[Zgłoszone] Lista pokazujca kto ile razy zmotywowal mnie w ciagu tygodnia

  • Rozpoczynający wątek marmar
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za powstaniem takiej listy?

  • tak

    Głosy: 23 85,2%
  • obojetnie

    Głosy: 2 7,4%
  • przeciw

    Głosy: 2 7,4%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak jak w tytule moze wprowadzic liste ktora bedzie pokazywala ktory gracz ile razy zmotywowal czy odrestaurowal moje budynki w ciagu ostatniego tygodnia (mozna by nawet wprowadzic rozne przedzialy czasowe)
Jestem w Gildii w ktorej wymagamy ciaglego wspierania od wszystkich wspolgraczy, a taka lista bardzo pomoglaby w ocenie aktywnosci kolegow z gildii i ewentualnym rewanzowaniu sie w motywacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
coś takiego byłoby przydatne.
ostatnio właśnie w gildii wzięliśmy się za takich "obiboków" i codziennie kilka osób spisuje supporty jakie otrzymali.
jest to dość żmudna praca, więc jak najbardziej na TAK.
 

DeletedUser314

Guest
Tak, jak już kiedyś mówiłem brak tego daje możliwość innym gildią być zaangażowane albo nie.

Jeśli wszystko będzie się robiło samo, nasza pozycja będzie coraz mniej zależeć od naszego wkładu.
 

DeletedUser

Guest
Wszystko ładnie, tylko po co te różne podziały czasowe. Po co wiedzieć, w którym przedziale czasowym ktoś nam pomógł, skoro w oknie wydarzeń widać dzień i godzinę pomocy? Ja w każdym bądź razie daję "Tak".
 

DeletedUser

Guest
odnosnie przedzialow czasowych mam na mysli tygodnie a nie godziny, co by pokazywalo czy gracz sie poprawia czy pogarsza
 

DeletedUser3220

Guest
wiecie, z jednej strony można pomyśleć, że to za dużo ułatwia.
ale jeśli gildia rzeczywiście chce sprawdzać aktywność, to naprawdę to zajmuje strasznie dużo czasu :)
wiem coś o tym, bo robię to regularnie.
a to, że w okienku widzisz kto i kiedy Cię zasupportował, to jedno. Jeśli chciałbyś sprawdzić konkretną osobę, to już trzeba przegrzebać się przez całą masę innych nicków, no i lista ta jest ograniczona do tylko kilku ostatnich dni :)
 

DeletedUser314

Guest
wiecie, z jednej strony można pomyśleć, że to za dużo ułatwia.
ale jeśli gildia rzeczywiście chce sprawdzać aktywność, to naprawdę to zajmuje strasznie dużo czasu :)
wiem coś o tym, bo robię to regularnie.
a to, że w okienku widzisz kto i kiedy Cię zasupportował, to jedno. Jeśli chciałbyś sprawdzić konkretną osobę, to już trzeba przegrzebać się przez całą masę innych nicków, no i lista ta jest ograniczona do tylko kilku ostatnich dni :)

Widzisz robicie to i wywalacie leni, inni tego nie robią - tracą, z takim ułatwieniem szanse się wyrównają.
Wiem że to wiele ułatwia, ale jak by w tej grze wszystko robiło się za nas to jaki miała by sens :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3246

Guest
Jak najbardziej popieram. Teraz robię to na kartkach i już kilka młodych drzewek poszło kominem przez to... ;p
 

DeletedUser314

Guest
z jednej strony tak :)
ale z drugiej strony potem w Excel tylko podsumowania albo formuły i samo się liczy ;)

Kwestia przy-wyczajenia Ash ;p
Znam ludzi jacy np różne rzeczy pisemne piszą najpierw na kartce, potem przypisują na kompa, bo się boją że się im usunie :)

Dodam, że są młodsi ode mnie :)
 

DeletedUser3220

Guest
Kwestia przy-wyczajenia Ash ;p
Znam ludzi jacy np różne rzeczy pisemne piszą najpierw na kartce, potem przypisują na kompa, bo się boją że się im usunie :)

Dodam, że są młodsi ode mnie :)

ja też czasem piszę na kartce, ale to tylko dlatego, że mi w grze jedno okienko wyklucza drugie ;)
 

szachimat

Wicehrabia
hahaha, a ja właśnie chciałem założyć podobny pomysł, ale widzę, że cos podobnego już jest :p (ja miałem na myśli tabelę, gdzie w jednej kolumnie jest spis wszystkich graczy, w jednym rzędzie dni tygodnia i miesiąc i czerwonymi krzyżykami lub zielonymi haczykami zaznaczone, czy ktoś mnie zmotywował dangeo dnai czy nie :) )
 

Hikari36

Polonista
Polonista
hahaha, a ja właśnie chciałem założyć podobny pomysł, ale widzę, że cos podobnego już jest :p (ja miałem na myśli tabelę, gdzie w jednej kolumnie jest spis wszystkich graczy, w jednym rzędzie dni tygodnia i miesiąc i czerwonymi krzyżykami lub zielonymi haczykami zaznaczone, czy ktoś mnie zmotywował dangeo dnai czy nie :) )

Do tego jest jeszcze jedne - filtr wydarzeń :) Chyba założony przez PabloSa, i lepszy od tego. W dodatku - został zgłoszony :) Więc ten jest chyba do zamknięcia ?
 

DeletedUser8457

Guest
jestem na tak, ale trzeba by było dodać wyszukiwarkę danych graczy w zakładach: gildia, sąsiedzi, znajomi
 

DeletedUser8996

Guest
Jestem na tak, w filtrze wydareń tez byłem na tak, więc i tu :)
 

DeletedUser

Guest
Takich udogodnień chyba się nie doczekamy :(:(:( A rzecz przydatna by była jak nie wiem co :D
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej a może nawet więcej jak bardziej, za tym pomysłem ;)
 

DeletedUser8

Guest
Pożyjemy zobaczymy ;) Póki co są zgłoszone filtry i inne zabawki, więc kolejnych pomysłów z serii "kto/co/kiedy" nie zgłaszam, co nie znaczy, że nie zgłoszę. Po prostu to musi poczekać, zobaczymy co zostanie dodane a co nie, wtedy zgłosi się nowe rozwiązania dopiero :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry