[Inne] Kupowanie PR za młotki

Czy dodać opcje kupna pr za młotki?

  • Tak.

    Głosy: 6 60,0%
  • Tak, ale zbalansować sprawiedliwie koszta kupna

    Głosy: 3 30,0%
  • Nie, bo nie

    Głosy: 1 10,0%
  • Nie mam problemu z młotkami.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Przy dyskusji o nowym rankingu, zaczęłam się zastanawiać dlaczego nie ma kupowania pr za młotki.
Opcja kupowania za złoto jest od początku, młotki zostały pominięte, o ile na początku jest spory problem z produkcją tych dóbr (złoto, młotki) to z biegiem czasu pomnażają się one niesamowicie.
Ile widzieliście miast które od 2 lat z produkcji młotkowej mają 1 budynek? A to wszystko dlatego że nie ma co z nimi robić. Za to ilość domków w miastach jest czasami nie do ogarnięcia, a wszystko dlatego ze gracze złoto przetopią, więc mając sporo miejsca inwestują w rozwój.

Po zmianach rankingowych, wyprodukowane młotki i złoto nie będą się wliczać w ranking, młotki wten stracą kompletnie na wartości, będą zalegającym towarem, jak u niektórych medale. Pamiętajmy że jeżeli wydamy złoto na pr, to możemy kupić towar na rynku i go dać do skarbca + do rankingu, możemy kupić pr i dać go w perłę, lvl up + do rankingu, do tego złoto (jak i młotki) wliczają sie w produkcje towarów i żołnierzy, walcząc i używając towarów mamy + do rankingu, do tego dochodzą budowle, jednak te mają balans za jedną płacimy więcej młotków za inną złota. Porównując więc potencjał złota z młotkami, widać że brakuje nam opcji, a w okienku dorabia się nam kkkkkk.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Tego to się nie spodziewałem(że nawet Natalia złą ankietę stworzy)! :D
Każdy pomysł musi mieć tak stworzoną ankietę by była jednokrotnego wyboru, by ktoś nie głosował bezsensownie - np. odpowiedź 1 i 3 lub 4
 

DeletedUser

Guest
lol - GLOSUJE NA TAK ... ALE MAM DO MODOW JEDNO ZASTRZEZENIE!!!

kiedy JA napisalem podobny pomysl reakcja modow bylo zamkniecie tematu pod pretekstem " nie tojuz bylo milion razy i nigdy wprowadzone nie bedzie...."
a teraz co? Kobieta pisze posta i odrazu nikt nic nie robi? gdzie tu sprawiedliwosc!!!
 

DeletedUser15149

Guest
Jestem na tak.
System wymiany zasobów jest w ogóle dosyć ubogi w FoE. Powinno być dopuszczone kupowanie PRów nie tylko za złoto, czy tak jak postuluje Natalia, za młotki, ale też za medale. W drugą stronę, powinna być opcja kupna medali za młotki i złoto - wiem, wiem, starzy wyjadacze mnie skrytykują, bo im medale zalegają, ale mnie np, medali brakuje, a ich zdobywanie jest bardzo, bardzo powolne. A rozszerzenie terenu samo się nie zdobędzie. Myślę, że gracze w środkowych epokach mają podobnie.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tego to się nie spodziewałem(że nawet Natalia złą ankietę stworzy)! :D
Każdy pomysł musi mieć tak stworzoną ankietę by była jednokrotnego wyboru, by ktoś nie głosował bezsensownie - np. odpowiedź 1 i 3 lub 4

W zasadach nie ma takiego zapisu, dałam 2 opcje do wyboru, jak ktoś zagłosuje na tak i tak z zbalansowaniem lub nie, nie nie mam problemu to wszystko jasne. Jak ktoś zagłosuje na tak i nie jakiekolwiek, to znaczy ze mu obojętne.
Dodatkowo jest publiczna.

Nie widzę problemu więc jak i bezsensu.

ale też za medale
Nie chciałam dodać opcji za medale, bo wiem ze coś jest w planach z ich wydawaniem.
Ale również dla tego ze medale mają swój osobny wpływ na rozwój, nie są porównywalne ze złotem, ani z młotkami, a mi zależało na dosłownie równości.

Sądzę ze medale będą zmieniać się w losowy plan lub coś takiego bo mało inno opcji zostaje.


//PablooS
Nie przeczytałaś uważnie zasad :)
1. W zasadach widnieje, że są jeszcze zasady poszczególnych działów.
2. Jeden z postów przypiętego tematu w dziale to ten, masz tam konkretnie czego nie znasz :)


Bo nie zjechałam w dół, zasady sa wynumerowane ;)
A po za tym, ankiety powinny być, to nie rozkaz ^^
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14685

Guest
Rowniez jestem za tym pomyslem, poniewaz jesli w nowym rankingu mlotki nie beda liczyc sie do rankingu, to nawet posiadanie kilku miliardow mlotkow nic nie da :)
 

DeletedUser11629

Guest
Za. A idac za pomyslem Arnau - moze za mlotki daloby sie kupic chociaz medale, dla graczy posrodku drzewka techno byloby to zbawienie. A skoro jest w planach wykorzystanie medali, to i gracze z wyzszych epok nie powinni wtedy narzekac...
 

DeletedUser14685

Guest
Za. A idac za pomyslem Arnau - moze za mlotki daloby sie kupic chociaz medale, dla graczy posrodku drzewka techno byloby to zbawienie. A skoro jest w planach wykorzystanie medali, to i gracze z wyzszych epok nie powinni wtedy narzekac...

Pomysl bardzo dobry, ale niektorzy chyba nawet nie beda musieli kupowac medali za mlotki, bo maja wystarczajaco duzo medali :)
 

DeletedUser11629

Guest
PR-ow za zloto tez nie trzeba kupowac, ale mozna ;) Byloby to jakies zrownowazenie tych dwoch walut w grze, chociaz zalozycielce tematu na pewno nie przypadnie do gustu ;)
 

Auksacer

Wicehrabia
Jak przeczytałem temat to se pomyślałem "ktoś z choinki się urwał, przecież pewnie było już wiele takich tematów i wiadomo, że IG na to nie pójdzie, bo za duże ułatwienie by było". W sumie wciąż wydaje mi się to zbyt dużym ułatwieniem;) Jednak czytając argumentacje tego pomysłu dostrzegłem w nim jakiś sens w świetle nadchodzącej zmiany rankingu, więc co mi tam - dam TAK.

lol - GLOSUJE NA TAK ... ALE MAM DO MODOW JEDNO ZASTRZEZENIE!!!

kiedy JA napisalem podobny pomysl reakcja modow bylo zamkniecie tematu pod pretekstem " nie tojuz bylo milion razy i nigdy wprowadzone nie bedzie...."
a teraz co? Kobieta pisze posta i odrazu nikt nic nie robi? gdzie tu sprawiedliwosc!!!

Ale teraz faktycznie sytuacja trochę się zmieni przez nową punktację w rankingu i pomysł nie wydaje się taki zły.

Tak czy siak wątpię, żeby IG wprowadziło taką wymianę, pewnie wymyśli coś innego.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tak czy siak wątpię, żeby IG wprowadziło taką wymianę, pewnie wymyśli coś innego.

Ja w ogóle wątpię że IG wprowadza pomysły w życie, czasami mam wrażenie że są to 3 na rok a reszta jakieś ich widzi mi się, a my czekamy z listą kilkudziesięciu stron, do tego inne kraje, co daje nam pewnie wiele zer po liczbie z przodu.

To taka dygresja, bo naprawdę, wprowadzono coś co omawialiśmy? (W czasie powiedzmy 5 ostatnich aktualizacji)
 

DeletedUser9022

Guest
Pomysł wydaje się dobry, ale większość graczy ma problem z mlotkami maja ich po prostu za malo. Opcja kupowania pr za mlotki byłaby prrzydatna tylko małej liczbie graczy, którzy maja kilkadziesiat lub kilkaset milionów płotków. Co za tym idzie zwiekszyłaby się tylko różnica między najlepszymi graczami a cała reszta.
 

DeletedUser14685

Guest
Pomysł wydaje się dobry, ale większość graczy ma problem z mlotkami maja ich po prostu za malo.

W dyskusji o zmianach w rankingu duzo sie mowilo o tym, ze monety i mlotki nie beda sie teraz liczyc do rankingu. Sporo graczy napisalo, ze maja nadmiar mlotkow, a jesli nie beda sie one teraz punktowane do rankingu to nie bedzie ich jak wydac :)
Mi zawsze sie wydawalo, ze problemy z mlotkami sa do momentu, gdy postawisz latarnie... przynajmiej ja tak mialem :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Pomysł wydaje się dobry, ale większość graczy ma problem z mlotkami maja ich po prostu za malo. Opcja kupowania pr za mlotki byłaby prrzydatna tylko małej liczbie graczy, którzy maja kilkadziesiat lub kilkaset milionów płotków. Co za tym idzie zwiekszyłaby się tylko różnica między najlepszymi graczami a cała reszta.
To nie ma znaczenia,
ja mam mało monet wiec produkuje monety,
ty masz mało młotków produkujesz młotki, ba te jest prościej naprodukować masz opcje walenia co 5 min produkcji.
 

DeletedUser11629

Guest
To nie ma znaczenia,
ja mam mało monet wiec produkuje monety,
ty masz mało młotków produkujesz młotki, ba te jest prościej naprodukować masz opcje walenia co 5 min produkcji.
I 2 perly boostujace produkcje mlotkow, a do monet jest tylko 1.
 

DeletedUser10716

Guest
moim zdaniem młotków jest w grze mało :D w stosunku do monet ... :) kiedyś to zrozumiecie :)
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem młotków jest w grze mało :D w stosunku do monet ... :) kiedyś to zrozumiecie :)

e9c89d34-cdc9-47ca-8049-4d8ca7bb5417
Bez tytułu.jpg
 

Załączniki

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    112,8 KB · Wyświetlenia: 5
Do góry