[Walki] Kradzież takiej ilości dóbr ile wyprodukował dany budynek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4257
  • Data rozpoczęcia

dobry pomysł?

  • tak

    Głosy: 3 21,4%
  • nie

    Głosy: 11 78,6%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser4257

Guest
Witam!
Parę minut temu załatwiłem armię obronną sąsiada i chciałem mu splądrować monety. No to rzucam się na dom oszalowany i plądruję mu 240 monet (czyli tyle ile produkuje ten dom kiedy obywatele są ZADOWOLENI) lecz stan miasta wskazuje jakby obywatele tegoż miasta byli po dwakroć ZACHWYCENI. Dlatego moim pomysłem jest to aby za każdym splądrowaniem dostawał tyle ile ten budynek rzeczywiście wyprodukował ( 50% w przypadku wściekłości, 100% w przypadku zadowolenia, 120% w przypadku zachwytu). Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser4259

Guest
a przemówi do Ciebie argument: "bo taK"?
- bo juz się przyzwyczaiłem, że jest tak, jak jest?

a tak poważniej: może i masz rację, chciałbym splądrować budynek, który jest usatysfakcjonowany, ba - nawet ten zmotywowany!
ale z drugiej strony nie chciałbym plądrować strajkujących młotków :(
- więc niech zostanie jak jest :)
 

HuanMing

Książę
I dodajmy jeszcze bonus za nasze zadowolenie, i jeszcze jeden za morale wojska!

A tak serio, jestem na nie. Brak dodatkowych monet od zachwytu mozna latwo uzasadnic. Dzielna ludnosc uchowala przed najezdzca.

Nie badzmy juz tacy chciwi....
 

Mikekun

Książę
Mocne stanowcze "Nie" dla takiego pomysłu bowiem istnieje możliwość że po zmianie takiego stanu rzeczy twórcy pójdą jeszcze dalej i zaczną np dodawać możliwość splądrowania zapasu monet i zaopatrzenia :)

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser625

Guest
Że niby z tego co mamy już zebrane w magazynie Mikekun? Jeśli to masz na myśli to szczerze wątpię.
 

DeletedUser5506

Guest
Niezbyt przemawiający argument. Może napiszesz dlaczego? Co w moim pomyśle jest złego?
Napisz.

Sam masz problemy z argumentajca zdania a od innych wymagasz... ;P

Że niby z tego co mamy już zebrane w magazynie Mikekun? Jeśli to masz na myśli to szczerze wątpię.

O to mu chodzilo ale skad takie wnioski wyciagnal to tego sie nie dowiemy... Swoj swiat swoje kredki ^^


Co do tematu, tez kiedys mnie zastanawialo czemu tak nie ma jak zaproponowales, ale jednak bylo by zbyt pieknie dlatego jedyne co oplaca sie krasc to towary ;d
NIE
 

DeletedUser13723

Guest
Witaj nie dawno wrzuciłem pomysł dotyczący zmiany koloru ikonek skończonej produkcji wrzuciłem go nie tyle dla siebie co dla innych którzy mają problemy ze wzrokiem oraz tych którzy mają słaby sprzęt napisałeś mi tak "Jestem na nie, nie chcę żeby nad moim miastem latały jaskrawe ikonki, mnie to by bardzo rozpraszało" uważam że to też jest mało merytoryczna wypowiedz,więc nie czepiaj się innych.
A co do Twojego pomysłu to mógł bym się z nim zgodzić jeśli była by to opcja zemsty za plądrowanie ale musiał byś rozwinąć temat,w tej chwili jestem na NIE.
Bez urazy:)
 

DeletedUser4257

Guest
Witaj nie dawno wrzuciłem pomysł dotyczący zmiany koloru ikonek skończonej produkcji wrzuciłem go nie tyle dla siebie co dla innych którzy mają problemy ze wzrokiem oraz tych którzy mają słaby sprzęt napisałeś mi tak "Jestem na nie, nie chcę żeby nad moim miastem latały jaskrawe ikonki, mnie to by bardzo rozpraszało" uważam że to też jest mało merytoryczna wypowiedz,więc nie czepiaj się innych.
A co do Twojego pomysłu to mógł bym się z nim zgodzić jeśli była by to opcja zemsty za plądrowanie ale musiał byś rozwinąć temat,w tej chwili jestem na NIE.
Bez urazy:)

Żadne bez urazy. Forum to służy do przedstawiania i komentowania pomysłów i gdybym czuł się urażony za powyższe głosy na NIE to byłbym zwyczajnym gburem.
 
Do góry