[Komunikacja] kto jest w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18253
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18253

Guest
Mi brakuje oznaczenia jaka osoba z gildii jest w grze . Myślę że byłaby lepsza komunikacja w gildii gdyby było wiadomo czy jest do kogo pisać lub prosić o pomoc np. Mogłaby by być jakaś świecąca kropka przy osobie w pasku gildii.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Genialny pomysł, aż dziw bierze, ze jeszcze nikt na to nie wpadł, a było tu wielu genialnych pomysłodawców.

Tyle lat ma gra a programiści nie potrafią zrobić takiej prostej rzeczy:



Pełen szacun na dzielni.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Komunikacja w gildii jest uzależniona od organizacji wiadomości i jakości gildii. Nie mam potrzeby pisać do konkretnej osoby. Potrzebuję pomocy, proszę o nią w odpowiednim wątku. Kto jest akurat online, to pomoże.
Bardzo brakuje mi ankiety z możliwością zaznaczenia NIE. :p
 

DeletedUser19739

Guest
Jestem na tak
https://zapodaj.net/31d98adeb7f24.png.html
31d98adeb7f24.png.html
 

DeletedUser18282

Guest
Nie jestem pewien, a strona www nie chce mi logować gry. I don't know why. Może innoma problemy. Ale w wersji przeglądarkowej jak wejdziesz na spis członków to masz kto jest obecnie online, kto offline i ile czasu jest offline.
 

DeletedUser18282

Guest
Myślisz, że jak wtrącisz jedno zdanie po angielsku, to jesteś fajniejszy?

Oczywiście :p Żarcik. Sorka ale po prostu tak często rozmawiam po angielsku, że czasami gubię polskie słowa, a bardziej mówię po angielsku. Kto często używa angielskiego wie co mam na myśli :)

Co do opcji chyba, tylko założyciel widzi kto był zalogowany. Bo w obecnej gildii tego nie widzę. Albo usunięta opcja bo kiedyś było. I tak jestem na TAK :) Niech autor założy ankietę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry