Lato 2016 w FoE - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15643

Guest
To tak, jak ktoś wcześniej narzekał, że nie przyda mu się żeński avatar :).
A nuż pojawi się zadanie "postaw trzy budynki z poprzedniej epoki". Będziesz miał jak znalazł, za free :).

no jasne! że też o tym nie pomyślałem! :)
ależ ze mnie bęcwał :shame:
 

DeletedUser16753

Guest
Witam :) Trafiłem już na pierwszy stoper, czyli zadanie z 24h produkcją :) Czy jeśli zbiorę budynki towarowe czyli koksownie, których produkcja trwa 24h to zaliczy mi zadanie, czy jednak muszę czekać do jutra na młotki? :) Swoją drogą, nie będę narzekał na event. Póki co wygrałem portret, trochę kasy, młotków, budynek mieszkalny i karawanseraj, ale są to nagrody praktycznie za darmo, więc czemu nie :)
 

DeletedUser15227

Guest
Witam :) Trafiłem już na pierwszy stoper, czyli zadanie z 24h produkcją :) Czy jeśli zbiorę budynki towarowe czyli koksownie, których produkcja trwa 24h to zaliczy mi zadanie, czy jednak muszę czekać do jutra na młotki? :) Swoją drogą, nie będę narzekał na event. Póki co wygrałem portret, trochę kasy, młotków, budynek mieszkalny i karawanseraj, ale są to nagrody praktycznie za darmo, więc czemu nie :)

Produkcja towarów nie zaliczy zadania. Musza to być "młotki" bądź 2pr z bazaru/boiska.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Naprawdę... bez przesady. Strzałka nie ma za zadanie kogokolwiek cieszyć, lecz spowodować że więcej osób weźmie udział w evencie.
Głupi ja, myślałem, że po to ona jest, po to jest, a tu taka niespodziewanka.

Tak naprawdę ewent to jest na początku w zadaniach, a nie w kasynie i strzałka powinna byc na portret Grevy.
 

DeletedUser6174

Guest
A nuż pojawi się zadanie "postaw trzy budynki z poprzedniej epoki". Będziesz miał jak znalazł, za free :).
To już wolę wygrać złoto/młotki i postawić 3 dekoracje za bezcen. Mało tego że zrobię zadanie to jeszcze zostanie mi kupa zaopatrzenia.
 

DeletedUser3551

Guest
10 x zakręciłem kołem wygrałem portret Boba oraz pięć paczek monet i cztery paczki młotków.
Oszukujecie nas. To nie losowanie nagród, to ściema.
 

DeletedUser7795

Guest
Ja tam trafiłem to co chciałem - kryjówkę łotrów :)
 

DeletedUser13596

Guest
Sekwencja że co 3 questy jest zadanie proudkcji 24h nie jest zachowana. Powinny być to zadania 4,8,12,16,20,24,28 i 32.
Była produkcja 24 na 4 i 8 zadaniu, ale 12 zadanie to zwiad prowincji zgodnie z kolejnością. Coś się przesunęło?
 

DeletedUser16762

Guest
Ja na swiecie D trafilem 2 sw wiedzy z rzedu a potem na E jeszcze bazar :D Na glownym oczywiscie mlotki i monety.....
 

bartekmod

Książę
a ktoś wie, dlaczego na kilku światach dostałem 4 drzewka z biletami wokół miasta, a na części tylko 3? zadania mam te same zrobione...
 

DeletedUser15227

Guest
a ktoś wie, dlaczego na kilku światach dostałem 4 drzewka z biletami wokół miasta, a na części tylko 3? zadania mam te same zrobione...

Na jednym musiałeś się zalogować przed rozpoczęciem eventu i nie dostałeś jednego biletu za pierwsze logowanie :)
 

bartekmod

Książę
tak trochę dziwne, biorąc pod uwagę że zalogowałem się na wszystkie 7 w ciągu 5 minut o tej samej porze... na pierwszym gdzie się logowałem (C) nie mam (załóżmy że było to przed eventem... raczej nie no ale ok), następnie na drugim i trzecim (B i A) na których się logowałem dostałem drzewko więcej, a potem logowałem się od czwartego do 7 świata (D-G) i znów nie dostałem..

jak to pierwsze logowanie dokładnie działa, czy datą graniczną jest północ? bo może akurat na A i B zalogowałem się jeszcze dnia poprzedniego 23:59 a na pozostałe już dnia dzisiejszego... taki ciąg zdarzeń ewentualnie mógł mieć miejsce :)
 

DeletedUser15227

Guest
tak trochę dziwne, biorąc pod uwagę że zalogowałem się na wszystkie 7 w ciągu 5 minut o tej samej porze... na pierwszym gdzie się logowałem (C) nie mam (załóżmy że było to przed eventem... raczej nie no ale ok), następnie na drugim i trzecim (B i A) na których się logowałem dostałem drzewko więcej, a potem logowałem się od czwartego do 7 świata (D-G) i znów nie dostałem..

jak to pierwsze logowanie dokładnie działa, czy datą graniczną jest północ? bo może akurat na A i B zalogowałem się jeszcze dnia poprzedniego 23:59 a na pozostałe już dnia dzisiejszego... taki ciąg zdarzeń ewentualnie mógł mieć miejsce :)

Mimo chęci nie jestem Tobie w stanie pomóc na forum. Jedynie co mogę poradzić to spróbuj podpytać w supporcie :D
 

bartekmod

Książę
Nie ma problemu, jeden kupon to też nie problem (w porównaniu to Graczy... cenzura cenzura pi pi pi, którzy odświeżają koło pełne Studni), po prostu mnie to zaciekawiło :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Sekwencja że co 3 questy jest zadanie proudkcji 24h nie jest zachowana. Powinny być to zadania 4,8,12,16,20,24,28 i 32.
Była produkcja 24 na 4 i 8 zadaniu, ale 12 zadanie to zwiad prowincji zgodnie z kolejnością. Coś się przesunęło?
OT i kolejna niespodziewnka :) 8 zadanie to 3 produkcje 24h wiec następne będzie 4?
czy datą graniczną jest północ
No to jest oczywiste.

Albowiem na studnie polujemy na światach "ewentowych" a na głównym na świątynie.
 

DeletedUser15848

Guest
Witajcie
Nagrody na kole fortuny są w kółkach, zielonych i w innych kolorach, niektóre "kompletne", inne składające się np tylko z trzech lub dwóch ćwiartek. O co to chodzi?
 

DeletedUser15227

Guest
Witajcie
Nagrody na kole fortuny są w kółkach, zielonych i w innych kolorach, niektóre "kompletne", inne składające się np tylko z trzech lub dwóch ćwiartek. O co to chodzi?

Każda ćwiartka to jedna sztuka danej nagrody. Czyli możesz zdobyć na kole powiedzmy 4 Świątynie Wiedzy, pózniej już nie będzie można ich wygrać (chyba, że ktoś odświeży koło z nagrodami).
 

DeletedUser16730

Guest
To moje pierwsze koło więc sorki za pytanie lajkonika, ale z tego co czytam rozumiem, że jeśli odpadnie jakaś nagroda to koło nie zatrzyma się na pustym polu. Inaczej ujmując nie można wygrać nic?
 

DeletedUser14757

Guest
Już teraz uważam event za udany. 15 kręceń -> 4 świątynie :)
 

DeletedUser16092

Guest
To moje pierwsze koło więc sorki za pytanie lajkonika, ale z tego co czytam rozumiem, że jeśli odpadnie jakaś nagroda to koło nie zatrzyma się na pustym polu. Inaczej ujmując nie można wygrać nic?
Wtedy pojawia się strzałka pokazująca następną nagrodę. Gdy koło się zatrzyma na pustym polu to dostajesz następną nagrodę.
 
Do góry