Komunikacja głosowa w FoE

Czy dodać komunikację głosową do FoE?

  • Tak

    Głosy: 2 66,7%
  • Nie, bo...

    Głosy: 1 33,3%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

Auksacer

Wicehrabia
No właściwie tak jak w temacie;) Chodzi o to, że w dobie GvG komunikacja głosowa bardzo ułatwia porozumiewanie się w gildii podczas walk. W GvG często trzeba szybko działać, sporo się dzieje i nie ma czasu jeszcze pisać na czacie - wygodniej po prostu gadać do mikrofonu i słuchać na słuchawkach poleceń lidera.

Tak tak, wiem wiem, jest TeamSpeak, oczywiście, rozumiem, doskonale, świetnie, cudownie. Tylko TeamSpeak to osobny program, nie każdy kwapi się ku temu, żeby go zainstalować, jest to więc pewien dyskomfort. Poza tym jeśli ktoś nie może używać mikrofonu (bo np. nie ma), tylko może pisać na czacie to musi przełączać okienka - z FoE na TeamSpeak. Kolejny więc dyskomfort.

"Nie, FoE będzie zamulać, nie chcę, żeby FoE zamulało bardziej". No hola hola, ale w każdej grze posiadającej komunikację głosową tą komunikację można wyłączyć 1 kliknięciem i przywrócić też 1 kliknięciem. Poza tym, jeśli nie chcecie komunikacji głosowej, bo to nowa funkcja i będzie obciążać FoE, to może od razu napiszcie petycję do InnoGames, żeby już nie ulepszało FoE i nie dodawało nowości, bo przecież każda nowość w FoE obciąża grę coraz bardziej.

Proszę też wstrzymać się z opiniami "mi to niepotrzebne", "mi to obojętne", bo według mnie nie wnoszą one nic, a ja wolałbym konkretne przemyślane argumenty i o takie właśnie bardzo proszę:) Jeśli ktoś jest na NIE, to niech mnie przekona, że się gdzieś mylę, że coś przeoczyłem i że pomysł nie jest za dobry. Jestem tylko człowiekiem i mogę się mylić:)

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13596

Guest
Świetny pomysł, jestem za.

Co prawda teamspeak starcza, ale nie jest to do końca idealne rozwiązanie. Dobra alternatywa ze strony FOE i to nie nie tylko do komunikacji gildyjnej ale także z użytkownikami chatu byłaby bardzo interesująca!
 

DeletedUser8110

Guest
W których konkretnie grach spotkaliście się z możliwością prowadzenia takiej komunikacji bezpośrednio w grze?
Z tego co ja kojarzę, nawet takie giganty jak LoL, HoTS czy CS nie posiadają takiego udogodnienia i dlatego też Gracze od lat korzystają z programów zewnętrznych typu TeamSpeak. :>
 

DeletedUser5324

Guest
ze względu na i tak powolne działanie serwerów FoE - jestem na nie - komunikacja głosowa prawdopodobnie zabiła by całkiem możliwość płynnego grania...

a po pięćdziesiąte - są naprawdę ważniejsze rzeczy do poprawienia w tej grze - i lepiej niech Inno się nimi zajmie...
 

bartekmod

Książę
CS ma :) sam 10 lat temu właśnie dla tej gry kupowałem słuchawki z mikrofonem ;) a nigdy z programów zewnętrznych nie korzystałem
 

DeletedUser3

Guest
Niestety ale jest to wykluczone w bliższej i nieco dalszej przyszłości.
Może za 10 lat. Tak czy inaczej obecnie i w przyszłości, którą można przewidzieć, ten pomysł nie ma szans na realizację. Bardzo mi przykro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry