[Perły Architektury] Kto skończył poziom perły

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 14 77,8%
  • Nie.

    Głosy: 3 16,7%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 1 5,6%

  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser7795

Guest
Witam,
zgłaszam pomysł abyśmy mogli sprawdzić kto nam skończył poziom perły. Obecnie trzeba pisać do supportu aby się tego dowiedzieć. Dzięki temu będziemy mogli chociaż upomnieć takiego gracza aby więcej tego nie robił, bo mamy przez niego straty.

pozdrawiam
Mateusz
 

DeletedUser7795

Guest
Gdybym miał możliwość podglądu to bym chociaż wyrzucił ze znajomych takiego pomagiera.
 

astrotaurus

Hrabia
Ludziom i tak się rzuciły na mózg punkty i kończenie Pereł.
Jestem przeciw!

U mnie wolno dokładać bez ograniczeń i kończyć w dowolnym momencie (nawet na moim głównym A gdzie jestem w top 100)

Z drugiej strony byłoby dobrze mieć taką informację.... bo tak:
wrzucam u sąsiada parę punktów w Perłę (życzenia znajomych i gildian respektuję, życzenia sąsiadów mam w nosie) i zarabiam na tym conieco. Sąsiad się zapluwa ze złości, wypisuje wyzwiska itp. normalnie jak to czubek punktowo-Perłowy, wszyscy to znamy.
Potem sąsiad się mści - napada moje miasto (wcześniej tego nie robił), w gorszym dla mnie czasie kiedy mam możliwośc np tylko 5 czy 6 zbiorów w tygodniu plądruje mi ciekawe obiekty, w lepszym dla mnie czasie ma szansę załapać sie max na 1 PR z Laboratorium, a najczęściej wcale.
Potem ja znowu przeglądam jego Perły i widzę np. 1 PR do skończenia któregoś tam lvl Przylądka. No to ja myk ten punkcik i sąsiad ma 45 w plecy.
No i właśnie wtedy sam go powiadamiam. Gdyby pomysł Autora wprowadzić w życie nie musiałbym powiadamiać. :p
 
Do góry