Ledwo działająca gra.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6174
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Od poniedziałku jest event Halloween, więc to by wyjaśniało czemu od 2-3 dni FoE muli Ci bardziej niż zwykle. To jest właśnie to co pisałem wyżej.

na becie już po evencie , wersja 1.64 zwariowana koperta miewa się dobrze :p tu mamy 1.62 czyli nic nie wyjaśnia :(
problem jest głęboki i nie sądzę aby szło ku lepszemu :(

- - - Zaktualizowano - - -

a teraz ....
wyobraźcie sobie wejście epoki przepaści :p oczywiście że przyszłości ;)
to będzie jazda !
 

DeletedUser

Guest
Brak zainteresowania problemami graczy spowoduje że w FoE zaczniemy grać korespondencyjnie za pośrednictwem Poczty Polskiej :haha:

Więc już za wczasu warto pomyśleć nad wymianą adresów , będziemy wysyłali sobie widokówki z pozdrowieniami ;) no i oczywiście napiszemy co motywujemy :haha:

Tyle mojej desperackiej ironii !
A teraz pytanie ...
Jest tu ktoś kompetentny , kto napisze o co chodzi z pogorszeniem jakości gry ?
Czy poprostu trzeba odnaleźć się w brutalnej żeczywistości gdzie gra pracuje jak "rozrzutnik do obornika" :mad:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Brak zainteresowania problemami graczy spowoduje że w FoE zaczniemy grać korespondencyjnie za pośrednictwem Poczty Polskiej :haha:

Tu się mylisz! Mobilki to jest przyszłość, nie ma (było) tam wiadomości nie ma problemu, nie ma pvp (było) nie ma problemu, nie ma gvg nie ma problemu.
I tak oto gra przeglądarkowa stała się mobilną (przyszłość świata te mobile ponoć, a na pewno przyszłościowe zarobki) ale ponoć to ja narzekam od tych paru miesięcy, i to ponoć mnie jedyną list IG oburzył, przypominam kochanym narzekającym BĘDZIE LEPIEJ napisał jakiś tam prezes czy tam zarząd, więc będzie lepiej! Komuś...

- - - Zaktualizowano - - -

P.S. Z mojej wróżby wychodzi że ten temat zniknie już niedługo.
 

DeletedUser2776

Guest
Czy to tylko u mnie, czy tez faktycznie pl wlasnie padlo dokumentnie?
BTW, serwery Elvenara tez nie dzialaja.

>>> Sprawdziłam. Wszystkie światy działają. Elvenar również. - siorp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
W tym temacie sporo jest postów pełnych irytacji i złości, i jest to całkowicie zrozumiałe, w momencie, gdy gra nie spełnia Waszych oczekiwań. Pozwolę sobie wyjaśnić parę spraw w tym temacie.

Jesteśmy świadomi, że wielu Graczy od jakiegoś czasu odczuwa spowolnienie gry i że jest to sytuacja niekomfortowa. Informacja o tych problemach, została przekazana do twórców gry, jak tylko została przez nas rozpoznana. Oznacza to, że nasi programiści przyglądają się już sytuacji i postarają się ją rozwiązać najszybciej jak to będzie możliwe. Na razie jednak możemy jedynie prosić o cierpliwość i szczerze przeprosić za niedogodności jakie spotykają Graczy.

Jeśli irytują Was "standardowe" próby pomocy ze strony Zespołu Forge of Empires, to bardzo przepraszamy. Jednak my sami, możemy jedynie spróbować udzielić pomocy doraźnej i próbować dociec, czy w jakiś sposób da się ograniczyć odczuwane przez Graczy problemy. Stąd pytania o przyspieszenie sprzętowe, o przeglądarkę, o ciasteczka itd... Robimy wszystko, żeby chociaż nieznacznie pomóc Graczom ograniczyć odczuwane niedogodności. Rozumiemy, że może to irytować, jednak jeśli może też w jakiś sposób pomóc - będziemy próbować.

Odnośnie wojen gildyjnych - są one osobnym problemem i mamy nadzieję, że już w najbliższej aktualizacji będą one działały nieco lepiej.

Podsumowując - tak, wiemy o tym, że gra działa ostatnio wolniej i jesteśmy świadomi niezadowolenia Graczy z tego powodu. Przepraszamy za dyskomfort i irytacje jaką to powoduje. Mamy nadzieję, że uda się rozwiązać te problemy jak najszybciej.
 

DeletedUser

Guest
W tym temacie sporo jest postów pełnych irytacji i złości, i jest to całkowicie zrozumiałe, w momencie, gdy gra nie spełnia Waszych oczekiwań. Pozwolę sobie wyjaśnić parę spraw w tym temacie.

Jesteśmy świadomi, że wielu Graczy od jakiegoś czasu odczuwa spowolnienie gry i że jest to sytuacja niekomfortowa. Informacja o tych problemach, została przekazana do twórców gry, jak tylko została przez nas rozpoznana. Oznacza to, że nasi programiści przyglądają się już sytuacji i postarają się ją rozwiązać najszybciej jak to będzie możliwe. Na razie jednak możemy jedynie prosić o cierpliwość i szczerze przeprosić za niedogodności jakie spotykają Graczy.

Jeśli irytują Was "standardowe" próby pomocy ze strony Zespołu Forge of Empires, to bardzo przepraszamy. Jednak my sami, możemy jedynie spróbować udzielić pomocy doraźnej i próbować dociec, czy w jakiś sposób da się ograniczyć odczuwane przez Graczy problemy. Stąd pytania o przyspieszenie sprzętowe, o przeglądarkę, o ciasteczka itd... Robimy wszystko, żeby chociaż nieznacznie pomóc Graczom ograniczyć odczuwane niedogodności. Rozumiemy, że może to irytować, jednak jeśli może też w jakiś sposób pomóc - będziemy próbować.

Odnośnie wojen gildyjnych - są one osobnym problemem i mamy nadzieję, że już w najbliższej aktualizacji będą one działały nieco lepiej.

Podsumowując - tak, wiemy o tym, że gra działa ostatnio wolniej i jesteśmy świadomi niezadowolenia Graczy z tego powodu. Przepraszamy za dyskomfort i irytacje jaką to powoduje. Mamy nadzieję, że uda się rozwiązać te problemy jak najszybciej.

Dziękuje za odpowiedź :)
Jednak można było nieco złagodzić irytacje graczy reagując nieco wcześniej na skargi pogorszenia jakości
Wiemy doskonale , że Wy nie macie wpływu na to jak gra pracuje ale nie uciekajcie od tematów , nawet jeśli są trudne :(

Teraz mam w pamięci zmianę godzin podsumowania i oświadczenie że ta zmiana weszła na stałe i nic się nie da z tym zrobić ...
Okazało się inaczej ;)

Co stoi na przeszkodzie aby powrócić do poprzedniego systemu wiadomości ? od wprowadzenia nowej wesji wspomnianych zaczęły się "schody" :mad:
Można zmienić szatę graficzną i to było by nie głupie rozwiązanie , natomiast zbyt głęboka zmiana spowodowała to co obecnie widzimy :(

Dlatego postuluję o przywrócenie poprzedniego systemu wiadomości
 

DeletedUser8110

Guest
Sytuacja z godziną dziennego podsumowania była inna - zostało ono przeniesione z powodu problemów technicznych, więc gdy te problemy zostały załagodzone, można było przywrócić poprzednią godzinę podsumowania. W przypadku wiadomości mówimy zaś o całkiem nowym systemie, stworzonym od podstaw tak, by lepiej odpowiadał potrzebom Graczy. Pisano już wielokrotnie, że przywrócenie poprzedniego systemu nie wchodzi w grę. Będziemy za to wciąż pracować nad ulepszeniem obecnego systemu.
 

DeletedUser675

Guest
Szkoda tylko, że przez to, że nie wszystkim graczom gra muli, spotyka nas to że znajomi nas usuwają, bo myślą że olaliśmy grę a niedługo pewnie i z gildii wyrzucą.
 

DeletedUser

Guest
Sytuacja z godziną dziennego podsumowania była inna - zostało ono przeniesione z powodu problemów technicznych, więc gdy te problemy zostały załagodzone, można było przywrócić poprzednią godzinę podsumowania. W przypadku wiadomości mówimy zaś o całkiem nowym systemie, stworzonym od podstaw tak, by lepiej odpowiadał potrzebom Graczy. Pisano już wielokrotnie, że przywrócenie poprzedniego systemu nie wchodzi w grę. Będziemy za to wciąż pracować nad ulepszeniem obecnego systemu.


teraz bez grama ironii , co tu jest innego ?
co było od podstwa "sper (popsute?)"
kto to zrobił ?
gracze ?
gracze doa=magali się nowego systemu wiadomoci ?

.... no proszę cię , daryjmy sobie takie uzasadnienia bo nikt z graczy "kumających" nie uwierzy w Twoją argumentacje :mad:
poprostu programiści wydali super turbo bubla , który się "rozlał" po wszystkich , a Wy jako Team macie za zadnie obronbę zasadności powołania bubla i będziecie bronbili tego jak Częstochowy !

WIęc opowieści że coś było inne niż to co jest to sztuka dla sztuki :D
nie chce mi się szukać w historii postów postawy administracji , która to właśnie oficjalnie ogłaszała zmianę podsumowania z dopiskiem że to już weszło w grę i już zostanie na zawsze !

Jeśli w tym momencie uważasz że się mylę , odszukam tą wypowiedź i przytoczę !

Z punktu widzenia gracza (konsumenta) nie jest istotne dlaczego coś nie działa !
o tym wiedzą doskonale twórcy gry (niemcy) , u których taka "popelina" nie przechodzi !

My tu choć niby europa w sensie Unia Europejska dużo mamy do nadrobienia żeby osiągnąć określone standardy
Jednak jako ludzie ... bele czem nie da rady zamydlić Nam oczu !!!
 

DeletedUser12062

Guest
Pytanie czy winny jest nowy system wiadomości... A może było w tej aktualizacji coś jeszcze co tak zmieniło grę, że gdyby nowy system wiadomości NIE wszedł i tak by muliła (tak swoją drogą to korzystam z 6 komputerów i muli tylko na laptopach - ale to raczej wynika z systemów operacyjnych i wieku laptopów...). Nie wiesz Yakiii ani jak gra jest napisana, ani jakie zaszły zmiany, ani jaki miały wpływ, ani co się mogło stać. Z góry zakładasz, że skoro pojawiło się coś co Ci nie pasuje to jest temu wszystkiemu winne. Chociaż posty o rzekomym muleniu pojawiały się na kilkanaście aktualizacji przed wprowadzeniem nowego systemu....

System, nie wiedząc czemu, nie pasuje NIEKTÓRYM Graczom i całe zło będzie spoczywało teraz na nim. Jak WIELOKROTNIE było już pisane STARY SYTEM WIADOMOŚCI NIE POWRÓCI. Akurat Ty Yakiii czytasz forum dość regularnie i widziałeś to zdanie w kilku miejscach. Więc nie rozumiem po co ciągle pisać: należy powrócić do starego systemu. Bryfft napisał: "NIE MA SZANSY NA POWRÓT" więc NIE POWRÓCI. Koniec, kropka.
 

Auksacer

Wicehrabia
Trzeba rozróżniać zmiany, które mogą zostać wycofane przez InnoGames i te, które nie zostaną wycofane przez InnoGames. Zmiana godziny podsumowania GvG, to nie była zmiana wiążąca się z misją firmy, nie była planowana przez developerów, była to zmiana wynikająca z "bieżącej sytuacji". Takie zmiany mogą zostać wycofane. Natomiast jeśli wchodzi zmiana związana z misją firmy, planowana przez developerów jak nowe epoki czy właśnie nowy system wiadomości to trzeba być naiwnym, żeby wierzyć iż zmiana zostanie wycofana, bo tak Gracze chcą. Niektórzy Gracze myślą, że jak IG ugięło się pod naciskiem Graczy w sprawie zmiany godziny podsumowania GvG, to teraz będą każdą "niewygodną" zmianę wycofywać, bo tak sobie Gracze życzą - z choinki żeście się urwali czy co?:D Jakby tak rzeczywiście było, to usuńmy kilka epok, zmieńmy kilka budynków, zmieńmy jednostki, bo się Graczom nie podobają;) Może czas przestać bujać w obłokach i zejść na ziemię?:)

