę frustrujące bo nie będzie szansy zrobić dobrego wyniku w tym miesiącu.
 

hddk

Hrabia
Ten system losowania od początku działał badziewnie. Albo losuje jednego gracza w kółko albo same NPC :)

Prowizoryczne rozwiązanie: przed serią walk wysłać zapkę koksowi i odświeżyć. Zaproszonych nie losuje do walk. Po walkach zapkę wycofać :) Gorzej jak ma komplet znajomych.
 

Marik

Książę
Odkąd walcze na pvp to jeszcze nie wylosowało mi przeciwnika na którym bym się wysypał, faktycznie lipny ten system z npc
 

Marcin88K-K

Szlachcic zagrodowy
Ten system losowania od początku działał badziewnie. Albo losuje jednego gracza w kółko albo same NPC :)

Prowizoryczne rozwiązanie: przed serią walk wysłać zapkę koksowi i odświeżyć. Zaproszonych nie losuje do walk. Po walkach zapkę wycofać :) Gorzej jak ma komplet znajomych.
Wielkie dzięki. Teraz to mój znajomy i już mi go nie losuje.
Odkąd walcze na pvp to jeszcze nie wylosowało mi przeciwnika na którym bym się wysypał, faktycznie lipny ten system z npc
No ja też praktycznie z nikim nie mam problemu, tylko ten jeden miał coś koło 700/900 % dla obrońców + jednostki z jakieś przyszłej epoki i nic nie dało się zrobić.
 

astrotaurus

Hrabia
hmmmm, generalnie nie wyznaję teorii spiskowych. nie mam czapeczki z folii, nie boję się Reptilian i chemitrailsów, ale...
Ale...
Mówię "ale", bo generalnie nie lubię PvP i baaaaaardzo rzadko tam zaglądam. Teraz po wielu miesiącach przerwy zajrzałem kontrolnie i cóż zobaczyły moje piękne oczy? Ten sam zestaw przeciwników na pierwszej pozycji (na następne nigdy nie patrzę, więc nie znam tam nikogo). Stoczyłem ze 20 walk i przeciwnicy ci sami co zawsze.
Podejrzewam więc, że owo "ale" to jest stały zestaw botów, z którymi potykają się wszyscy w rywalizującej ze sobą grupie.
 

astrotaurus

Hrabia
tak sprawdziłem. gracze najwyżej punktowani, usytuowani na 1 miejscu to stały zestaw botów NPC. :)
gracze z niższych miejsc figurują na liście graczy mojego świata i ciągle sie zmieniają. Ci z pierwszego miejsca są na liście niewidzialni i powtarzaja sie a la long
 

astrotaurus

Hrabia
Trudno mi ocenić, bo nie znam logiki punktacji...
Za Krzysia z Jpwisza mogę dostać podobną jałmużnę co ty za Sopla, ale za Sawanę ja mogę zaharapczyć 10% więcej, niż ty.PvP.jpg
 

Bożka123

Hrabia
Chodziło mi o to, że dostaję więcej punktów za słabszego przeciwnika. Co do punktacji za Savannah to dostaję mniej bo mam silniejszą armię obronną. Czy to logiczne?
 

astrotaurus

Hrabia
a fakt, nie zwróciłem na to uwagi...
a czy logiczne jest uwzględnianie obrony przy ataku? wiesz... są logiki modalne, rozmyte, wielowartosciowe, czyli kombinowanie jak koń pod górę.
trza napierniczać i tyle. :)
 
Do góry