Łączenie sąsiedztw.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7275
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7275

Guest
Witam,

Na wstępie od razu do rzeczy:

Jest gracz X (kolega mój), któremu nie podoba się ilość graczy w sąsiedztwie bo najzwyczajniej jest ich bardzo mało. Około 37-miu. (wcale mu się nie dziwie)

Gracz ten jest bardzo poirytowany, że koledzy w nawet w jego Gildii mają większe sąsiedztwa i on nie ma wpływu na to że non stop traci w rankingu, przez to że ma mniej możliwości do ataku. "X" jest bardzo aktywny i chce się rozwijać i walczyć. Jednak uważa to za wielką niesprawiedliwość, że traci do innych punkty nie ze swojej winy.

I tu moje pytanie i wątpliwość.

Czy support ma jakikolwiek wpływ i czy może zrobić cokolwiek w sprawie wielkości sąsiedztwa, jeśli "x" napisze bezpośrednio do supportu?

Pytanie zadaje w czyimś imieniu, dlatego że sam jestem ciekawy czy takie pisanie reklamacji w tej sprawie ma jakąkolwiek kontynuację. (bez urazy dla Obsługi już tłumaczę :D ).

Wiem że może być tak, że support przekaże (lub nie) ten głos dalej i taka kolejna reklamacja ( w sensie "x" nie będzie pewnie pierwszym który w tej sprawie pisał) będzie miała sens, bo:

a) developerzy coś z tym zrobią np. globalnie i powiedzmy ten głos zmobilizuje developerów bardziej do szybszego rozwiązanie tego rażącego problemu w sensie globalnym.

b)Równocześnie może jest tak, że sam Support nie będzie wstanie nic zdziałać "od ręki" bo nie ma na to wpływu w takim wymiarze. Bo np. nie pozwala na to mechanika gry, a powiedzmy np. że support nie ma takich kompetencji.

To są moje wątpliwości i prosiłbym o odpowiedź i komentarz "starszych" "kumatych" graczy i oczywiście poczytać odpowiedź/ komentarz kogoś z administracji było by szalenia miło :D

miłego plądrowania
skorpio
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Atli

Hrabia
Nie ma sensu pisać do supportu, łączenie sąsiedztw odbywa się wyłącznie automatycznie.
 

DeletedUser8

Guest
Skrypt łączący sąsiedztwa jest co jakiś czas poprawiany i ulepszany, niestety, nadal jest to tylko program i niektóre sąsiedztwa po prostu nie mogą znaleźć "pary" dla siebie. My jako support nie możemy nikogo przenieść ani na siłę połączyć sąsiedztw, byłoby to zresztą nie fair względem innych graczy, których sąsiedztwa są dopasowywane i łączone systemowo.
Pojedyncza skarga gracza nie zostanie na pewno przekazana developerom, natomiast ogólne niezadowolenie społeczności graczy jest przez nas zauważane (i tak, rozumiemy skąd się bierze), a co za tym idzie, firma zdaje sobie z niego sprawę (szczególnie kiedy podobne głosy napływają z wielu różnych wersji językowych, system jest wszędzie ten sam), dlatego poprawki do łączenia wciąż są wprowadzane, by działało ono lepiej.

Pozdrawiam
Danifae
 

DeletedUser7275

Guest
Skrypt łączący sąsiedztwa jest co jakiś czas poprawiany i ulepszany, niestety, nadal jest to tylko program i niektóre sąsiedztwa po prostu nie mogą znaleźć "pary" dla siebie. My jako support nie możemy nikogo przenieść ani na siłę połączyć sąsiedztw, byłoby to zresztą nie fair względem innych graczy, których sąsiedztwa są dopasowywane i łączone systemowo.
Pojedyncza skarga gracza nie zostanie na pewno przekazana developerom, natomiast ogólne niezadowolenie społeczności graczy jest przez nas zauważane (i tak, rozumiemy skąd się bierze), a co za tym idzie, firma zdaje sobie z niego sprawę (szczególnie kiedy podobne głosy napływają z wielu różnych wersji językowych, system jest wszędzie ten sam), dlatego poprawki do łączenia wciąż są wprowadzane, by działało ono lepiej.

Pozdrawiam
Danifae

Cała wypowiedź zaspokoiła moją Ciekawość. Dzięki za info i pozdrawiam.

Temat do zamknięcia

skorpio
 
Status
Zamknięty.
Do góry