[Walki] Koło fortuny

gra hazardowa koło fortuny

  • raczej tak

    Głosy: 0 0,0%
  • nie wiem

    Głosy: 0 0,0%
  • raczej nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    26
Gra hazardowa w której można wygrać punkty rozwoju, towary, zaopatrzenie, plany, diamenty, wojsko, medale. Istniało by ryzyko że ktoś przegra, w wyniku czego poziom pereł architektury się kurczy. Ten pomysł się wziął z tego żeby była jakaś możliwość kurczenia się miasta przez zaniedbania, głupotę o czym myślałem od dłuższego czasu.
 

Marik

Książę
Możliwość wygrania pr, towarów itp kosztem jakiegoś lvl perły... To brzmi jak bełkot pijanego. Stanowcze nie, poza tym grali by w to tylko początkujący gracze
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Brzmi bardziej jak rosyjska ruletka, niż koło fortuny... Ale idźmy tropem koła, jak trafimy bankruta , to żegnamy się z miastem i zaczynamy naszą przygodę od epoki brązu bez żadnych pereł.
 

smerfova

Baron
Nie. Zysk nie jest nawet porównywalny z możliwą stratą. Mało kto by ryzykował stratę poziomu perły. Tym bardziej, gdyby to był wysoki poziom, który mało nie kosztuje.
 

Blade1984

Książę
Łukasz Wróbel
co Ty chłopie jeszcze wymyślisz? jak nie kilka miast na jednym świecie i transportowanie surowców między nimi, to jakies rakiety na polach chwały, a teraz jakaś ruletka. Może zamiast marnować czas na wymyślanie takich absurdów zajmiesz się graniem, a przekonasz się, że ta gra jest wystarczająco ciekawa bez takich pomysłów. Nie muszę chyba pisać jak zagłosowałem.
 
Łukasz Wróbel
co Ty chłopie jeszcze wymyślisz? jak nie kilka miast na jednym świecie i transportowanie surowców między nimi, to jakies rakiety na polach chwały, a teraz jakaś ruletka. Może zamiast marnować czas na wymyślanie takich absurdów zajmiesz się graniem, a przekonasz się, że ta gra jest wystarczająco ciekawa bez takich pomysłów. Nie muszę chyba pisać jak zagłosowałem.
Może byłoby to wszystko do przyjęcia gdyby gra ewoluowała ale widzę że nie dziś
 
Do góry