[Walki] Lista budynków do splądrowania / wsparcia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 4 36,4%
  • Nie.

    Głosy: 6 54,5%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser7795

Guest
Witam,
chciałbym zgłosić pomysł aby można było splądrować / wesprzeć budynek z listy, bez wchodzenia do miasta gracza.
Niejednokrotnie zdarza się, że po pokonaniu obrony sąsiada w jego mieście po prostu nie widać "piorunka" nad budynkiem, który można splądrować. Taka lista bardzo by ułatwiła plądrowanie po takim względem, że nie trzeba by było szukać w całym mieście budynku, który chcemy splądrować.

Bez tytułu.jpg

1. Po kliknięciu na "piorunek" pokaże się menu:
- wejdź do miasta
- pokaż listę budynków do splądrowania

2. Przycisk WSPARCIE podzielić na dwie części:
- wsparcie oraz przycisk z ikonką listy budynków do wsparcia (bez wchodzenia do miasta)
* do miasta gracza będzie można wejść klikając na jego portret

pozdrawiam
Mateusz
 

MacKayla*

Wójt
1. Czy ja w mieszkaniu zostawiam złodziejowi listę z informacją co można u mnie ukraść?
Czy agresor atakujący czyjeś terytorium dostaje taką listę?
Myślę, że i tak wystarczająco "udogodnień" mają gracze plądrujący.
Piorunek pojawił się po to, by "pamiętać" o tym, że obrona padła i jest okazja coś splądrować. Nie miało być do tego informacji czy jest coś do splądrowania.

2. W zasadzie wspieram z automatu (albo z paska na dole, albo z ratusza) i do niczego nie jest mi potrzebna lista.
Tym bardziej, że wśród pomysłów jest też wspieranie wszystkich znajomych jednym kliknięciem.
A gdy chcę zmotywować u kogoś konkretny budynek, to bez problemu go znajduję.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie miało być do tego informacji czy jest coś do splądrowania.
Jest na forum pomysł albo wzmianka by takie coś wprowadzili z piorunem, ale z tego co pamiętam to większość była na nie.
Ja jestem też na nie, to już zbyt duże udogodnienie.
 
Do góry