[Komunikacja] Który gracz był aktywny a który nie???

TAK czy NIE


  • W sumie głosujących
    18

riko17526

Wicehrabia
Jeeżeli zapraszamy ludzi do gildii którzy nie mają gildii (w rankingu ) to nie wiemy kto jest aktywny a kto nie.
Wyglądało by to tak że koła gracza była by ikona koloru zielonego lub szarego.
Zielony- gracz był zalogowany mniej niż 5 dni temu
Szary 5+
 

DeletedUser10277

Guest
Jestem na nie. Jeżeli chcesz kogoś żeby dołączył do twojej gildii, a nie wiesz czy jest aktywny to napisz do niego wiadomość. Oszczędzisz w ten sposób slot na zaproszenie. Jeżeli nie odpisze to albo nie jest zainteresowany, albo nie aktywny, a taka osoba i tak by nie skorzystała z twojego zaproszenia i tylko blokowała by slot.
 

chudya

Hrabia
Jestem na nie. Jeżeli chcesz kogoś żeby dołączył do twojej gildii, a nie wiesz czy jest aktywny to napisz do niego wiadomość. Oszczędzisz w ten sposób slot na zaproszenie. Jeżeli nie odpisze to albo nie jest zainteresowany, albo nie aktywny, a taka osoba i tak by nie skorzystała z twojego zaproszenia i tylko blokowała by slot.

Mała poprawka, jeżeli nie odpisze (nie mam na myśli nieaktywnego) to oznacza brak kultury osobistej. Nie zdarzyło mi się żebym komuś nie odpisał na JAKIKOLWIEK post.
Z resztą wypowiedzi 100% zgadzam się.
 

DeletedUser11650

Guest
Oszczędzi czas a z resztą osoba ta może kłamać wiec jestem na TAK...
 

DeletedUser

Guest
Nie.
Jak mozna zapraszac do Gildii osoby z ranku chociazby, "z lapanki" o ktorych nic sie nie wie?
 

Mikekun

Książę
Nie, sądzę że przygotowują szarki kwadracik pod coś innego. Chociaż faktycznie mogliby pokazywać kto był aktywny i ile minut temu. Zawsze pomaga w wyciąganiu konsekwencji jeśli chodzi o aktywność w gildii.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser8110

Guest
Przez długi czas byłam rekruterem w jednej z Gildii na E i nie wyobrażam sobie jak można tak po prostu wysłać zaproszenie do Gildii komuś, kogo nick zobaczę w rankingu ;)
Naprawdę prościej napisać do kogoś PW i poczekać na odpowiedź, niż liczyć na to, że zaakceptuje losowo wysłane zaproszenie :)
 
Do góry