Licznik Jeddnostek Wojskowych

  • Rozpoczynający wątek KeYse
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem licznika jednostek?

  • Tak (czekam od dawna za taka opcja)

    Głosy: 5 71,4%
  • Nie (mam sporo jednostek i daje rade z obecnym systemem)

    Głosy: 2 28,6%
  • Ciężko wyrazić w jednym zdaniu musiałbym użyć dwóch zdań

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Z pewnością to już było ale tak z ciekawości czy wolelibyście takie rozwiązanie jak poniżej na zdjęciu?

FORGEKEYSE.PNG
 

DeletedUser13910

Guest
Ta ankieta jest trochę ukierunkowana. Zmień pytania żeby było tak i nie a jako 3 nie wiem lub coś w tym stylu.
 

DeletedUser

Guest
Daruj sobie. Przecież widać że treść w nawiasach jest przepełniona przekonaniem że ten pomysł jest świetny i przyda się w grze. Przynajmniej w twojej opinii.

nie mam możliwości edycji może moderator to zmieni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Taki sam mój pomysł z wybitym opracowaniem w paintcie wisi gdzieś tutaj w pomysłach jakoś z rok ;)

- - - Zaktualizowano - - -

P.S. Sonda czasowa czyli temat do zamknięcia.
 

DeletedUser675

Guest
Właśnie miałem coś bardzo podobnego zaproponować, a tu widzę że już taki temat jest :)

Czy coś takiego będzie kiedyś wprowadzone? Nie chodzi tu o estetykę, ale okno armii się strasznie długo ładuje. Bardzo długo. Nie widzę potrzeby wyświetlania 1000 jednostek w oknie skoro wszystkie są takie same. Niech jednostki będą grupowane według typu i zdrowia.
 

DeletedUser13910

Guest
Właśnie miałem coś bardzo podobnego zaproponować, a tu widzę że już taki temat jest :)

Czy coś takiego będzie kiedyś wprowadzone? Nie chodzi tu o estetykę, ale okno armii się strasznie długo ładuje. Bardzo długo. Nie widzę potrzeby wyświetlania 1000 jednostek w oknie skoro wszystkie są takie same. Niech jednostki będą grupowane według typu i zdrowia.

Witaj Exarze Kun xD Coś podobnego jest podczas najechania na jednostkę niezależną ale takie rozwiązanie byłoby nawet spoko. Tylko w innej ,,szacie graficznej,, i przede wszystkim można by było to włączyć w ustawieniach a nie że byłoby to narzucone ( tak jak ten nowy system wiadomości)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Witaj Exarze Kun xD Coś podobnego jest podczas najechania na jednostkę niezależną ale takie rozwiązanie byłoby nawet spoko. Tylko w innej ,,szacie graficznej,, i przede wszystkim można by było to włączyć w ustawieniach a nie że byłoby to narzucone ( tak jak ten nowy system wiadomości)

Nowy system armi też narzucili ^^
Więc nie widzę problemu żeby go jeszcze trochę dopracować, wszystko zsumować, poukładać od najzdrowszej do agonalnej, rozwiąże to problem ruletki który aż po prostu prosi się od 3 lat o poprawę jakości. Żeby nie napisać co naprawde robi bo ostrzeżenie i gwiazdki na słowach...
Ja czekam, cierpliwie czekam żeby usunąć to konto bo sens znika...
 

DeletedUser

Guest
Czy to już było? czy od ostatniej aktualizacji się pojawiło ?
FORGEKEYSE.PNG
 

DeletedUser12062

Guest
To jest od dawien dawna ;).

Temat zamykam z powodu sondy czasowej....
 
Status
Zamknięty.
Do góry