[Perły Architektury] Kończenie poziomu perły przez właściciela.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 11 84,6%
  • Nie.

    Głosy: 2 15,4%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser7795

Guest
Witam,
chciałbym zgłosić pomysł aby tylko właściciel perły mógł skończyć jej poziom. Chodzi mi o sytuację gdy zostaje 1 PR do końca poziomu. Wtedy tylko właściciel perły będzie mógł skończyć poziom dodając ten 1 PR aby nikt mu nie zrobił niespodzianki i nie skończył poziomu kilka minut przed zbiorami.

Oczywiście właściciel perły przez cały czas od początku poziomu również może dodawać PR aby przyspieszyć rozbudowę perły.

pozdrawiam
Mateusz
 

DeletedUser17096

Guest
A nie lepiej po prostu dodać gdzieś przycisk w oknie perły w stylu "Podnieś poziom" w momencie gdy uzyskane zostaną wszystkie wymagane PR? Wtedy zamiast automatycznego przejścia na wyższy poziom to posiadacz perły decydowałby kiedy zwiększyć poziom bez brakującego 1 PR...
 

DeletedUser7795

Guest
@pritek90 twoje rozwiązanie jest lepsze niż kończenie poziomu dodając 1 brakujący punkt.
Wtedy przy takiej perle w mieście pojawiałaby się ikonka informująca o możliwości podniesienia poziomu gdy wymagane PR będą dodane. Może ikonka strzałki w górę z liczba 1?

strzałka.jpg
 

DeletedUser17096

Guest
@pritek90 twoje rozwiązanie jest lepsze niż kończenie poziomu dodając 1 brakujący punkt.
Wtedy przy takiej perle w mieście pojawiałaby się ikonka informująca o możliwości podniesienia poziomu gdy wymagane PR będą dodane. Może ikonka strzałki w górę z liczba 1?

View attachment 2831

Myślę, że sam wygląd ikonki/przycisku można by było zostawić programistom, chodzi o samą funkcjonalność.
 

DeletedUser17220

Guest
To rozwiązanie jest zbyt proste i oczywiste, aby mogło zostać zaimplementowane :haha:
 

DeletedUser7795

Guest
@chudypiotrek skoro trzeba ręcznie odblokowywać poziomy gdy mamy komplet planów to mogą też dodać zwiększenie poziomu gdy zostaną dodane wszystkie wymagane punkty.
 

DeletedUser18000

Guest
głosuję na tak, ale tylko pod warunkiem że to zostanie tak zrobione jak proponuje @pritek90.

A przy okazji, może ktoś mi wyjaśni w jaki sposób podniesienie perły na wyższy poziom, może mieć negatywny wpływ na zbiory?
 

DeletedUser7795

Guest
@OldZbig masz np. Przylądek na poziomie 70 i masz 1 PR do końca poziomu. Zbiory są za 5 minut. Zbierasz, kończysz poziom wrzucając ten 1 brakujący punkt i zbierasz ponownie. Jak ktoś Ci skończy poziom chwilę przed zbiorem to jesteś 70 PR w plecy.
 

DeletedUser17096

Guest
@jan-maria-scyzoryk Tak też zrobiłem, ale w trakcie pisania nowego tematu ktoś mnie uprzedził, przez co pomysł znajduje się w dwóch tematach. Dobrze by było, gdyby jakiś moderator to uporządkował, gdyż nie widzę opcji usunięcia własnego tematu.
 

DeletedUser7795

Guest
@lady matylda to Ty się ogarnij. Nie zgłosiłem pomysłu z blokowaniem perły, tylko z przyciskiem "zwiększ poziom". Czytaj ze zrozumieniem.
 

Kaluta

Wójt
Dodałabym taką opcję, ale taką którą można by było wyłączyć/włączyć w dowolnym momencie.
 
Do góry