kradzież konta

Status
Zamknięty.

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Prosimy o skontaktowanie się z supportem.
Hasło do konta zapewne w takiej sytuacji zostało zmienione, jednakże można się skontaktować również poprzez wysłanie maila na
foe-pl@support.innogames.com najlepiej z maila, na które zostało założone konto:

1613139104148.png
 
Przepraszam, nie o to mi chodziło. Mi nikt konta nie ukradł (na razie). Takie moje rozważania - co wtedy? Czy da się cofnąć szkody i odzyskać konto? Bo dla mnie to nie jest wcale takie oczywiste. Po prostu ciekawi mnie, czy firma ma zabezpieczenie na takie wypadki.

[edit]

(...) najlepiej z maila, na które zostało założone konto:

Zaraz... to jak podczas kilkuletniego grania zmieniłem meila w profilu, to klops?
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
jest też coś takiego jak ip i wiele innych metod lokalizacji, więc spokojnie support dojdzie czy to jest ,,twoje konto,, ;) wystarczy przeprowadzenie wywiadu
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Wszystko zależy od sytuacji.
Część akcji da się cofnąć, części się nie da. Jeszcze kwestia tego jak szybko ktoś się zgłosi po włamaniu na jego konto.

Z naszej strony są zabezpieczenia, by nikt niepowołany nie zalogował się na dowolne konto.
Inną kwestią jest odpowiednie zabezpieczenie konta i danych do logowania przez użytkowników.
 

mastika

Wicehrabia
@Marentis , zapewne coś w rodzaju zabezpieczania dziennego backupu z X dni przez konkretny okres czasu, dlatego Zyleta wspomniał o szybkości zgłoszenia. Jestem bardziej niż pewien, że Inno ma bardzo konkretne procedury bezpieczeństwa, tylko z oczywistych względów się nimi nie chwali :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Kradzież konta może mieć nawet konsekwencje prawne, jednak my nie jesteśmy stroną sprawy a jedynie możemy dać informacji jakie posiadamy odpowiednim organom ścigania. Kradzież konta jest jak najbardziej poważnym zagadnieniem.

Jednak sytuacja poważna, nie znaczy że bierzemy odpowiedzialność za kradzież i oddajemy wszystko czego gracz nie dopilnował. Są procedury, staramy się oddać jak najwięcej co czasami widać i słychać od osób wracających do gry po takiej przygodzie.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Konsekwencje prawne to chyba tylko jak ktoś wydał 1000 zł na diamenty :)
Każda kradzież może być ścigana. Można ją zgłosić na policji. Nawet jak ukradziono nam chusteczki.
Tylko to czy oni podejmą działania w sprawie to ich decyzja.

Konto w grze pewnie wiąże się z cyber przestępczością. Już nie chce wnikać w prawo i działanie. Tylko zaznaczam że nie jest tak z kradzieżą kont że nic nie robimy, jak i nikt się tym nie zajmuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry