Ledwo działająca gra.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6174
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6174

Guest
Od dzisiejszego ranka gra chodzi mi jak po grudzie, ładuje się 2 minuty i cały czas się zawiesza podczas otwierania pereł, lub podczas anulowania misji. Tak samo jest na koncie w EJ i w epoce brązu gdzie miasto jest niemal puste. To samo mam na FF i Chromie, czyszczenie pamięci czy restart komputera nic nie daje. Wszystko śmiga mi jak należy, a FOE ledwo dycha. O co tutaj chodzi?
Ktoś poza mną też ma taki problem?
 

DeletedUser3372

Guest
mialem ten sam problem zmienilem przegladarke na Opere i wszystko dzialajak nalezy
 

demoniusz

Rycerz
na FF pomoglo wyczyszczenie ciasteczek, na chrome niestety nie (muli masakrycznie), zainstalowalem K-Meleon i pare dni dziala ok
Ostattnio jak na chrome zaczelo mulic odinstalowalem i zainstalowalem ponownie tez pomoglo, teraz mi sie nie chcialo. :mad:
 

DeletedUser15317

Guest
u mnie muli, ciężko wejść na mapy gvg i przechodzenie pomiędzy miastami wszystko od momentu wejścia 1,62 a do tego doszła wiecznie migajaca koperta wiadomości masakra
 

DeletedUser14970

Guest
Dziś mam tak że jak pisze na chacie to nie widać moich wpisów, dopiero po relogu. A koło 20 to gra w ogóle stoi. Gdzieś wejść to masakra.
 

DeletedUser8110

Guest
Update:
Chat faktycznie przez kilka chwil nie działał, ale już zostało to naprawione.

Co do mulenia gry - na Chrome problemy występują od ostatniej aktualizacji przeglądarki, więc chwilowo nie jest to najlepsza przeglądarka do gry w FoE. Problemy na innych przeglądarkach prosimy zgłaszać do Supportu.
 

DeletedUser675

Guest
Od dzisiejszego ranka gra chodzi mi jak po grudzie, ładuje się 2 minuty i cały czas się zawiesza podczas otwierania pereł, lub podczas anulowania misji. Tak samo jest na koncie w EJ i w epoce brązu gdzie miasto jest niemal puste. To samo mam na FF i Chromie, czyszczenie pamięci czy restart komputera nic nie daje. Wszystko śmiga mi jak należy, a FOE ledwo dycha. O co tutaj chodzi?
Ktoś poza mną też ma taki problem?

Tak. Ja mam tak i od dwóch tygodni nie mogę grać. Gra reaguje po 15 sekundach. Mogę oczywiście poklikać gdzie trzeba, a po 15 sekundach oglądać animację, jak się drzewa same budują. Raz na parę dni wchodzę i wydaję PR, ale z trudem. A support nawet nie odpowiada na wiadomości. Nawet żadne "tak znamy problem i niedługo zostanie naprawiony". Nic.
 

astrotaurus

Hrabia
Ja ostatnio działam głównie na małym, słabym netbooku to tam w ogóle jest droga przez mękę, ale nie zauważyłem żadnego spowolnienia.
Od wczoraj byłem na 3 przyzwoitych maszynach przez dość długi czas (sporo walk, motywacje itp) i nie narzekam. Owszem, jakieś rzadkie awarie/zachwiania flasha, chwilowy brak odpowiedzi przeglądarki, ale bez przesady.
A najśmieszniejsze, że na najlepszej maszynie gdzie nie mam problemu z utrzymaniem i obsługą jednocześnie 6 światów występuje ten problem z czatem o którym pisał qwpszeliga - moje posty się nie pojawiają, muszę odświeżać kartę.
 

Mikekun

Książę
siorprajs, to może pora naprawić ten błąd. Wiele osób korzysta z Chrome podczas przeglądania stron internetowych w tym ja. Nie rozumiem tutaj waszego toku myślenia że akurat ja muszę mieć gorszą jakość gry, bo wam nie chce się ustalić gdzie leży problem. Akurat jak gram na Brisgardzie, to gra działa w moim wypadku dość płynie. Choć jak jestem na becie, to mogę nawet pójść na dól i herbatę sobie zrobić bowiem nawet zebrać surowców nie mogę właściwie. Takie samo zachowanie jest w wypadku waszej najnowszej produkcji czyli Elvanaru.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser8110

Guest
Tak mi się jeszcze przypomniało - poleciłabym sprawdzić czy macie włączone przyspieszenie sprzętowe Flash Playera. Jakiś czas temu sporo Graczy je powyłączało... :)

@astrosaurus - zgłoś się do Supportu z informacją, na których konkretnie światach pojawia się problem z czatem proszę. :)
 

Mikekun

Książę
siorprajs, przyspieszenie sprzętowe jak się ma już wieloletni sprzęt nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Bowiem zbyt mocno obciążana grafika może spalić nam kartę graficzną aniżeli pomóc w płynności gry. Co innego osoby które mają sprzęt z najnowszą konfiguracją, one mogą sobie pozwolić na takie włączanie i wyłącznie przyspieszenia. Dodatkowo napisałaś że w FoE można wyłączyć przyspieszenie sprzętowe, otóż informuję ciebie że w wypadku FoE nie można wyłączyć przyspieszenia. Jest ono już na stałe włączone, bez możliwości konfiguracyjnych. Chyba że da się na nie wpłynąć poprzez inne gry ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser8110

Guest
Można wyłączyć przyspieszenie sprzętowe wtyczki Adobe Flash Player w ustawieniach wspomnianej wtyczki. :)
 

DeletedUser14352

Guest
Mi od wczoraj jak ruszyl event to strasznie muli gre.Wczoraj lalem sasiadow to z 50razy resetowalem gre przynajmniej
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Żeby 5 minut na mapę wchodzić, zobaczyć że teren już zdobyty?
Dziękuje, gratuluje!

Jeżeli PRZYSPIESZENIE SPRZĘTOWE zamula grę gratuluje jeszcze bardziej geniuszu po prostu, geniuszu! Bo jak przyspieszenie, spowalnia to geniusz porównujemy z ... tu rebus, im brzydsze słowo tym lepiej działające "przyspieszenie"
 

DeletedUser6174

Guest
No i mamy powtórkę z rozrywki, gra znowu ledwo zipie. Jak już w końcu się zaloguję i próbuje otworzyć perłe to gra się wiesza i to by było na tyle. Ciekawe za jaki czas ta gra stanie się całkowicie niegrywalna.
 

DeletedUser

Guest
No i mamy powtórkę z rozrywki, gra znowu ledwo zipie. Jak już w końcu się zaloguję i próbuje otworzyć perłe to gra się wiesza i to by było na tyle. Ciekawe za jaki czas ta gra stanie się całkowicie niegrywalna.

Zdaje się że już bliski koniec :(
walcząc z sąsiadami , wszystko się zawiesza , wtedy trzeba odświerzyć i dokończyć walkę

Ważne aby diaxy ze sklepu schodziły a jakość to będzie ;)
 

Auksacer

Wicehrabia
Mi wlasnie walkę w Epoce Jutra (PvP) wczytuje od 15 minut! I jeszcze wczytuje... zanim Support zacznie śpiewkę, że to wina neta, żeby wyczyścić ciasteczka itp. to pragnę przypomnieć, że już podczas eventu z Kolumbem wspominalem, iż to wlaśnie podczas eventów gra dziala mi nieporównywalnie gorzej (bylo tak z eventem Anvara, Kolumbem, teraz Halloween). Przez event z Anvarem serwery FoE padly i InnoGames zmienilo godzinę podsumowania GvG. Więc ja tylko zadam tu pytanie - ile można jeszcze ciągnąć te same blędy i wciąż nie robić z tym porządku? Jak niskim priorytetem dla IG jest wydajność gry?
 

DeletedUser4922

Guest
Witam.

Do tej pory czytałem te wszystkie komentarze co do mulenia i nie wiedziałem o co niektórym chodzi. Jednak od 2-3 dni to jest już przesada. Gra muli tak, że nie da sie w nią grac. Co 5-6 walk następuje zamulenie i trzeba grę odświeżać. Taka sama sytuacja jest przy motywowaniu, coś co zajmowało 2-3 minuty teraz zajmuje 7-9. Dziś natomiast wszystko poszło jeszcze krok dalej. Ustawiam sobie produkcję w domkach i . . . nic. Naklikałem się, a i tak w żadnym domku mi nic nie zadziało się i musiałem znów grę odświeżać. Po wysłaniu do kogoś wiadomości też nie widać jej wysłania tylko grę trzeba odświeżyć. Chyba wszyscy gracze nie mają problemu z komputerami lub przeglądarkami.
 

Auksacer

Wicehrabia
Do tej pory czytałem te wszystkie komentarze co do mulenia i nie wiedziałem o co niektórym chodzi. Jednak od 2-3 dni to jest już przesada. Gra muli tak, że nie da sie w nią grac.

Od poniedziałku jest event Halloween, więc to by wyjaśniało czemu od 2-3 dni FoE muli Ci bardziej niż zwykle. To jest właśnie to co pisałem wyżej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry