Lista aktywności znajomych - jest czy nie ma?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19581
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19581

Guest
Witam
W opcjach gildii jest fajnie zrobione zestawienie członków - i kolorowymi kropkami zaznaczona jest aktywność graczy.
Pozwala to usunąć np osoby które w ciągu tygodnia nic nie zrobiły.
Czy jest gdzieś takie zestawienie - dotyczące znajomych?
Przecież mając 300 znajomych nie będę zapisywał na kartce ich nicków i odhaczał osoby aktywne...
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Znajomych masz maksimum 140, ale to też sporo. Oddawanie wsparcia z ratusza pozwala na wyeliminowanie nieaktywnych (i leniwych ;)).
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ja nieaktywnych zawsze eliminuję poprzez statystyki forge-db.com
Są tam wykresy i widać kto w ostatnim czasie gra. Można nawet się dowiedzieć, że np. dana osoba gra, ale nie motywuje regularnie znajomych :)
 

DeletedUser19581

Guest
Niby jest 140 - ale jeżeli ktoś się rejestruje z Twojego linka referencyjnego - to automatycznie dodaje go do znajomych.
I tym sposobem - u mnie jest znajomych 300 (teraz już trochę mniej bo usuwam z końca listy trochę).
Przeglądanie statystyk każdego - to chyba na tydzień pracy :)
do tego jak się wywali kogoś z środka listy to ona automatycznie wraca do początku i teraz znajdź miejsce gdzie przed chwilą byłeś..

Po odpowiedziach wnioskuję że nie ma takiej listy znajomych - jak jest to w przypadku gildii :(
Bardzo dziwne - to by tak ułatwiło każdemu życie...

Z drugiej strony - dziwne też jest że ja - jako osoba która poleciła grę 300 ludziom - jestem karany brakiem możliwości dodania znajomego - bo najpierw muszę usunąć tych którzy się zarejestrowali z mojego linka... Kompletnie tego nie rozumiem.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Z drugiej strony - dziwne też jest że ja - jako osoba która poleciła grę 300 ludziom - jestem karany brakiem możliwości dodania znajomego - bo najpierw muszę usunąć tych którzy się zarejestrowali z mojego linka... Kompletnie tego nie rozumiem.
Znajomi zaczynający grę z linka nie wchodzą do licznika ograniczania ilości znajomych (80 i 140) więc ich aktywność nie ma żadnego wpływu, usuwać trzeba "zwykłych" znajomych.
 

DeletedUser19581

Guest
To bardzo dziwne - bo właśnie policzyłem i osób które nie są z mojego linka zarejestrowane mam w znajomych zaledwie 29.
I jak chcę kogokolwiek zaprosić - wyskakuje że nie mogę bo mam już 80 znajomych.
Można wiedzieć skąd masz tą informację?
 

Von Grun

Wicehrabia
Pisałem już w jednym temacie, ale napisze i tutaj. Wchodzisz w ratuszu w historie wydarzeń, sortujesz po znajomych i interakcjach społecznych i lecisz motywkę z góry na dół. Potem sprawdzasz na pasku kto się świeci i wywalasz. Na kompie historia sięga 5 dni wstecz, więc to dość dobry wyznacznik aktywności.
 

DeletedUser18892

Guest
Kura a ja gram ponad 8 miesięcy i dopiero się o tym dowiaduję ?! :) Super sprawa - wystarczy aby eliminować leserów!
 

kasia2389

Arcyksiążę
Znajomi zaczynający grę z linka nie wchodzą do licznika ograniczania ilości znajomych (80 i 140) więc ich aktywność nie ma żadnego wpływu, usuwać trzeba "zwykłych" znajomych.
Niestety, wprowadzono zmianę w grze, która zaliczyła znajomych z linku referencyjnego do grona zwykłych znajomych i oni również zaliczają się do limitu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry