Lagoonia, Kartuga

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser314

Guest
Inno planuje może wskrzesić coś opartego na tych grach czy nie? ;d
 

DeletedUser9101

Guest
chętnie bym coś takiego zobaczył, a jeszcze lepiej-z mechaniką podobną do genialnych bitew morskich ACIII i ACIV
 

DeletedUser14

Guest
Nasza Firma pierw chce wydać Tribal Wars 2, a później inne tytuły ;)

Kartuga i Lagoonia, już nigdy nie powrócą do świata żywych;P
 

DeletedUser625

Guest
Nasza Firma pierw chce wydać Tribal Wars 2, a później inne tytuły ;)

Kartuga i Lagoonia, już nigdy nie powrócą do świata żywych;P

Lagoonia to rozumiem bo nie cieszyła się zbytnim zainteresowaniem. Ale Kartugą pamięta bardzo dużo osób się zainteresowało jednakże z jakiegoś powodu nie mieli nawet szansy jej przetestować.
 

DeletedUser14

Guest
Jakiś powód był i obu gier już nie ma, więc czekajmy na nowe gry, które na pewno będą lepsze od powyższych gier.
 

DeletedUser9101

Guest
Myślę, że inno mogłoby się zastanowić nad grami pirackimi. W tej tematyce na rynku jest tylko PirateStorm i Seafight, oba słabe pod wieloma względami. Inno mogłoby się wstrzelić w lukę.
 

DeletedUser14

Guest
Tylko, czy taka tematyka rzuci na kolana?? Nie wydaje mi się, aby Innogames wróciło do tej tematyki;(
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ja powiem, że chętnie zagrałbym w grę o takiej tematyce. Przyznam, że takich gier zawartych w świecie statków i piratów po prostu brakuje w internecie. Może to będzie dobry ruch ze strony Inno? :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9101

Guest
No i właśnie. Świetna sprzedaż AC4, Piraci z Karaibów... Piraci są w modzie Damianku, wszystkie ręce na pokład i nic nie poradzisz. To byłby dobry pomysł.
 

DeletedUser314

Guest
Kartuga miała walnięta system expienia itd, przez co nie zbyt dało się w nią grać, ale sam silnik itd moim zdaniem był bardzo dobre
 

DeletedUser625

Guest
Za dużo tych nowych gier ostatnio. To tylko oznacza, że stare będą dużo wolniej się rozwijać.
 

DeletedUser14

Guest
@Guanabana nie wiem skąd masz takie nowiny, że gdy jest nowa gra, to starsze się wolniej rozwijają?
 

DeletedUser

Guest
W każdym bądź razie na e-mail nic nie przyszło do mnie po rejestracji. Ale raczej i tak niespecjalnie mi się to widzi...
 

DeletedUser14

Guest
Nic nie przyjdzie, dopiero, gdy beta się zacznie, wszyscy dostaniemy informacje ;)
Czeka nas wiadomość odnośnie Tribal Wars 2 oraz Rising Generals.
Nie będziemy się nudzić w Wakacje 2014 ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
@Guanabana nie wiem skąd masz takie nowiny, że gdy jest nowa gra, to starsze się wolniej rozwijają?

Oczywiście o ile nie zatrudnią więcej osób i będzie ich dalej tyle samo i więcej gier do obsłużenia to chyba logiczne, że wolniej będą rozwijać :)
 

DeletedUser8110

Guest
Oczywiście o ile nie zatrudnią więcej osób i będzie ich dalej tyle samo i więcej gier do obsłużenia to chyba logiczne, że wolniej będą rozwijać :)

Nie powinieneś się tym martwić, zakładka 'Praca' na stronie InnoGames jest ciągle wypełniana nowymi ofertami :)
 

DeletedUser9456

Guest
Mam tylko nadzieje, że Innogames nie pójdzie w ślady Ogame jeśli wiecie o co kamman.
 
Do góry