koniec, ale co dalej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser442
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser442

Guest
Witam

Podbiłem całą mapę i wynalazłem wszystko co się dało - czy ktoś wie czy będą inne epoki dodane?
 

DeletedUser2557

Guest
Witam.

Gdybyś czytał więcej tematów na forum to byś wiedział, że tak:) Najbliższa to epoka kolonialna - powinna być za niedługo:) Poszukaj w temacie o wersji 0.17;) Pozdrawiam
 

DeletedUser314

Guest
To dołączyłeś to zaszczytnego grona jakie zbiera już od dłuższego czasu tylko medale, młotki i złoto.
Od jakoś 10 dni, zbieramy Towary na odblokowanie kolonialnej bo już wiemy jakie potrzebne, sam mam już jakoś 80%, nie licząc tych z nowej epoki.

Myślę też, że skoro dopiero skończyłeś, to nie masz pozmienianiach wszystkich budynków na jesienne, więc jeszcze dużo przed tobą ;D
 

DeletedUser314

Guest
@slomus, gra na 1 ;)
I widzę, że masz pozmieniane praktycznie wszystkie, ale duża dziura w mapie, więc i tak musisz pobudować, i cieszyć się nieco ciekawszą grą.
 

DeletedUser1868

Guest
Też zacząłem zbierać towary na kolonialną mimo że mam dobiero 10 tech odkrytych z jesieni :)

- - - Zaktualizowano - - -

I dopiero teraz nie masz czego odkrywać:)
 

DeletedUser314

Guest
No, lepiej zainwestować potem w lepsze budynki, niż po chwili je wymieniać, ja np podobnie omijałem budynki z rozkwitu ;)
 

DeletedUser442

Guest
szukam i szukam, ale nie potrafię odnaleźć informacji dot. wymaganej ilości surowców do odblokowania epoki kolonialnej. mógłby ktoś wskazać ten topik?
 

DeletedUser2097

Guest
Z v.17 nie weszła nowa epoka (na becie tak ale u nas nie).U nas jeszcze 0.17 nie wgrali.Licz na to, że epoka będzie w v0.18.
 
Do góry