Poza tym, nie rozumiem co niektórzy się tak uwzięli na ten nowy system wiadomości. Owszem, nowy wygląd i jeszcze nie do końca dopracowany, ale do wyglądu można się przyzwyczaić, a niedługo (mam nadzieję) dojdzie możliwość dodawania/usuwania Graczy z wiadomości, co bez wątpienia poprawi komfort użytkowania tego systemu i będzie wygodniejszy niż stary system wiadomości. Chcecie starego systemu wiadomości? Chcecie znów usuwać i dodawać wiadomości przy zmianach personalnych w gildii? Chcecie znów za każdym razem gdy przyjdzie nowa wiadomość włączać i wyłączać okno wiadomości, bo się nie odświeżały w czasie rzeczywistym? W starym systemie nie można było tego skorygować, bo tak był napisany, dlatego trzeba było napisać go od nowa i mamy nowy system wiadomości, a stary to stagnacja i brak rozwoju. Nie podoba się wygląd? No bez przesady, pewnie już większość Graczy przywykła do niego, a część z nich narzeka tylko dla zasady;) Poza tym, wyraźnie widać, że InnoGames zamierza zmieniać stopniowo wygląd gry, więc mało prawdopodobne, żeby się z tego wycofali. Takie uparte czepianie się zmian wyglądu jest bezcelowe. Wszystko po jakimś czasie musi nabrać nową szatę graficzną - czy to gry czy strony internetowe - to jest nieuniknione i czy nam się to podoba czy nie, nie wpłyniemy na to, a takie uparte walczenie z tym jest naiwne i bez sensowne.

>>> Wydrukuje sobie ten post i powieszę na ścianie. Tyle mądrych słów i zrozumienia ze strony Gracza już dawno nie widziałam. - siorp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3255

Guest
Wiekszość problemów udało się pokonać mówicie... Rozumiem że ludzkości udało już się pokonać zamulanie FoE i w Przyszłości gra będzie śmigać. W imieniu graczy niemogących grać w FoE od dwóch tygodni dziękuję za nową epokę! Nieważne, że gra działa wolno i nie można grać, ważne że są nowe portrety!
zgadzam się ...rozwinę odpowiedź bo poprzednią mi skasowano ..choć posałem to samo ..ale ktoś źle zrozumiał intencje ;) ... iowa epoka będzie nowa i o to chodzi :) ...ale pozbędziemy się starych błędów ?
ps pytanko --> czy przyspieszycie grę ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3255

Guest
gra nie działa jak należym, ok... ale krytykować coś na co czekali i krytykowali? dla zabawy to niektórzy krytykują czy jaki cel jest inny?

Ja mam ataki hakerskie od około miesiąca ... i dziwne, że dzisiaj zaraz po napisaniu posta kolejny atak :) .. nie umiem grać ...umiem zarządzać ..ale pomóc ludziom trudniej jak logowanie do gry trwa 5-7 minut ... zrozum takich graczy :)
 

DeletedUser3255

Guest
napisalem: gra nie działa jak należy bo zacina, ok, trzeba pisać... zrozum co pisze... a na co się nie zgadzam... i nie do Ciebie było zresztą :p
Tatko ..odpisałem pod wpływem emocji ...nie do Ciebie pretensje ...ale byłeś pod ręką ... popatrz co robią z grą ..wywalają graczy aby zyskać nowych ...ale to gra na krótką metę ...bo każdy nowy gracz będzie mniej lojalny niż każdy z nas ..FIRMA tego nie rozumie i strzela serią na pierwszej lini frontu ...jak skończą to się obudzą z ręką w nocniku ...ciemno wszędzie...głucho wszędzie ..będzie
ps. nie wierzę, że bez pomocy supportu można zblokować konkretnych graczy, dziwnym zbiegiem okoliczności niedzielni gracze działają na GvG ostro ..a bloki na starcie mają tylko tacy lub takie osoby, które grają ...ciężko to tłumaczyć ..jak przerywam połaczenie z internetem to luzik do kolejnej walki :) ..a potem : apjaćodnowa ;
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
jesteśmy tu od początku, ale niech krytyka i ocena będzie zawsze wg pewnego porządku i tam gdzie nalezy
nowa epoka na to każdy czekał - temat to nowości jakie wejda... krytykowano stare bonusy pereł, powtarzajace sie, brak perel, brak epoki, pobocznych... tez czekalem, dla mnie epoka jak kazda po tygodniu sie skonczyla.. teraz jest nowa, nowy system wiadomosci ten ma potencjal, mozna z telefonu korzystac - dla przegladarkowej chyba to plus co nie? tym bardziej ze na flashu napisana gra to podziekowania za to ze w ogole zdecydowali sie przeniesc na aplikacje (ciekawe czy ktos poza mna jeszcze pochwalil to ze tak mało danych mobilnych apka pobiera w porownaniu do np puffina gdy trzeba bylo skorzystac z wiadomosci - teraz sa wiadomsoci na telefonie w aplikacji!!! i to za kilka bajtow...) /... kazdy ma interes wiadomo, ale firma to nie instytucja charytatywna.. nowa epoka i nowe elementy nie ingeruja w starych/nowych graczy. sa dla kazdego. tutaj mowimy o nowej epoce i perlach, a nie o zamulajacej sie grze. mulila mi gra tez - zmienilem przegladarke i system. jak by mulila dalej, to dalej bym sie cieszym z nowej epoki i nowych elementow rozwojowych foe, zawsze moglbym korzystac z telefonu, tabletu, laptopa mojej Kobiety. rozwiązania są ale trzeba chcieć i nie można ciągle tylko krytykować. podkreslam - mowimy o nowosciach na ktore kazdy czekal i wiekszosc hejtowala za ich brak i dlugie czekanie. teraz - one sa, i sie krytykuje.. wejda- cos nie bedzie dzialac, wtedy napiszcie krytyke konstruktywną
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3255

