[Walki] Lepsze łączenie sąsiedztw.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy "lepsze łączenie sąsiedztw" ma zostać wprowadzone do gry?

  • Tak, przyda się.

    Głosy: 11 37,9%
  • Nie, ma zostać tak jak jest.

    Głosy: 16 55,2%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 2 6,9%

  • W sumie głosujących
    29

DeletedUser11337

Guest
NIE
To jak zostanie to ułożone i tak nie ma znaczenia, bo część będzie zadowolona, a część nie, a wszystkich pogodzić się nie da. Jedynie co można by było usprawnić to losowość, by nie mieć miesiącami tych samych sąsiadów.
 

DeletedUser

Guest
Łączenie sąsiedztw komuś wyszło wspaniale.Jestem w postmodernizmie a mam za sąsiadów tylko 4 graczy z epoki brązu i żelaza.
Brawo.Przedtem miałem za sąsiada chopin117 i prawie 80 innych graczy.
Pozdrawiam-Kair55 Arvahall.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

HuanMing

Książę
Zdecydowanie nie. Pomysl z gatunku - gra jest niesprawiedliwa i sa tacy co maja lepiej niz ja wiec stworzcie mi takie sasiedztwo, zeby nie dajcie bogowie nikt nie byl w lepszej sytuacji niz ja. I zebym mogl kazdego pokonac jezeli mnie zaatakuje. I jak jeszcze moglabym zrozumiec niezadowolenie spowodowane roznica w ilosci wiez sygnalowych, tak dobor pod wzgledem Perel Architektury zupelnie mija sie z celem. Przeciez kazdy ma mozliwosc rozbudowy perelek....

Wybaczcie brak polskich znakow....
 

DeletedUser13596

Guest
Łączenie sąsiedztw wymaga poprawy, ale czy aby na pewno w sposób zaproponowany? Chyba zbyt przekombinowane. Proszę się nie dziwić, że przegrywasz w obronie. Wszak atakujący może rozegrać bitwę ręcznie, a jeżeli nie zmienaisz obrony co kilka dni i ciągle masz to samo - dobiera odpowiednie jednostki i nawet z automatu wychodzi bez strat.
 
Do góry