Łączenie sąsiedztw

  • Rozpoczynający wątek Kaczyński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
taka moja uwaga: laczenie sasiedztw jest moze i dobrze rozwiazane, ale za to usuwanie sasiadow jest do D.U. ..Y , jeden z sasiadow co nie gra od miesiaca wciaz istnieje tylko zniknal z dolnego paska... na bank nie gra od miesiaca lub dluzej i na pewno tez sie nie loguje.... czyzby nie usuwaja graczy, bo boja sie zobaczyc ile osob naprawde gra w ta gre?!

>>>Nie omijać filtra wulgaryzmów! - Bryfft
 

DeletedUser1724

Guest
Znów o sąsiadach :D Faktycznie było pisane, że po 30 dniach nieaktywności konto jest kasowane, lecz to już chyba kolejny przypadek podany na tym forum, że tak nie jest, a tylko Ci nieaktywni są ukrywaniu :D

Temat pewnie zostanie szybko zamknięty przez Bryfft-a :D No chyba, że zrobimy znów awanturę tak jak z PA hehehe ^^
 

DeletedUser4823

Guest
U mnie jest jedno skasowane konto. Został sam ratusz, konto zniknęło z paska, gość się zalogował i znów wisi takie puste miasto. Przydaje się tylko, żeby zarobić te 240 punktów do rankingu PvP.
 

DeletedUser

Guest
No to zacznijmy awanture!!! Dla mnie moze grac w ta gre 2000 byle to faktycznie byly jakies osoby, a nie duchy...
 

DeletedUser3122

Guest
Jak przez ponad miesiac nie mialem internetu to musialem niedawno zaczac od nowa.Wiec kasuja konta.

- - - Zaktualizowano - - -

bez diamkow na start:(
 
Do góry