Guest
jesteśmy tu od początku, ale niech krytyka i ocena będzie zawsze wg pewnego porządku i tam gdzie nalezy.... wejda- cos nie bedzie dzialac, wtedy napiszcie krytyke konstruktywną
:) jesteśmy od początku i wiem ja oraz Ty, że konstruktywna krytyka nic nie daje ... jedynie jak FIRMA widzi straty to poprawia coś na szybko ..wybacz za hejtowanie ...ale już nie mam sił na budowanie konstrukcji ;)
ps. na trzeźwo nie dało rady ..ale po jednym głębszym ...zastanowieniu to moge coś konstruktywnego wnieść:
1. czy i kiedy dostaniemy informację o galeriach ...kasować czy nie ? ( część ludzi wydała realne pieniądze ...a teraz te galerie są balastem ..niektórym zajmują ponad 100 pól w mieście a pożytku dla gildii ni hu hu

2. czytaj pkt 1 ... czy i kiedy dostaniemy informację o tym czy będzie ( jezeli tak to kiedy) nowy poziom gildii ( ponad 50)

3. Czy i kiedy dostaniemy informację na temat tego, że nas się olewa :)

4. Po co gildiom z poziomem 50 kolejne na szybko wpychane epoki lub uaktualnienia po których potem nie dajecie rady naprawić szkód przez 2 kolejne aktualizacje ... i nawet szczycicie się tym, ze coś co zepsuto to częściowo naprawiono ... My wiemy i inni wiedzą, że jesteśmy "sprytki i uszustki" ... ale zapytam kolejny raz: po co ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ktoś pisał wcześniej że problemy występują na laptopach a na komputerach normalnie.

U mnie działa bardzo dobrze na bardzo starym laptopie
Mam 2GB Ram Procesor 1.7Ghz (chyba dobrze podaję tak pisze mi w windowsie) używam przeglądarki K-meleon nie mam problemów z wczytywaniem mam internet z Plusa nie pamiętam jaka to prędkość ale w umowie pisze 50MB/s mam też areo2(darmowy internet) <- używając tego internetu także wszystko ładnie działa lecz minusem jest co 60 minuto wpisywanie kodu Capatcha (używam czasami w telefonie w androidzie jest opcja udostępnij internet wifi,kablem usb i wtedy macie darmowy internet w laptopie za pomoca telefonu przy ściąganiu pliku jest około 50kb/s nie jest za szybki ale na forgę i facebooka wystarczający oraz na muzykę z youtube)

Moim skromnym zdaniem problemem może być najnowszy windows 10 (chyba 10 jest najnwoszy) bądź antywirus komputerowy.
 

DeletedUser13910

Guest
Mi na nowszym kompie muli a na starszym nie, trochę dziwne :) Nowszy ma Windows 8 a starszy 8.1 więc to nie przez Windowsa 10 :)
 

DeletedUser3

Guest
el_licho napisał:
nie wierzę, że bez pomocy supportu można zblokować konkretnych graczy, dziwnym zbiegiem okoliczności niedzielni gracze działają na GvG ostro ..a bloki na starcie mają tylko tacy lub takie osoby, które grają ...ciężko to tłumaczyć ..jak przerywam połaczenie z internetem to luzik do kolejnej walki :) ..a potem : apjaćodnowa ;
Posuwasz się do insynuacji, które są obraźliwe i z całą pewnością nie będą tutaj tolerowane. Jeżeli znajdziesz konkretny dowód, że ktoś w firmie działa na Twoją niekorzyść w grze (jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało), to bardzo proszę się z nim do mnie zgłosić.
W przeciwnym wypadku proszę więcej czegoś takiego nie pisać.

el_licho napisał:
czy i kiedy dostaniemy informację o galeriach ...kasować czy nie ? ( część ludzi wydała realne pieniądze ...a teraz te galerie są balastem ..niektórym zajmują ponad 100 pól w mieście a pożytku dla gildii ni hu hu
Nie ma obecnie żadnych planów zmian w tym budynku.

el_licho napisał:
czy i kiedy dostaniemy informację o tym czy będzie ( jezeli tak to kiedy) nowy poziom gildii ( ponad 50)
Czy - informacja na ten temat już była. Będzie.
Kiedy - tego nie wiadomo.
 

DeletedUser971

Guest
Próbowałem FoE na paru systemach operacyjnych - na każdym zamula. Nie wiem jak na kompie stacjonarnym bo używam tylko lapków. Co do wieku sprzętu to też nie problem gdyż na starszym muliło , na nowym również. Rózne przeglądarki , rózny osprzęt, różny system operacyjny dalej ten sam problem. Jak już kiedyś pisałem na forum i jak ktoś kto zajmuje się pisaniem programów mi powiedział : - problem nie jest w sprzęcie tylko w kodzie gry, który zamiast odświeżać się automatycznie podczas grania , kumuluje wszystkie informacje ( ruchome obiekty itd. ) i doprowadza do wycieku pamięci oraz przeciążania procesora. Taki kod nie jest łatwo zmienić. Mnóstwo pracy, praktycznie pisanie gry od nowa - .
Tak jak każdy czekam na każdą aktualizację , niestety po aktualizacji zamula coraz bardziej, a walki w gvg to już całkiem porażka, im wyższa epoka tym bardziej muli.
Szkoda porzucać grę bo spędziło się na niej sporo czasu , oraz ciekawi co będzie dalej, nowe budynki, perły itd. Ale też szkoda sprzętu gdyż częste przegrzewanie procesora może doprowadzić do niemiłej awarii .
Pozostaje więc tylko zaglądać raz lub dwa dziennie i to nie zadługo, bo nawet dodatkowy wiatrak chłodzący nie pomaga,
no i czekać aż gra znów zacznie śmigać i oszczędzać nasz szprzęt a za czym idzie nasze kieszenie :).
Żeby tylko to nie nastąpiło jak już zamkną serwer :).
 

DeletedUser675

Guest
Nie sądzę żeby system operacyjny miał bezpośredni wpływ na grę.
To co ma największy wpływ to: przeglądarka, wersja flasha i ewentualnie karta graficzna.
Piszecie o swoich systemach, a nie piszecie jakiej przeglądarki używacie.
Dziwnym zbiegiem okoliczności zamulanie weszło razem z aktualizacją google chrome. Ale do dzisiaj Inno Games nie wydało żadnego oświadczenia w tej sprawie. Nie wiem czy oni nie testują gry na różnych przeglądarkach?
Wystarczyłby komunikat "Przepraszamy, ale taka a taka przeglądarka nie obsługuje FoE. Do grania potrzebna jest przeglądarka X, Y lub Z."
 

DeletedUser3255

Guest
Posuwasz się do insynuacji, które są obraźliwe i z całą pewnością nie będą tutaj tolerowane. Jeżeli znajdziesz konkretny dowód, że ktoś w firmie działa na Twoją niekorzyść w grze (jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało), to bardzo proszę się z nim do mnie zgłosić.
W przeciwnym wypadku proszę więcej czegoś takiego nie pisać.


Nie ma obecnie żadnych planów zmian w tym budynku.


Czy - informacja na ten temat już była. Będzie.
Kiedy - tego nie wiadomo.


Co do opdowiedzi na zapytanie o 50 poziom to przeszedłeś samego siebie ... taka informacja to brak informacji ...robicie realne szkody takim gildiom jak nasza .. i znów support :)

w firmie działa na moją szkodę ten kto nie daje : KONKRETNEJ informacji na temat galerii po 50 poziomie ... ten kto nie wprowadza rekompensat za te straty ...ten kto nie wprowadza zmian aby galerie cokolwiek dawały lub aby dało się je schować bez straty bezpowrotnej .... poszukaj kto to i ukaraj według uznania :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry