Kosmiczny transporter

Status
Zamknięty.

Ragnar Lodbrok1

Szlachcic zagrodowy
Witam chciałbym się dowiedzieć czy kosmiczny transporter warto postawić? Jak już postawić to w jakiej epoce najwczesniej?
 

Devine111

Baron
Jeden rabin powie tak drugi powie nie. Dla mnie nie warto, gdyż trzeba wydawać surowce aby zyskać szansę na dostanie jakiegoś dobra. To nie tak jak w zh, w którym robisz walki.
 

Ferdinand

Baron
Zgodzę się z Devine ale mimo wszystko są to dodatkowe nagrody i szansa na sporo PRów więc nie do końca. Moim zdanie warto ale później niż ZH, do tego KT jest droższy w budowie. Sprawa zmienia się już na etapie arktycznej przyszłości, gdzie KT zaczyna sypać towary specjalne a to może już dużo przyspieszyć przechodzenie kolejnych epok.
 
Ostatnia edycja:

midh

Wójt
na wszystko przychodzi czas, kt to bardzo dobra perla ale jest mnostwo innych, ktore najpierw trzeba podniesc do 60 levelu, co do zarzutu ze trzeba tracic towary zeby negocjowac, no coz, zaawansowane gildie na gpch i tak musza negocjowac przy ciezkich sektorach, walkami zbyt szybko opor rosnie
 

Blade1984

Książę
ja np. tylko negocjuje więc wg mnie się opłaca zarówno KT jak i ZH, chociaż jeszcze ich nie mam ale do ZH się przymierzam.
 

Devine111

Baron
w epoce brązu można , ale niełatwo
trzeba motywować znajomych z pasa , i tylko tak zdobędziesz plany . jak myślisz , ile by to zajęło ?

No właśnie nie tylko tak, wystarczy zdobyć jakiś top dający plany w perle u kogoś. Z tym, że za takie miejsce to z reguły trzeba dać minimum 1,9 czego nie uznajesz.
 

chemik12

Wicehrabia
No chyba ze trafi na top bez zwrotu za 1 pr by tylko się załapać.
@Tymek2007sims sposobów na zdobycie planów jest kilka: motywacja, wrzutka czy choćby zadania powtarzalne (ale tu już musisz być w epoce pas asteroid). Jak wpadnie choćby 1 plan zawsze można kupić kolejne za diamenty...Uskuteczniasz swoje mądrości ale tak naprawdę niewiele wiesz (sam mimo że gram już prawie 2 lata też jeszcze wiele nie wiem - warto słuchać innych a nie udawać że się wie już wszystko)
A co do KT - droga perła. By sensownie sypała trzeba podnieść na wysoki poziom- 10 może być mało. Jak dla mnie do postawienia w wysokich epokach, mimo że większość pereł mam u siebie na co najmniej 60 poziomie (praktycznie tylko walczę - jesień średniowiecza)
 

Ragnar Lodbrok1

Szlachcic zagrodowy
Okej rozumiem ja jestem w rozkwicie i miałem ofertę za 400 PR co wydaje mi się nie najdrożej więc być może kupię ja a stawiać nie muszę odrazu przecież tylko może poczekać sobie jeśli źle myślę to niech mnie ktoś poprawi
 

Arox

Baron
No właśnie nie tylko tak, wystarczy zdobyć jakiś top dający plany w perle u kogoś. Z tym, że za takie miejsce to z reguły trzeba dać minimum 1,9 czego nie uznajesz.
W epoce brązu jedynym sposobem na zdobycie planów jest motywacja. Gdy zdobędziesz plan możesz przyśpieszyć proces kupując plany za diamenty... Możliwość dawania komuś w perłe punktów rozwoju zaczyna się od technologii "Architektura" w epoce żelaza.
 

Markiz.

Książę
Okej rozumiem ja jestem w rozkwicie i miałem ofertę za 400 PR co wydaje mi się nie najdrożej więc być może kupię ja a stawiać nie muszę odrazu przecież tylko może poczekać sobie jeśli źle myślę to niech mnie ktoś poprawi
Źle. Teraz zapłacisz 400, a jak już zdecydujesz się postawić, to będzie za 200-300.
Jednak to twoja sprawa gdzie wydajesz swoje PRy :)
 

Devine111

Baron
W epoce brązu jedynym sposobem na zdobycie planów jest motywacja. Gdy zdobędziesz plan możesz przyśpieszyć proces kupując plany za diamenty... Możliwość dawania komuś w perłe punktów rozwoju zaczyna się od technologii "Architektura" w epoce żelaza.

Mój błąd, zwracam honor.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Witam chciałbym się dowiedzieć czy kosmiczny transporter warto postawić? Jak już postawić to w jakiej epoce najwczesniej?
Tak właśnie jest, że aby uzyskać właściwą odpowiedz trzeba zadać właściwe pytanie.
Uzyskałeś mnóstwo wiadomości, które w żaden sposób nie odpowiedziały na pytanie jakie chciałeś zadać.

Osobiście uważam, że nie i w żadnej epoce, natomiast ZH tak i w każdej.
Ale inni mogą mieć inne zdanie na ten temat.
I nasze zdanie nic Ci nie pomoże, sam musisz zanalizować, czy zyski z posiadania KT będą większe niż koszty, czy w dalszej perspektywie po rozbudowaniu będziesz miał z tej perły pożytek.
Jest zasadnicza różnica między KT a ZH, które wymaga tylko kilku walk, a te można zrobić bez problemu i kosztów w wielu miejscach gry. natomiast negocjacje wymagają towarów oraz konkretnych okazji do negocjacji, a nie są to tanie rzeczy.
 

midh

Wójt
Jest zasadnicza różnica między KT a ZH, które wymaga tylko kilku walk, a te można zrobić bez problemu i kosztów w wielu miejscach gry. natomiast negocjacje wymagają towarów oraz konkretnych okazji do negocjacji, a nie są to tanie rzeczy.
Kasia Ty to taki troche drugi Tymek co ? bo wiekszych bzdur nie slyszalem juz od dawna, roznica miedzy zh a kt jest w niskich epokach znaczaca, mlotki sa wazniejsze niz medale, w srednich epokach powiedzmy ( modernizm- przyszlosc ) zadna, to sa identyczne perly, w wyzszych epokach kt troche pomaga szybciej techa zrobic .
natomiast kwestia cZy lepsze walki czy nego - jest smieszna bo 9 walk czy nego sie robi zawsze dziennie, chocby na wg czy gpch, naprawde nie wiem gdzie Ty widzisz drozyzne skoro nego na gpch zaczynasz od 1 skladnika przy zerowym oporze, wystarczy zaczynac wojaze po polnocy od nego, co tez nie jest szczegolnei trudne bo zawsze jakis sektor sie znajdzie
co do kwestii czy w ogole stawiac kt i zh - tak - to perly ktore same sie zwracaja, kiedy ? kiedy potrzebujesz mlotki - zh. kiedy juz masz wszystki wazne perly podniesione - kt i tyle
 

Neverwin

Rycerz
na wszystko przychodzi czas, kt to bardzo dobra perla ale jest mnostwo innych, ktore najpierw trzeba podniesc do 60 levelu, co do zarzutu ze trzeba tracic towary zeby negocjowac, no coz, zaawansowane gildie na gpch i tak musza negocjowac przy ciezkich sektorach, walkami zbyt szybko opor rosnie
Zaawansowane gildie bija z obozami i opor tak szybko nie rosnie :) na KT uzywam gdzie sie da i najczesciej jest to GPC. PR i Towarami sypie bardzo ladnie, nawet lepiej niz ZH na takim samym poziomie. Surka wydana na negocjacje zawsze sie zwraca z duza nawiazka. Od Arktyki jest konieczne ja stawiac bo drugi bonus mocno przyspiesza Arktyke i Ocean.
 
Status
Zamknięty.
Do góry